Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

40(42)" do 40 tisíc - jakou TV?

kornelius (170)|10.8.2008 19:46
[QUOTE=BOBA;187281]Měl jsem možnost vidět v domácích podmínkách LCD Samsung FULL HD a LG HD úhlopříčka okolo 94 cm. U toho Samsungu to bylo něco strašného. Někde na netu jsem četl přímo od prodejců, že je dost možné, že FULL HD může být na SD zklamáním oproti HD.[/QUOTE]

s jakym signalem?
BOBA (590)|10.8.2008 20:03
Šlo o analogové vysílání.
kornelius (170)|10.8.2008 20:05
Mno, kdyz uz si koupim takovou placku pocitam ze na tom pojede minimalne dvb-t, nechapu lidi co si ji koupi a jedou na analogu a nemaj u toho ani poradny dvd s hdmi.
jarda50 (1424)|10.8.2008 20:12
0to machete
žádný problém se signálem a žádný problém s obrazem. Pokud chceš opravduostrý detailní obraz tak ten Ti dá HD. Je jasné, že proti tomu se jeví SD jako horší, ale výměnou za crt jsem získal řekl bych bohatší obraz. Ale možná, že nevidím něco co jiní vidí. Jinak zde je odkaz na test http://www.digitalversus.com/article-364-3466-16.html
grooveJ (140)|10.8.2008 21:03
[QUOTE=machete;187161]T
Televize možná dobře zobrazuje sd signál. Ale dobře si každý rozmyslete na co ji především chcete. Jestli chcete hrát ps3 a pouštět blu-ray tak na A656 zapomeňte. Někomu to možná stačí ale když si mohu za stejnou senu pořídit tv s polovičním inputlagem, lepším barevným podáním (w4000) tak to udělám. Samozřejmě pro ty kdo koukají především na sd je sam dobrá volba.
[/QUOTE]

tiež je známe že možnosti nastavení Samsunga sú niekolkokrát vyššie ako W4000; mňa napr. hry momentálne vôbec nezaujímajú, no ako sa táto téma preberá aj vo všeobecnom vlákne, všimol som si letmo príspevky aj k tomu, že [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] (pri game mode + prípadné ďalšie nastavenia obrazu podla túžob hráča v diskusii) , či [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] .
To už sú len také posledné mikromuchy k dokonalosti na KAŽDEJ z týchto podarených tv , keby napr. JVC vedeli vyrobiť v súčasnosti niečo podobne cool ako 656 a navyše v takej cene, tak by som radšej mal túto značku v izbe.
machete (57)|10.8.2008 22:03
To jarda: Já si ji samozřejmě kupuju především pro ps3 a blu-ray. A je možné že se mi to sd zdálo tak špatné, protože jsem na ni tak 5 min sledoval 1080p a když jsem pak přepnul na čt1 tak to byl šok, to dá rozum.

V tejdu ji ještě pořádně vyzkouším a doufám že v pátek bude doma a skončí to několika měsíční sledování trhu a konkurenčních modelů. Už mě to fakt přestává bavit, ale jinak to nejde:)
jarda50 (1424)|10.8.2008 22:28
Já jsem docela rád, že jsem ji kopil a pak četl zde některé příspěvky, jinak bych nekoupil nic a čekat by se mohlo celý život až přijde ta vyvolená.
slampik (113)|10.8.2008 22:31
Já mám PS2 a to zůstane u CRT. Do PS3 nejdu (ani PS2 jsem pořádně nevyužil, není čas). Mám mraky DVD z novinových příloží, takže to bude jedno z "krmiv" LCD a to druhé bude televizní vysílání. Hlavně ČT1, ČT2, ČT4, Sport1, Galaxie, Animal Planet a mozna i nejake to HBO. Takže normální pořady, sport a zviřátka. Zatim je kabelovka "vzduchem", ale od listopadu bude na optice a to znamena i v HD kde to jde. Každopádně věřím, že v pondělí ráno se objeví na mém účtu u Zarsenu info, že zboží došlo a já vyrazím do Drážďan. Pak napíšu první dojmy...
PS: nakonec beru dva kousky (já a kamarád) a táta už se pozval na návštěvu - asi taky červík v hlavě...
machete (57)|11.8.2008 00:25
Slampiku škoda že neplánuješ ps3. Blu-ray je blu-ray. A i kdyby sis našel 2 hodiny týdně na 1 film tak ten požitek ti dvd nikdy nenahradí. Já se přes rok taky dostanu k tv jenom o víkendu ale rozhodně nelituju nákupu ps3. je to investice do budoucna.

Tý telce bude líto že si neužije 1080p:(
jarda50 (1424)|11.8.2008 18:20
Osobně si myslím, že ps3 je ideální partner. Nejsem sice šílenec na hry, ale občas si taky rád zapařím. Navíc je to univerzál s možnostmi přehrávače i BR a hlavně údajně má nejlepší upscaler. A hry v HD to už je požitek občas koukám na Voom HD když tam předvádějí různé hry a je to pastva na oči. Asi požádám manželku o dárek k 54 narozeninám.
slampik (113)|11.8.2008 18:32
Mě nějak nahlodáváte... Dokonce už jsem koukl, kolik PS3 stojí....
machete (57)|11.8.2008 18:52
Tak jsem dnes objednal 40w4000. V zarsenu ji nemaj skladem tak jsem musel v my-solution a bude stát o něco víc než jsem počítal. 29 000. Ale hlavně že už bude telka doma. Doufám že mi ji tedy do pátku stihnou nachystat. To by měli ne když si ji tam osobně vyzvednu a maj ji skladem.
machete (57)|11.8.2008 18:55
Slampíku ps3 nebo jakejkoliv blu-ray přehrávač je nutnost k takovýhle telce. Už seženeš na aukru starší za 6 500,- a blu-ray filmy vyjdou z anglie na 500,- za novinky a 300,- když jsou třeba v akci.

To je jasná volba.
slampik (113)|11.8.2008 23:02
To já bych šel do novýho...
machete (57)|12.8.2008 09:59
No tak to je jiná. Hlavně v testech oproti jiným blu-ray přehrávačů se vyrovná i těm nejdražším od sony. A občas vyjde nějaký ten firmware, který jednoduše nainstaluješ z menu položkou system update,a ten rozšíří možnosti přehrávače. (divx, BD live atd.) Takže když za rok vyjde novej přehrávač s novýma funkcema, ty si je tam pouze doinstaluješ.

Ps3 je prostě jeden z nejlepších výrobků posledních let. A to nejsem nijak velkej pařman. Ale občas si zahrát tu fifu nebo nhl po netu je příjemný.
slampik (113)|12.8.2008 11:16
Kolik na to ty hry stojej? Dají se koupit někde levně? Do čeho bych šel je LEGO Star Wars, LEGO Indiana Jones, NHL, FIFA, nějaký auta a možná i něco ve stylu Medal of Honor.
kornelius (170)|12.8.2008 11:18
[QUOTE=slampik;187514]Kolik na to ty hry stojej? Dají se koupit někde levně? Do čeho bych šel je LEGO Star Wars, LEGO Indiana Jones, NHL, FIFA, nějaký auta a možná i něco ve stylu Medal of Honor.[/QUOTE]

me by to stacilo jen kvuli GTA IV :)
kdojekdo (73)|12.8.2008 11:47
Hry na PS3 kupuju zásadně na anglickém ebay, prodávají tam obchodníci z Hongkongu, dodání cca 10 dnů, cená pár stovek za PS3, platba pouze Paypal.
Man5on (661)|12.8.2008 11:47
[QUOTE=slampik;187514]Kolik na to ty hry stojej? Dají se koupit někde levně? Do čeho bych šel je LEGO Star Wars, LEGO Indiana Jones, NHL, FIFA, nějaký auta a možná i něco ve stylu Medal of Honor.[/QUOTE]

Já kupuju převážně na Aukro.cz za cca 500 - 1000Kč, někdy jetá (což u SW nehraje roli), ale občas i nová, což je velice good. Ebay taky doporučju, není to ale pro každýho, nutnost Paypal.
jarino1978 (8045)|12.8.2008 12:05
[QUOTE=machete;187503]No tak to je jiná. Hlavně v testech oproti jiným blu-ray přehrávačů se vyrovná i těm nejdražším od sony. A občas vyjde nějaký ten firmware, který jednoduše nainstaluješ z menu položkou system update,a ten rozšíří možnosti přehrávače. (divx, BD live atd.) Takže když za rok vyjde novej přehrávač s novýma funkcema, ty si je tam pouze doinstaluješ.

Ps3 je prostě jeden z nejlepších výrobků posledních let. A to nejsem nijak velkej pařman. Ale občas si zahrát tu fifu nebo nhl po netu je příjemný.[/QUOTE]

svätá pravda, veru hej !
jarino1978 (8045)|12.8.2008 12:07
[QUOTE=slampik;187514]Kolik na to ty hry stojej? Dají se koupit někde levně? Do čeho bych šel je LEGO Star Wars, LEGO Indiana Jones, NHL, FIFA, nějaký auta a možná i něco ve stylu Medal of Honor.[/QUOTE]

pred kúpou akéjkoľvek hry na PS3 si môžeš zadara cez PS3 stiahnuť demo verziu tej alebo onej hry, doma na PS3 vyskúšaš a ak sa Ti pozdáva, kúpiš. Hry napr. v Nay cca 1100 - 2400 Sk , cez net napr. ENG 200-1400 Sk...
Určite PS3 svojimi schopnosťami nesklame nikoho...

A hrať po nete nejaký dobrý games je cool...
jarda50 (1424)|12.8.2008 12:55
Už začínáte s tou ps3 blbnout i mne.Ještě se na stará kolena vrátím k pařanství. Vlastně není to špatný způsob zábavy na důchod. Manželka už v důchodu je a na svém vaio paří taky. Musel jsem ji zřídit účet na Big Fish. Což je důkazem toho, že i naše starší generace něco s PC dokáže.
slampik (113)|12.8.2008 13:08
Hoďte sem nějaký linky, kde se ty hry dají po světě koupit. Kde na e-bay, atd...

Není problém s hrou z Asie na českém PS3? Už nezáleží na regionu?

JARDA: padesátník byl stařec ve středověku. Dneska je to krásný střední věk! Napoleon byl prý taky prcek. Ale na dnešní poměry. Mezi svými vojáky patřil k nadprůměrně velkým!
jarino1978 (8045)|12.8.2008 13:16
[QUOTE=jarda50;187550]Už začínáte s tou ps3 blbnout i mne.Ještě se na stará kolena vrátím k pařanství. Vlastně není to špatný způsob zábavy na důchod. Manželka už v důchodu je a na svém vaio paří taky. Musel jsem ji zřídit účet na Big Fish. Což je důkazem toho, že i naše starší generace něco s PC dokáže.[/QUOTE]

Neboj sa ! Len aby si sa potom k tej PS3 aj dostal.....Aby si nemusel vyháňať nakoniec manželku od PS3. Je to moc návikové...


A PS3 nie je len o hraní napr :
- chatovanie
- internet
- e-mail
- BD
- multimédia
- MP3
- JPG ( napr. prekrásne slide show )
- veľmi kvalitný upscaling
jarda50 (1424)|12.8.2008 13:17
Děkuji za morální podporu
jarda50 (1424)|12.8.2008 13:28
jarino
asi nějak tak to bude. Před moře lety, kdy jsem přitáhl první PC maje žena poznamenala: zase krám co na něj bude sedat prach. Pak přišlo období kdy zajistit si místo u PC bylo dost složité. Dne máme 3 PC Já svůj, žena svůj a syn svůj a rodina funguje. Už se o místo nehádáme. Ale ta ps3 mne začíná silně přitahovat. Holt asi podlehnu.
slampik (113)|12.8.2008 13:32
TOP - 40/42" do 40000 Kč (Aktuálně ekvivalent 1653 €) - 12. SRPEN 2008

Ceny uvedeny z těchto německých e-shopů:
ZARSEN.de (Dresden)
MY-SOLUTION.de (Dresden)
CYBERPORT.de (Dresden)

1) Philips 42 PFL 9603D (MY-SOLUTION 1595 €, ZARSEN 1618 €)
Review: X

2) Philips 42 PFL 9703D (MY-SOLUTION 1999 €).
Cena této TV překračuje zvolenou hranici.
Review: X

3) Panasonic TH-42 PZ800 (ZARSEN 1699 €, CYBERPORT 1739 €)
Jediná PLAZMA ve výběru!

4) Sony KDL 40W4000 (ZARSEN 1099 €, MY-SOLUTION cca 1189 €)
Review: http://www.hdtvtest.co.uk/Sony-KDL40W4000/
V září je očekáván nástupce - 40W4500. Cena neznámá. Měl by mít 100Hz a ?

5) Samsung LE 40A656 (CYBERPORT 1028 €, ZARSEN 1039 €, MY-SOLUTION 1048 €)
Review: http://www.hdtvtest.co.uk/Samsung-LE40A656/

6) Toshiba 40 ZF 355B (ZARSEN 1343 €, CYBERPORT 1359 €)
Review: http://www.hdtvtest.co.uk/Toshiba-40ZF355D/

A ještě přidám Sony Playstation 3 40GB
(CYBERPORT 395 €)

Co by jste si vybrali vy a hlavně proč?
kornelius (170)|12.8.2008 14:23
Slampiku, ja dnes objednal toho sama 40A656, uz me nebavilo to tady porad dokola studovat, dolar treba pujde nahoru a cena tak prizniva uz byt nemusi, beru to cash, ted uz jen to htpc nebo ps3, vyber bude na dyl, ale asi to vidim na oboji :D
jarino1978 (8045)|12.8.2008 14:30
[QUOTE=jarda50;187571]jarino
asi nějak tak to bude. Před moře lety, kdy jsem přitáhl první PC maje žena poznamenala: zase krám co na něj bude sedat prach. Pak přišlo období kdy zajistit si místo u PC bylo dost složité. Dne máme 3 PC Já svůj, žena svůj a syn svůj a rodina funguje. Už se o místo nehádáme. Ale ta ps3 mne začíná silně přitahovat. Holt asi podlehnu.[/QUOTE]

Áno , toto veľmi dobre poznám...
machete (57)|12.8.2008 19:13
Tak na mě už čeká v Drážďanech 40w4000. Dneska mi napsaly že v pátek si ji mohu vyzvednout. Vyjde sice dráž než v zarsenu ale tam ji neměli skladem a hlavně bude jistota eu záruky. Těšim se jak bláááááázen.

Ještě mě čeká pořádná objednávka blu-ray filmů a budu zařízenej na nějakou dobu:)
kornelius (170)|12.8.2008 19:33
jarda50: uznavam lidi tveho veku ktery si ten vek nepripousti a bavi je moderni technika, sam se taky tesim az mi bude tolik nebo dokonce vic jak budu smazit :D Nyni na to diky rodine neni moc casu, ale bude...
slampik (113)|12.8.2008 20:13
Tak jsem taky dostal mejl - ze Zarsenu! 40W4000 bude od stredy od 16h pripravena! V sobotu si tam udelame vylet (s kamaradem, ktery taky jednu bere a s manzelkama). Uz se tesim!
Rovnou nakoupime potraviny, mozna obleceni, dame nejaky ty kebaby a projdeme Altstadt a sup domu to zapojit....
jarda50 (1424)|12.8.2008 22:06
slampik
hlavně to dovez v pořádku a s pořádným autem, Když jsem jel pro svoji, tak jsem si vzal firemní novou fabii a dostal jsem to tam jen tak tak a to je 40tky. Sklopil jsem co se dalo posunul sedadlo řidiče tak, že jsem si připadal jak na plicním rentgenu. Kdyby to byla 46tka tak jsbych ji musel tak akorát přivázat za auto a táhnout. Ono to mělo krabici jak postel pro dva.
slampik (113)|13.8.2008 08:10
Mám Forda - kombíka. Tam se i vyspím (190cm!!!). Co ten už odvozil! Např z berlínského e-shopu INNOVA24.de jsem vezl spotřebiče Siemens do kuchyně (2/3 ceny proti ČR). Myčka, trouba, mikrovlnka i varná deska - vše se vešlo! Sice tiptop, ale vešlo! Na těch spotřebičích jsem ušetřil 30.000 CZK. Za tu cenu bych měl tady Fagor a Electrolux a ten Siemens je fakt špička! Záruka v EU, návody i v češtině. Já poslední dobou nakupuji většinu věcí v Německu. V Čechách je draho....
RedBaron (90)|13.8.2008 08:21
[QUOTE=slampik;187514]Kolik na to ty hry stojej? Dají se koupit někde levně? Do čeho bych šel je LEGO Star Wars, LEGO Indiana Jones, NHL, FIFA, nějaký auta a možná i něco ve stylu Medal of Honor.[/QUOTE]

Já doporučuju jednoznačně Gran Turismo 5 Prologue: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] a je to skutečná nirvána, jenom ta televize mě pořád ještě čeká, tak tu denně pročítám fóra.

Kromě téhle vynikající závodní série, kvůli které jsem si kupoval i PS2, mě chytlo demo hry Skate, je to skutečně simulátor a z hraní má člověk výborný pocit, ač jsem nikdy na sportovní hry nebyl. Přemýšlím že si koupím plnou verzi, protože je za 750,- Kč a obsahuje celé město ke zdolávání překážek. Jinak na playstation network jsou pravidelně ke stahování dema nejnovějších her, takže člověk může celé večery jen zkoušet a zkoušet.

Velký souhlas s tím, že PS3 je výborné zařízení. Perfektní BluRay přehrávač, umí samozřejmě i DVD/DivX/XviD/WMV, krásné slideshow fotek podbarvené hudbou, "barevnou hudbu", prohlížet internet, hrát po internetu, prostě k HD televizi téměř nepostradatelná věc.
machete (57)|13.8.2008 09:57
Red barone naprostý souhlas. Ps3 už prostě není jenom herní konzole ale multimediální zařízení do budoucna. Ne jako x-box. To je jenom konzole.
jarino1978 (8045)|13.8.2008 10:08
[QUOTE=machete;187726]Red barone naprostý souhlas. Ps3 už prostě není jenom herní konzole ale multimediální zařízení do budoucna. Ne jako x-box. To je jenom konzole.[/QUOTE]

Tak to áno...
jarda50 (1424)|13.8.2008 14:40
No Barone moc už netlač už jsem se zlomil a jdu do toho. To zas budou Vánoce.
Asahi (122)|14.8.2008 11:00
Dnes jsem se byl divat v Datartu v Brne ve Vankovce, maji tam v akci "Posledni kup" (nebo tak nejak) Philipse 42PFL7662D/12 za 24K, tak kdyby to nekoho zaujalo :)
slampik (113)|15.8.2008 13:23
To je slušná cena. I z Německa by stála zhruba tolik....
slampik (113)|16.8.2008 17:06
Tak Sony 40W4000 z nemeckeho Zarsenu stoji doma na stolku a hraje! Krasne hraje! Ale poporadku. Dnes rano jsem do sveho Mondea kombi nalozil manzelku, kamarada a jeho partnerku s pubertalni dcerou. A vyrazili jsme do Drazdan. Po prochazce mestem jsme dojeli do e-shopu Zarsen, kde jsme zaplatili a dostali dve krabice. U auta me presel smich. Ty dve krabice byly vetsi nez ten veliky kufr! Po dlouhem vymysleni se sklopilo vetsi zadni sedadlo a obe TV jsme zasunuli "na stojaka". Na zbylem sedadle kamarad s manzelkou na kline, dcera podivne zasunuta na polozene sedadlo opirajice se o krabice. Ale 2h jizdy jsme prezili bez uhony. Pak uz honem rychle odendat CRT a vybalit LCD. Za 10 min bylo "nazhaveno". Obraz deluxe pri reklame na Prime a velice dobry u CT2. Nejhrorsi je u fotbaloveho prenosu na Prime. Ale treba fotbal na Galaxii super. A to jsem jeste nic nesteloval. Myslim, ze jsem udelal moc dobry obchod!!!
denisek (260)|16.8.2008 18:28
Tak to gratuluji, já ji mám v 46" a taky spokojenost
jarda50 (1424)|16.8.2008 20:36
To slampik gratuluji. Jen si představ jak jsem ji vláčel ve Fabii.
pat01 (249)|16.8.2008 21:01
[QUOTE=slampik;188207]Tak Sony 40W4000 z nemeckeho Zarsenu stoji doma na stolku a hraje! Krasne hraje! Ale poporadku. Dnes rano jsem do sveho Mondea kombi nalozil manzelku, kamarada a jeho partnerku s pubertalni dcerou. A vyrazili jsme do Drazdan. Po prochazce mestem jsme dojeli do e-shopu Zarsen, kde jsme zaplatili a dostali dve krabice. U auta me presel smich. Ty dve krabice byly vetsi nez ten veliky kufr! Po dlouhem vymysleni se sklopilo vetsi zadni sedadlo a obe TV jsme zasunuli "na stojaka". Na zbylem sedadle kamarad s manzelkou na kline, dcera podivne zasunuta na polozene sedadlo opirajice se o krabice. Ale 2h jizdy jsme prezili bez uhony. Pak uz honem rychle odendat CRT a vybalit LCD. Za 10 min bylo "nazhaveno". Obraz deluxe pri reklame na Prime a velice dobry u CT2. Nejhrorsi je u fotbaloveho prenosu na Prime. Ale treba fotbal na Galaxii super. A to jsem jeste nic nesteloval. Myslim, ze jsem udelal moc dobry obchod!!![/QUOTE]
Noooooo fotbal na Galaxii "SUPER"..chápu prvotní emoce po zakoupení nové TV ale trochu skromnosti by neškodilo.
I když Galaxie navyšovala datový tok tak přesto si myslím že do "super" to má hoodně daleko.
Na Arsenal jsem dnes koukal na jednom zahraničním kanále v HDTV obraz proti galaxii uplně v jiných dimenzí ,Galaxie proti tomu jako "žebrák" a přesto ani v tom HDTV to nebylo 100% zkrátka ten fotbal je problém...
Každopádně ale přeju s placičkou jen a jen spokojenost
jarda50 (1424)|16.8.2008 21:45
pat jen se optám v čem je fotbal problém?
pat01 (249)|16.8.2008 22:04
[QUOTE=jarda50;188235]pat jen se optám v čem je fotbal problém?[/QUOTE]
V čem je problém ???
Že na něj koukat v SD je hnus.Mě ta mazanice tak ruší že se nemužu na fotbal ani soustředit.
Fotbal v SD je pro placku to největší zlo...
Hráči v barevných dresech,běhající po velké zelené ploše sem a tam,záběr a švenkování kamery z dálky atd..to je PROBLÉM
Prostě tyhle TV tento sport v SD nezvládají.
Pokud někdo napíše že je to super a nebo se ptá v čem je problém ?? tím to chápu že se mu to líbí a je s obrazem při fotbale spokojen a nemá cenu dál o tom diskutovat..
jarda50 (1424)|16.8.2008 22:21
Tak to jsi ještě neviděl asi pořádnou placku s kvalitním signálem. Ani jeden z těchto problémů nemám a to mohu porovnat i s ze signálem z HD. Nemáš pravdu. Žádná mazanice duchy a pod míč nemá žádné vedleší obrysy. Asi drtivá většina lidí vidí tedy hůře než Ty. Zrovna jsem kokal na Primě na fotbal a nic jsem neviděl co ty tvrdíš. Tak možná na place před 2 nebo 3 lety. Nemí cenu diskutovat s někým, kdo tady pouští tyhle demagogie. Pokud je tak u Tebe tak to neznamená, že to musí být u všech..
pat01 (249)|16.8.2008 23:15
[QUOTE=jarda50;188239]Tak to jsi ještě neviděl asi pořádnou placku s kvalitním signálem. Ani jeden z těchto problémů nemám a to mohu porovnat i s ze signálem z HD. Nemáš pravdu. Žádná mazanice duchy a pod míč nemá žádné vedleší obrysy. Asi drtivá většina lidí vidí tedy hůře než Ty. Zrovna jsem kokal na Primě na fotbal a nic jsem neviděl co ty tvrdíš. Tak možná na place před 2 nebo 3 lety. Nemí cenu diskutovat s někým, kdo tady pouští tyhle demagogie. Pokud je tak u Tebe tak to neznamená, že to musí být u všech..[/QUOTE]
Mě je to jedno já to píšu jak to vidím já a svůj názor.Nepouštím demagogie.Pokud nic nevidíš a ten fotbal se ti líbí jen tak je dobře.Každý jsme jiný a každého požadavky a nároky jsou jiné....
Kolegy manželka má 98kg a tři brady a on nám taky tvrdí že je to kočka...k zulíbání...
Další kolega má wartburga a tvrdí že se to vyrovná novým autům...
Ty tvrdíš že ten SD fotbal je v pořádku a žádně rušivé elementy nevidíš.....
To je jen dobře.
Já jsem zase soudný a tvrdím že ten fotbal je téměř nekoukatelný pro Mě !!! tím to končí nemá cenu to dál pitvat a každý máme jiné oči.
PS.V případě zájmu mohu dát kontakt na vynikajícího očního lékaře na Praze 9....
slampik (113)|17.8.2008 08:32
Já jsem obyčejný uživatel, který lupou nezkoumá každý pixel. Pro mě byl ten fotbal na Galaxii prostě dobrý. A vůbec celkově jsem s tou TV spokojen.
jarda50 (1424)|17.8.2008 09:16
pat
o Tvé soudnosti by se dalo pochybovat. A o Tvé invektivy si nech laskavě pro někoho druhého. Je vidět opravdu, že asi jen papouškuješ co jsi si přečetl nebo jsi si koupil LCD a nejsi spokojen. Znovu tvrdím, že tadfy pouštíš nesmysly a můžu je doložit názory o jiných uživatelů, popřípadě hodnocení z různých odborných serverů apod. Na rozdíl vidím od Tebe velice dobře a proto jsem si koupil kvalitní i když dražší LCD, která naprosto mé požadavky splňuje. Nemusím jako Ty koukat na něco co s mi nelíbí a na druhé straně mohu si koupit co se mi líbí v tomto směru nejsem omezen. Tak že si klidně zde šiř své bludy o nemožné mazanici.