Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Renderování videa v Sony Vegas

pan_gazpacho (71)|20.3.2008 21:46
prosím o radu v renderování videa v Sony Vegas v8.0, resp. v uložení videa v takovém formátu, aby byla co nejlépe zachována kvalita snímku..
Jsem čtvrtý den vlastníkem kamery Panasonic hdc sd5, videa jsou na kartě uložena ve formátu *.mts a pokud je přehrávám v kameře, jsou krásně plynulá bez škubání v rychlejším pohybu. problém je v tom, když video zkopíruju do vegasu a chci jej uložit do nějakého rozumného formátu, tak se mi při pohybu kamerou stane, že se obrázky sekají, což je naprosto nepoužitelné pro prezentaci.
Zatím asi nejlepší formát co se mi podařil je, že video uložím do formátu *.m2t, hdv 1280 x 720, 29,97 fps. přesto nejsem s výsledkem spokojený, protože vím, že jdou vytvořit videa nádherně plynulá bez sebemenšího škubnutí (viz př. http://eirikso2.com/Panasonic_HDC-SD5/Panasonic_HDC-SD5_Test1_720x400-25p.mp4). hardware bych měl mít snad uspokojivý na práci s videem (core2duo 2.4GHz, 2GB ram, grafika 8600gt 256MB). pokud by mi mohl někdo vysvětlit, kde bych mohl dělat chybu, byl bych moc vděčný.
stayman (12393)|20.3.2008 22:13
Pravdepodobne v snimkovej frekvencii.