Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zle uložený projekt v Premiere

bugy1275 (2)|23.2.2008 18:35
Ahoj mám taký problém mám Adobe Premier 6.01, mal som uložený projekt nejaké foto,hudba a video, všetko bolo v pohode, potom som tam pridal ešte nejaké foto ,hudbu a video projekt som uložil a keď som projekt po čase znovu otvoril tak v okne kde je zobrazený Bin je pri všetkom číslo -1 a nič nejde otvoriť, ani video v timeline. Vie mi niekto pomôcť? Vopred ďakujem.Bugy
Dap (34)|25.2.2008 19:36
mysli dopředu a pracuj vždy minimálně s jednou až dvěma zálohami projektu...
Těžko říct - špatně popsaný problém:
1) při otevírání AP to nic nevypisuje a nehledá ??
2) jaké jsou formáty fotek,videí,hudby?
3)v jakém souborovém a operačním systému pracuješ ?
Je možné,pokud jsi ve Fat32,že jsi překročil 2GB (limit souborového systému) a proto je to chybový.
Nutno přejít na NTFS
peterko09 (1)|26.2.2008 14:27
mne sa stalo to iste v AP6.5 a problem bol vo formate mp3,ked som zacal pouzivat waw, tak sa to uz nestalo
bugy1275 (2)|26.2.2008 19:53
Používam NTFS, foto bolo vo formáte Adobe Photoshop, a hudba mp3. Mal som podozrenie na tie mp3, takže asi v tom bol problém. Rozbehol si potom nejako ten poškodený projekt?
ai (2993)|26.2.2008 21:46
otevri si ten projekt ***.ppj v notepadu a dej vyhletat vsechny vyrazy rate= a vzdy nahrad tu desetinnou carku (jestli tam je) teckou, priklad: rate=100,000 zmen na rate=100.000

tady to nekdo udelal automaticky skriptem, nevim jestli funguje: http://mksol.net/adb/premiere_fix.php