Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Co říkáte našemu fotbalu?

stani (1647)|11.6.2008 20:01
Já říkám, že je to to samé jako MS v hokeji...

Akorát s tím rozdílem, že tady se mě spíš zdá, jako kdyby tam ty hráči byli spíše za zásluhy... Němci se např. už dávno poučili, celý národní tým prošel rekonstrukcí a změnami... U nás je to pořád stejné dokola...:rolleyes:
Man5on (661)|12.6.2008 12:15
V Kanadě jsme měli dobrý hráče ,ale špatnýho brankáře,...tady máme zase dobrýho brankáře a špatný hráče. :D :D :D
michal_h (492)|12.6.2008 12:32
to stani: toho hráče za zásluhy jsi myslel Baroše? :-), až odejde Bruckner, bude kádr určitě obměněn, už jen proto, že dost "veteránů" po šampionátu končí

to Man5on: s Kanadou souhlas - hlavně mohl a i měl chytat někdo jiný...na fotbale máme ale podle mě dobrý hráče v nominaci, jen tam dát ty správné...
-Q- (37)|12.6.2008 12:44
Sionko byl všude..byl o krok před ostatními..viz jeho centry před brankou..všem chyběl krok
Man5on (661)|12.6.2008 13:17
No ještě nás můžou překvapit, nebudem je zatím zatracovat, na remízu s Portugalcema měli, to že to dopadlo jak to dopadlo je škoda. Teď musej prostě vykřápnout Turky a pak už to dál beru jako bonus, ale myslím si že tažení jako v portugalsku před čtyřmi lety očekávat nemůžem :(

michal_h: Baroš to má po Euru spočítaný, ten by byl trapnej i v Baníku :D
stani (1647)|15.6.2008 23:33
Takže jsem to předvídal správně... :rolleyes:

Katarze je nutná. Totální a kompletní katarze...
Man5on (661)|16.6.2008 10:21
Je mě z toho zle. Sou to paka, kloudnýho slova pro ně nemám. Ještěže jde Brückner do hajzlu.
stani (1647)|16.6.2008 11:05
[QUOTE=Man5on;181633]Je mě z toho zle. Sou to paka, kloudnýho slova pro ně nemám. Ještěže jde Brückner do hajzlu.[/QUOTE]

A doufejme i Košťál!

Tady musí nastat kompletní a komplexní změna a výměna!

Pamatujete jak tenkrát naši hladce zvítězili(už nevím na čem to bylo zda ME nebo MS) nad Němci a vyřadili je. Německý tisk tenkrát psal "B-tým"(složený z náhradníků) smetl "primadony" z Německa! Následovala smršť v celém německém národním týmu a to pak přineslo ovoce. To samé tady s hokejem v Č.B. - "heslo dne" bylo nesestoupit do 2. ligy(ha ha ha :OO :mad: ), až došla sponzorům trpělivost, že tento hnus financovat nebudou. A ejhle! Došlo k drastické rekonstrukci týmu, "staré a zpohodlnělé páky" byly odeslány do hokejového důchodu, přišli nový hráči, trenéři, nová koncepce a také ejhle - výsledky každý vidí sám.

Ještě, že jsme nad Tureckem nevyhráli, protože by jsme sice pak jeli domů o pár dní déle, ale řeklo by se, že to nebylo až tak špatný - vždyť jsme postoupili ze skupiny a jelo by se v těch starých a zrezivělých kolejích dál...

Vždyť jsme vlastně vyhráli (šťastně!) jen jeden zápas a to ještě nad outsiderem turnaje. Před zápasem s Tureckem se furt připomínalo, že jsme žádný zápas s nimi neprohráli, naopak že skoro všechny vyhráli. Přitom ale šlo v drtivé většině o přáteláky, mistrovský zápas jsme s nimi jen remizovali... Turci hráli srdcem s touhou po vítězství. Naši si to chtěli jen odkopat, nějak přežít, dle hesla "nějak to dopadne"...

Honosí se, že hrají v klubech po celé Evropě, ale už zapomínají v kterých(třeba i druhá liga!), nebo tam věčně zahřívají lavičky náhradníků či cestují od jednoho klubu ke druhému než je prokouknou.

Ale je to vše od pojetí a vedení českého fotbalu. Úplatky, kontroverzní lidi, žádný zápal pro hru, žádná fotbalová srdce, možná tak děvky na hotelech nebo rychlá auta...

Je to prostě smutné....

[COLOR="White"].[/COLOR]
Man5on (661)|16.6.2008 12:23
stani: K tomu není co dodat, lze s tebou jen souhlasit od a - z. Uvidíme, kdo to vezme po Brücknerovi, jestli Rada jak píšou, tak se obavám, že to bude ta samá hra jen v jiným kabátku. Je třeba se rozloučit s hráčema 30+ a vyzkoušet mládí, ikdyž zrovna třeba Matějovskej mě moc nepřesvědčil. Co ale nechápu, že Svěrkoše, kterej se trefil v prvním zápase už pak nepostavil, o Feninovi ani nemluvě. A vůbec, to rozestavení 4-5-1 atd. atd....ani uspět nemohli.
michal_h (492)|16.6.2008 13:54
doufám, že ten vztekloun Rada nebude hlavním trenérem (i když je snad jediným kandidátem?), Košťál půjde doufám do pr....e. Chce to ale komplet obměnit jak kádr, tak celý realizační tým

jinak k tomu zápasu, naši si to podělali sami špatnou hrou ve druhém poločase, Turci ale měli také dost štěstí, otočit z 0:2 na 3:2 za 15 minut, to se jen tak nevidí...druhé poločasy a naše levá strana (záloha i obrana) byly perlou :-( v každém zápase
Doom (2331)|16.6.2008 13:58
fotbálek nám skončil... rozumní lidi to berou v pohodě, holt někdo musí vypadnout. a bandička frustrátů toho využije a jde si "bouchnout" - http://www.novinky.cz/clanek/142596-fanousci-nesli-prohru-tezce-v-praze-letaly-popelnice.html
halt odvrácená strana sportu
Huncut (221)|16.6.2008 14:36
Alespon se uz ted bez nejakych nervu muzeme kochat dobrym fotbalem :-) Treba na kazdy zapas Holandanu se vzdycky tesim.
stani (1647)|16.6.2008 14:43
[QUOTE=Huncut;181682]Alespon se uz ted bez nejakych nervu muzeme kochat dobrym fotbalem :-) Treba na kazdy zapas Holandanu se vzdycky tesim.[/QUOTE]

Jo, ty jsou fakt dobří. ;)
Man5on (661)|16.6.2008 15:46
Taky fandím Holanďanům, krásnej útočnej fotbal. A hlavně obdivuju jejich trenéra (Van Bastena), když se radujou z gólu, tak je vidět že to je parta jak sviňa.
michal_h (492)|17.6.2008 14:06
další kandidát na trenéra Chovanec???
:-(

pěkní kandidáti s Radou...

P.S. Holandani hrajou krasne, jsem zvedavej jak se s tim popasuji az dostanou první kousek oni (jestli to vůbec na turnaji nastane), líbí se mi také Španělé
stani (1647)|21.6.2008 23:15
Tak karta se obrátila. Rusové hráli v základní části nemastný neslaný fotbal, zato Holanďani hodný mistra Ecropy. Dnes si ty role úplně prohodili. :OO Rusové vyhráli zcela zaslouženě...
Huncut (221)|22.6.2008 09:54
Vidim to tak, že finále bude Rusko - Turecko :-)