Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG PS50A456-prvni reklamace po tydnu

Snowboy (3)|5.5.2008 15:23
Zdravim. Tak som si pred tyzdnom zakupil samsung PS50A456 a uz som si aj objednaval prvy servisny zasah. Problemom je ze po nastaveni typu zobrazovania (dynamicky, bezny, film) sa mi po inom ako Dynamicky televizor po 30 minutach akoby resetne (vypne sa obrazovka na cca. 1 sek a naskoci spat ako (dynamicky) spolu s niektorymi default hodnotami. cize nieco ako reset do default. Takze v najblizsich dnoch cakam doma servisaka ktory sa na to pride kuknut. Snad nebudu muset tv dat pryc pretoze sa z nej dost vytesujem a nie je nic depresivnejsie ako sa kukat na prazdny tv stolik...hlavne po tom co ste si uz zvykli na tu "obludu" v obyvacke. Dalsia moja otazka na nich az tam budu bude to divne brucanie, vrcania, bzucanie elektroniky (je to dost hlasity a navyse se stale meni spolu s jasom obrazovky). Inak s kvalitou obrazu som spokojny. Snad moj problem vyriesia na pockanie prehranim softwaru a bude to OK. Dam vediet ako to dopadlo
amyr (120)|5.5.2008 18:08
[QUOTE=Snowboy;175981]Zdravim. Tak som si pred tyzdnom zakupil samsung PS50A456 a uz som si aj objednaval prvy servisny zasah. Problemom je ze po nastaveni typu zobrazovania (dynamicky, bezny, film) sa mi po inom ako Dynamicky televizor po 30 minutach akoby resetne (vypne sa obrazovka na cca. 1 sek a naskoci spat ako (dynamicky) spolu s niektorymi default hodnotami. cize nieco ako reset do default. Takze v najblizsich dnoch cakam doma servisaka ktory sa na to pride kuknut. Snad nebudu muset tv dat pryc pretoze sa z nej dost vytesujem a nie je nic depresivnejsie ako sa kukat na prazdny tv stolik...hlavne po tom co ste si uz zvykli na tu "obludu" v obyvacke. Dalsia moja otazka na nich az tam budu bude to divne brucanie, vrcania, bzucanie elektroniky (je to dost hlasity a navyse se stale meni spolu s jasom obrazovky). Inak s kvalitou obrazu som spokojny. Snad moj problem vyriesia na pockanie prehranim softwaru a bude to OK. Dam vediet ako to dopadlo[/QUOTE]

To měnění režimu na dynamický není zavada.Už to tu bylo kolikrát omýláno.Máš tam omylem nastaven mod OBCHOD a ne režim DOMA. Je potřeba znovu sjet zákl. nastavení a bude to v pohodě.To bzučení bude horší, to sám neodstraniš.
Snowboy (3)|7.5.2008 07:58
Mal si pravdu.......este vcera som si raz presiel manual a kukol na to a je to OK. Jenom nevim jestli to vrceni tam je ok nebo ne. Budem musiet skocit niekam do obchodu a odcheckovat ci to robi aj tam
JUHA (52)|7.5.2008 13:31
Dej pak vědet jak jsi pořídil
rostama (12)|23.1.2009 19:03
Jak jsi dopadl s tím bzučením ? Reklamoval si to ?
fwefw (94)|25.1.2009 14:49
Bzučí tato tv nebo šlo jen o kusovou vadu ? :confused:
rostama (12)|25.1.2009 22:31
Můžeš se s tím setkat skoro na každé plazmě, jestli to je Philips, Paňák nebo Samsung. Je to podle mě záležitost cívek ve spínaných zdrojích, prostě trošku uvolněná cívka a dělá to tenhle bordel. Buď vyměnit cívku nebo to nějak mechanicky pořešit, což v rámci záruky asi nikdo dělat nebude, leda že by oželel záruku. Takže určitě budeme reklamovat
fwefw (94)|26.1.2009 17:21
[QUOTE=rostama;213376]Můžeš se s tím setkat skoro na každé plazmě, jestli to je Philips, Paňák nebo Samsung. Je to podle mě záležitost cívek ve spínaných zdrojích, prostě trošku uvolněná cívka a dělá to tenhle bordel. Buď vyměnit cívku nebo to nějak mechanicky pořešit, což v rámci záruky asi nikdo dělat nebude, leda že by oželel záruku. Takže určitě budeme reklamovat[/QUOTE]

To jo, já jenom jestli je tento model k tomuto náchylnější ? Takže tys ho koupil a už jdeš kvůli hluku reklamovat ? Já se dívám po PS50A457, tak abych neobjednal něco s čím jsou problémy, i když to bude možná trochu jinej model podle jiné poslední číslice.
rostama (12)|26.1.2009 19:02
Já jsem koupil 50A656