Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Ve Fly 2000 nejde zvuk, FlyDS pří zachytávání padá.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

Snažím se najít nějaký zachytávací program, který by mi vyhovoval, tak jem vyzkoušel i tyhle programy, ale v Fly 2000 mi nejde zvuk. Mám nastavené všechny vstupy na LineIn, ale nedje nic slyšet( v ovladači hlasitosti není mute). Asi bude problém v crossbar. Je tam možnost to upravit v setings.ini, ale nevým jak. Nemohl by někdo poradit.
    U FlyDS zase nemůžu zachytávat, protože po zapnutí zachytávání vyletí okno s hláškou oken, že program provedl nepatnou operaci a bude ukončen. To se stává u všech kodeků při zachytávání do avi. Do wmv je to v pohodě, samotné audio taky bez problémů.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Všechny vstupy na Linein, to je sice hezké, ale máš to tam taky zapojené ? Např. já to mám píchlé do TADin, takže musím nastavit tento a ještě se podívej, jestli ten vstup nemáš náhodou vypnutý v mixeru !!!

Je tu občas Avatar uživatele Sally
    Registrace
    Mar 2004

Testni si zapnout ve Fly zpracování audio toku přes PCI DMA

Je tu pravidelně
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od pavelpt
    Všechny vstupy na Linein, to je sice hezké, ale máš to tam taky zapojené ? Např. já to mám píchlé do TADin, takže musím nastavit tento a ještě se podívej, jestli ten vstup nemáš náhodou vypnutý v mixeru !!!
    Jasně, že to mám zapojené do toho Line In. O tom mixeru jsem nahoře psal že to vypnuté nemám.

Je tu pravidelně Avatar uživatele Milosbb
    Registrace
    Nov 2004

Ak Ti nejde zvuk iba nahrať ,ale pri sledovaní TV Ti zvuk ide,bude to v nastaveniach.V nahrávacom paneli v záložke všeobecné musíš označiť políčko "nahrávať zvuk s videom ",teda ak máš do programu FLY2000 slovenčinu.Inak program FLY2000 je asi najlepší,čo som doteraz skúšal.
    Ak by si chcel môžem Ti poslať moje settings.ini,mne program funguje zatiaľ v pohode.Takže ak chceš, napíš mail,ten súbor má len 5 kB.

Podobná témata

1. Nejde zvuk v Fly 2000 TV
    Od Emir_oldd v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-12-2009, 14:17
  2. Winfast TV 2000 XP Expert - nejde zvuk
    Od Rad v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 23-12-2005, 09:09
  3. Fly 2000 TV, nejde mi obraz,pouze zvuk
    Od jirojo v sekci Zachytávání videa