Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Velikost uhlopříčky

KOCOUR65 (653)|18.9.2008 20:59
placky - proste je to ubohost a s tim hd u upc jdi nekam ta jejich kvalita je opravdu vinikajici - zvlaste posledne pridany eurosport hd - at se jdou vysrat s takovou mazanici - pekna kvalita fakt - za chvilku budou u kazdeho loga dve pismenka hd ale k cemu ? kdyz z obrazu se mi chce blit - tak si kupujte placky a cumte na zkomprimovane barevne skvrny - hlavne ze u loga sviti hd a po strane pekne zari cerne pruhy - at zije vysilani 4:3 hd
majkicz (872)|18.9.2008 21:23
KOCOUR65: bububu :)
jarda50 (1424)|18.9.2008 23:00
kocour a co Ti brání aby si se nedíval, ale zřejmě máš doma taky placku a HD kanály, že to tak víš. To co si koupíme nebo na co koukáme Ti může být, ale úplně jedno. Já mám obrázek perfektní a signál taky. Bohužel není signál UPC všude kvalitně stejný. Já mám kliku, že tu mám 5 typů signálu a mohu porovnávat. A řeknu Ti jedno k CRT bych se už nevrátil to je bída. Zatím mám 2 placky a na Vánoce pořizuji další. A víš proč? Protože jsem velmi spokojený. On to chce taky pořádnou TV na pořádný signál. To, že HD Euro je takové tak taky uvádějí, že ne všechny programy jsou v HD, ale ty které jsou mají ještě v pravo dole označení HD nebo native HD a ty jsou jak např. předevčírem fotbal perfektní. A pokud jde o ty postraní pruhy tak mi to na velké TV nějak nevadí.
Akim (128)|19.9.2008 00:12
[QUOTE=KOCOUR65;192327]placky - proste je to ubohost a s tim hd u upc jdi nekam ta jejich kvalita je opravdu vinikajici - zvlaste posledne pridany eurosport hd - at se jdou vysrat s takovou mazanici - pekna kvalita fakt - za chvilku budou u kazdeho loga dve pismenka hd ale k cemu ? kdyz z obrazu se mi chce blit - tak si kupujte placky a cumte na zkomprimovane barevne skvrny - hlavne ze u loga sviti hd a po strane pekne zari cerne pruhy - at zije vysilani 4:3 hd[/QUOTE]

Takže ještě jednou a srozumitelně: (CTRL C - CTRL V) Tak to tady pročítám a nejvíc "napověděl" Kocour. Nechám si svýho starýho Thomsona cca70 cm a počkám až úplně odkráčí do věčných CRT lovišť. A pak si holt a bohužel budu muset koupit ten LCD shit nebo plazmu. Ten pokrok mě asi zničí.
Zerik (6)|19.9.2008 08:30
[QUOTE=Akim;192354]Takže ještě jednou a srozumitelně: (CTRL C - CTRL V) Tak to tady pročítám a nejvíc "napověděl" Kocour. Nechám si svýho starýho Thomsona cca70 cm a počkám až úplně odkráčí do věčných CRT lovišť. A pak si holt a bohužel budu muset koupit ten LCD shit nebo plazmu. Ten pokrok mě asi zničí.[/QUOTE]

Nenech se zblbnout. Nechapu jak lcd souvisi s kvalitou signalu u upc a jinych? Blby signal bude vypadat blbe i na crt. Jestli von neni problem v tom, ze s prechodem na lcd a plasmu si lidi kupujou vetsi uhlopricky, ale kvalita signalu zustava stale stejna. To je samozrejmy, ze to bude videt.

Nejlepsi bude si koupit malinkatou televizi s malou uhloprickou. Ta i pak ten PAL signal bude vypadat uzasne!

Byl jsem proti LCD dlouho a vzdoroval jsem. Ted uz se da koupit rozumne hrajici TV. Je to jen otazka penez, jak moc kvalitni.
skypi (176)|19.9.2008 12:12
Nechám si svýho starýho Thomsona cca70 cm a počkám až úplně odkráčí do věčných CRT lovišť. A pak si holt a bohužel budu muset koupit ten LCD shit nebo plazmu. Ten pokrok mě asi zničí.[/QUOTE]

LCD ani plazma není shit - shit je to, co ti do něj bězně pustí! Opravdu nevím, co je natom k nepochopení, je to klasická záměna příčin a důsledků.

A sami sobě pak dotyční dělají takovejma kravinama, co někam napíšou "medvědí službu" - protože místo toho aby lidi psali znechucené dopisy o kvalitě služeb poskytovatelům a vyvinuli na ně tlak, tak radši hudrají na "LCD a plazmo shit" na forech !
KOCOUR65 (653)|19.9.2008 19:51
signal a kvalitu od upc mas kvalkitni ale obraz na zebliti a o to jde - jestli myslis ze i obraz mas perfektni tak to te jedine lituji
jarda50 (1424)|19.9.2008 23:29
Kocoure ach jo, kdy pochopíš, že pořádný signál na pořádné TV je koukatelný a pokud se Ti chce zvracet tak si vem kinedril. Já jsem moc spokojený Vzhledem k tomu, že mám BR disky tak mohu posuzovat a rozdíl zas tak moc veliký není v 1060i a p je sice viditelný, ale i to i je krásně koukatelné. Ono je lepší než tady takhle plkat jít si raději vydělat na lepší TV. A kdyby to nebylo to pravé tak stejně bych do toho šel. A jsem tak spokojený, že jdu do další TV větší než 40" nynější 40tku si dám do jiného pokoje. A já zas lituji Tebe, že máš z toho takové žaludeční problémy. Jo a perfektní obraz skutečně mám.

Málem bych zapoměl Kocoure co by jsi doporučil za TV?
Hmm (1739)|22.9.2008 13:58
[QUOTE=skypi;192398]Nechám si svýho starýho Thomsona cca70 cm a počkám až úplně odkráčí do věčných CRT lovišť. A pak si holt a bohužel budu muset koupit ten LCD shit nebo plazmu. Ten pokrok mě asi zničí.

LCD ani plazma není shit - shit je to, co ti do něj bězně pustí! Opravdu nevím, co je natom k nepochopení, je to klasická záměna příčin a důsledků.[/QUOTE]
A nejhorší je, že to může být pěkný shit, i když bude obraz jak víno!!! :-)
drto (341)|2.10.2008 12:47
po spravnosti by mala byt vzdialenost od televizora 3-4 nasobok uhlopriecky. cize na 3 metre by mal byt max 100cm uhlopriecka
majkicz (872)|2.10.2008 12:48
[COLOR="Navy"]DRTO: to plati pro SD signal.[/COLOR]
jarda50 (1424)|2.10.2008 13:13
drto všude se uvádí vzdálenost pro LCD na SD 5X výška obrazu na HD 3x výška obrazu. Např sony má na svých TV např 40" 1,60m Obdobně je to i na hdtv.org či jniných odborných serverech.