Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PGC ... has an error at 02:14:31:00 v Encore CS3

StoMik (5)|10.6.2008 22:12
Zdravím,
mám problém s Adobe Encore CS3. Vytvořil jsem jednoduché statiské menu a importoval film v MPEG2. V Preview vše funguje dobře, ale pokud chci vytvořit finální DVD disk, tak to nahlásí tuto chybu:
PGC "jmeno_souboru.mpg" has an error at 02:14:31:00. Internal software error: %0, line jmeno_souboru.mpg - PGC Info: Name = jmeno_souboru, ref = Ppgc, time = 02:14:31:00.
Čas který to hlásí je vždy těsně před koncem videa (video je dlouhé 02:14:31:18) a mírné zkrácení filmu na časové ose způsobí pouze posun času v chybě.
Setkal jste se s tím někdo, jak to jde řešit?

Dík za odpovědi StoMik
StD (8612)|11.6.2008 08:07
Já bych si tipnul, že v tom místě (čase) máš "černou díru" (= 0 data) a dojde k podtečení bufferu, tudíž by se to kousalo. Prohlédni si ten stream ještě v surovém stavu (*.m2v) v BitrateVieweru - určitě tam bude místo s Quantisací 1 a minimálním nebo nulovým bitrate.
Tohle se mi ve Scenaristu občas stává také. Řešením je buďto celý ten stream reenkodovat znovu do CBR, nebo pokud je tam opravdu černá tma a ticho, tak tu vteřinku vystřihnout.
lukas_zapletal (1)|15.7.2008 09:32
Mám stejnou chybu. Díky za tip, právě to zkouším doma překódovat do HQ CBR (9000 kbps), tak tam snad žádná "hluchá místa" nebudou. Napíšu, jak jsem pořídil.

Jinak jsem ale zoufalý, upgradoval jsem a s takovou ani to pitomý Encore nechci. Nefunguje, jak má. A peníze mi nikdo nevrátí...
StD (8612)|15.7.2008 10:53
Jestli je to SD, tak dej raději míň. 8500 je tak akorát na maxima. Mě se v praxi úplně osvědčilo jako dostačující 6500.