Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: DivX 5.2.1 v DVD prehravacich

Je tu pravidelně Avatar uživatele ViKinG
    Registrace
    Mar 2004

pavelpt: NO FLAME
    "Např. určitě se nebudu drbat s večerníčkama pro děcka v nějakém autorizačním programu. Bitrate streamu ze satelitu zdaleka nedosahuje hodnot jako na DVD, takže mpegy naskládat na DVD nosič jako data a hotovo, podle názvu souboru si každý pustí co chce."
    Bitrate ČT1(Večerníček) z Czechlinku je 7-8.000kbps tedy s přehledem stejné či lepší než 99,999 DVD-Video titulů.
    Pokud je naskládáš jako mpegy na DVD placku tak si právě KAŽDÝ co chce nepustí, protože stále je mnoho DVD playerů, které "surový" mpeg nepřehrají... takže v zájmu co největší přehratelnosti je nejlepší udělat DVD-Video podle všech specifikací a v případě večerníčků (udělám radost moutymu) i s menu. Je to přece určeno především pro děti.
    Naštěstí už jich dost oficiálně vychází...
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Na Czechlink bych musel mít kartu a pouze tento packet a Slovlink má tento (zbytečně) vysoký bitrate. Ostatních několik set programů ne a nahrávka třeba z Premiere i v 3x nižším datovém toku se mi jeví lepší než z CT1, asi ten tok není vše.

Když jsem psal "každý", myslel jsem svoje okolí a ne obyvatelstvo.

Já tvořím pouze pro sebe s své přátele a blbec zadarmo nebo za tekutiny.

Ten Xvid se mi, když je udělaný zodpovědně, jeví jako určitě srovnatelný se schrinkovaným (delším) DVD.

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Já nevím ale říká se že mezi vysílači jede Czechlink i na analogu, u mě ze žižkova je to koskatící uchlemstaný hnus ... DVD, no to je otázka sama o sobě, kvalita většinou špatná.

Ale hraje tady roli tok a je jasný že na 7 000 (nebo 8000) kvalitní nebude nic, někdy jsou vidět i závady na tocích 25 000, tak co řešit. Na ten 8000 humáč si zvyknem protože bude kvalita ještě horší (např. 3000kbps)

DivX a Xvid je o dvě třídy horší než ten 3000 v MPEG-2, kam to až zajde ...., fuj

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. DVD/DivX přehrávač Ferguson D-780 HX, DivX Ultra, HDMI, USB,CZ titulky
    Od Keyman v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-12-2007, 07:58
  2. problem s novymy verzemi XviD na prehravacich KISS?
    Od in0 v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 01-05-2007, 01:16
  3. Aky DVD divx, xvid prehravac s plynulim prehravanim Divx ..?
    Od mirrec v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 05-06-2006, 15:48
  4. DVD prehravac s DiVX umi playlist DiVX
    Od phracek v sekci Multimediální centra, DVD, Blu-ray
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-09-2004, 14:15
  5. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 08-06-2004, 09:46