Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Samsung Ps42a457

patushik (7)|15.7.2008 08:41
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na spotřebu této TV, všude je uváděno 380W jako provozní příkon, ale když se podívám na jiné plazma TV, tak je tam kolem 250W provozní příkon (ne maximální). Je skutečně takový rozdíl ve spotřebě? Dále by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s touto TV, chystám se ji koupit, případně jakou jinou plazma 42" byste doporučili. Děkuji.
Aliens_II (380)|15.7.2008 10:57
[QUOTE=patushik;184975]Dobrý den, chtěl bych se zeptat na spotřebu této TV, všude je uváděno 380W jako provozní příkon, ale když se podívám na jiné plazma TV, tak je tam kolem 250W provozní příkon (ne maximální). Je skutečně takový rozdíl ve spotřebě? Dále by mě zajímalo jaké máte zkušenosti s touto TV, chystám se ji koupit, případně jakou jinou plazma 42" byste doporučili. Děkuji.[/QUOTE]

Mám předchozí model a 380W to žere maximálně když zobrazíš úplně celou obrazovku do bíla. Normální průměrná spotřeba se pohybuje kolem 200W. Je to dost relativní, jednou to je 150W, jednou 250W, prostě 380W ti to žrát nebude.
Commanche (51)|30.7.2008 08:33
Tak jsem si pujcil krabicku na mereni spotreby. Zkusil jsem to jen tak letmo a spotreba skakala mezi 130 - 170 (jas bunek mam na nule), kdyz jsem ohulil jas bunek naplno a dal celou bilou plochu, dostal jsem se na 290W.
Necham krabicku pripojenou a zkusim z toho dostat nejaky ten prumer...
Pri vypnute TV s rozsvicenym 'efektem' zere necely 1W.