Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: 42px700e propjeni pres hdmi notebook nejde zvuk

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Ahojte,neresil nekdo problem jak vytahnout zvuk pres televizi pomoci hdmi.V notebooku jsem nastavil vychozi zvuk spdif,ale jde pouze obraz a zvuk ne.Poradite
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od jf123 Zobrazit příspěvek
    Ahojte,neresil nekdo problem jak vytahnout zvuk pres televizi pomoci hdmi.V notebooku jsem nastavil vychozi zvuk spdif,ale jde pouze obraz a zvuk ne.Poradite
    Jaky konektor na notebooku pouzivas?

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Jsem celkem laik,jen jsem to proste pichnul do hdmi notebooku a hdmi tv.V notebooku u zvuku dal pres spdif a nic,jen obraz.Mohl bys poradit jak to nastavit.pouzivam wmp11.Jestli treba zmenit prehravac

Je tu pravidelně
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od jf123 Zobrazit příspěvek
    Jsem celkem laik,jen jsem to proste pichnul do hdmi notebooku a hdmi tv.V notebooku u zvuku dal pres spdif a nic,jen obraz.Mohl bys poradit jak to nastavit.pouzivam wmp11.Jestli treba zmenit prehravac
    mě to taky občas zlobí, ale vždy to spraví tento postup:
    1) hdmi do tv
    2) hdmi do noťasu
    3) zapnout film

kdyby to nezabralo, tak nastavit v nastavení zvuku natvrdo jako zařízení pro přehrávání zvuku hdmi rozhraní, kdybys tam to rozhraní neviděl, tak potom je buď špatnej kabel nebo hdmi v tv nebo nb

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

dekuji za radu, vyzkousim

Nováček
    Registrace
    May 2008

A chova se to stejne na všech HDMI vsupech v TV? Nekde jsem snad kdysi cetl, ze nektere televize maji vyhrazen jeden HDMI vstup, ktery je schopen zpracovat signal z PC, ale nevim jestli je to i případ HDMI-HDMI, nebo jen treba HDMI-DVI nebo jestli to nahodou neni jen vymysl nekoho a ja nouma ho sirim dale (i kdyz to by ti asi neslo ani video). Techologicky by HDMI-HDMI neměl být problém, ale kazdopadne za pokus nic nedas.
    Naposledy upraveno uživatelem paett: 07-05-2008 v 13:08

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Notebook ma ati hd2600, v nastaveni je to spdif. U te plazmy se pise, ze se nepredpoklada pripojeni k pc. Musim i vyzkouset hdmi kabel, ale kdyz jde obraz tak spatny nebude.Tak nevim

Je tu pořád Avatar uživatele artam
    Registrace
    Mar 2004

Problém je v tom nastavení spdif. U notebookov je zvyčajne spdif výstupom pre audio sluchátkový výstup (Line-Out) prepnutý na digitálny spdif.
    Pre výstup audio cez hdmi treba vo Windows v nastavení zvuku nastaviť zvukový výstup na HDMI audio (treba nainštalovať hdmiaudio ovládač pre ati). A pod Win XP použiť mikrosoftí patch kb888111xpsp2.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Dík za pomoc.Jen mam na tom notebooku visty,8510p.Muzes mi napsat nejaky patch nebo pripadne nastaveni

Podobná témata

1. nejde zvuk pres hdmi
    Od tomik88 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 24-06-2012, 08:25
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-03-2012, 20:04
  3. LCD: LCD + notebook přes HDMI
    Od roly30 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-07-2011, 20:07