Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung LE32A457 zvuk

digiking (5)|11.8.2008 19:12
Tak jsem cetl na vice mistech, ze zvuk je pry u tehle televize spatny a ted jsem narazil na tohle:

I just bought a 40A457, there is no problem with the picture, SD and HD are both fine. But the speakers are horrible, they sound like a 20 years old radio. I tried all the sound settings, but it is a misery to listen to its sound. If I use headphones or the external sound system everything is fine."

A nejak me to odrazuje od koupe, mam zatim nejakej Mascom 66cm par roku starej - bude ten zvuk jeste horsi nez z nej?? Napiste prosim nekdo nejakou zkusenost, co pripadne doporucujete za alternativu? O tomhle Samsungu jsem toho precetl tuny a byl by skoro idealni...
digiking (5)|12.8.2008 16:33
Kdyby mi nejaky majitel tohoto samsungu napsal, co si mysli o tom zvuku, byl bych moc rad, diky...
lusy (184)|12.8.2008 16:47
[QUOTE=digiking;187637]Kdyby mi nejaky majitel tohoto samsungu napsal, co si mysli o tom zvuku, byl bych moc rad, diky...[/QUOTE]

Ten zvuk neni fakt nic moc. Mam individualne nastaveny ekvalizer a SRS vypnuty, ale i tak nic moc.

Nicmene zenu to analogove (cinch) do receiveru a ten to rozhodi do 6.1 a musim konstatovat, ze zvuk je velmi dobry, tzn. bez brumu, frekvencne vyvazeny, proste OK a to i kdyz to zenu ze satelitu pres SCART do LCD a z LCD analog (cicnh) do receveiru, tak nedojde ke zhorseni oproti primemu propojeni satelit-receiver.
digiking (5)|12.8.2008 16:56
Diky! Ale je to fakt tak hrozny jak popisuje ten cizinec - podobny jak 20 let stary radio? Nebo se to da poslouchat - za ty penize? Jine znacky jsou na tom ale nejspis lepe, ze? Slysel jsem nejakou malinkou crt Sony a ten zvuk byl vybornej... Ja ted vubec nevim, jestli ji mam koupit nebo ne, co radis?:)
lusy (184)|12.8.2008 17:40
[QUOTE=digiking;187641]Diky! Ale je to fakt tak hrozny jak popisuje ten cizinec - podobny jak 20 let stary radio? Nebo se to da poslouchat - za ty penize? Jine znacky jsou na tom ale nejspis lepe, ze? Slysel jsem nejakou malinkou crt Sony a ten zvuk byl vybornej... Ja ted vubec nevim, jestli ji mam koupit nebo ne, co radis?:)[/QUOTE]


No poslouchat se to urcite da, ale mel jsem pred tim 82" Finluxe (klasiku, ne LCD) a tam byl zvuk o necem jinem (2x2repro), byl tam na to prostor... v LCD (obecne kazdem) je toho prostoru malo a kazdy vyrobce se s tim nejak "pere". stejne ten zvuk drive nebo pozdeji pustis do domaciho kina a bude vyreseno