Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ochrana DVD?!

MUKL1990 (20)|23.6.2006 22:03
[quote=Tean]MUKL1990
SUPER 9-)
:-E[/quote]

co ještě pochopit,co tim myslíš 8-)
Milosbb (889)|23.6.2006 22:06
MUKL1990

Aj v Nere si možeš vybrať, koľko ti má napáliť kópií :-!!!

------------------
MUKL1990 (20)|23.6.2006 22:38
[quote=Milosbb]MUKL1990

Aj v Nere si možeš vybrať, koľko ti má napáliť kópií :-!!!

------------------[/quote]

No jo,ale já psal kolik můžeš v Adobe Encore POVOLIT počet kopií a to je rozdíl...
wencaS (853)|23.6.2006 22:59
MUKL1990
ja bych ti nechtel rozhodne brat iluze, ale chtel bych videt jak Adobe Encore nainstalovany v tvem PC mi muze zabranit udelat kopii. 9-) 9-) 9-)

to mi jako placne pres prsty? :-E :-E :-E
Tean (410)|23.6.2006 23:26
wencaS

... a teraz si mu dodrbal cely weekend :-E
Symber (9)|24.6.2006 21:47
Všichni se tady bavíte jestli je nebo není legální udělat kopii DVD. To už snad na těchto fórech bylo probíráno zprava, z leva. Původní dotaz byl, jestli jde na vlastní DVD(CD) vložit nějaká vlastní a i třeba jednoduchá ochrana. Vím, že kdo bude chtít, tak ji obejde, ale to nejsou všichni a moje dušička bude v peří. Sám jsem vytvořil multifunkční CD prezentaci jedné společnosti, která je určena jejím klientům a taky nechci, aby se jen tak šířila kolem. Takže se vracím k základní otázce: Dá se udělat nějaká ochrana vlastního CD/DVD? I když bude jednoduchá, ne každý si s tím poradí a o to tady jde. A s tím Adobe Encore to zkusím.
wencaS (853)|24.6.2006 23:49
Symber
tady :-R predstavil Fantas! perfektni myslenku. :-)-

tady :-R pro zmenu najdes DVDCopyProtector. :-)-

mno a co se CD tyka, vim ze existuje nejaky maly SW, jmeno si nepamatuju, co vkladal do image nejakou ochranu spolupracoval s clonecd, esli se nepletu. :-)-

(mam ho nekde mezi zalohama, ale najit ho by bylo nejmene na mesic. nechtejte to po mne!!)
Pitomec (10211)|25.6.2006 08:35
No to je opravdu perfektní myšlenka - skoro bych tak tipnul, že přišla autorovi na mysl po několika cigaretkách trávy 9-)
wencaS (853)|25.6.2006 09:49
kolik jointu mel netusim.
ale fakt je, ze asi jen mechanicky poskozene DVD (poskrabane. taky zalezi na rosahu.) nejde zkopirovat. tedy, nejde zkopirovat jen to poskrabane misto.
Symber (9)|25.6.2006 13:31
[quote=wencaS]Symber
tady :-R predstavil Fantas! perfektni myslenku. :-)-

tady :-R pro zmenu najdes DVDCopyProtector. :-)-

mno a co se CD tyka, vim ze existuje nejaky maly SW, jmeno si nepamatuju, co vkladal do image nejakou ochranu spolupracoval s clonecd, esli se nepletu. :-)-

(mam ho nekde mezi zalohama, ale najit ho by bylo nejmene na mesic. nechtejte to po mne!!)[/quote]

Aspoň jméno si vzpomeň. Vím, že jsi hlava otevřená a já už po něčem takovém pátrám dlouho. Za to tě budu všude vynášet do nebes. Stejně jsi nejlepší. Věci od tebe jsou super, i když občas nevím o čem vlastně mluvíš. (To jen okrajově k odpovědi kterou jsi mi dal ve fóru ripping. Přesto děkuji a budu se snažit.)
wencaS (853)|25.6.2006 14:15
Symber
mas vic stesti nez rozumu. :-E
stacilo dat googlovi ccd lock, cd protector a nasel sem: tuhlestranku.

tak si vyber :-R





[quote=Symber]-------
Za to tě budu všude vynášet do nebes. Stejně jsi nejlepší. Věci od tebe jsou super, i když občas nevím o čem vlastně mluvíš.
-------[/quote]
-nikam nevynaset prosim. o to horsi je pak pad... 9-)
-nejlepsi nejsem. jen sem mel zrovna cas neco placnout... 9-)
-taky nevim o cem mluvim. ja si jen tak placam... 9-)
Symber (9)|25.6.2006 15:55
wencaS
Díky. Už se těším na pokusy abych prolomil sám sebe. Mám zase novou hračku.
m@rvays (54)|4.12.2007 17:47
nějake novinky pánové?
ja teď řeším tuhle věc a přišel sem nato, že když zaškrtnu ochrany při vytváření v Sony DVD Architekt 4.0a tak sice skopnout na disk jde, ale už třeba nejdou vytvářet image soubory. takže aspon něco ...
m@rvays (54)|4.12.2007 17:48
jestli někdo studuje podobný přoblém, pisněte mi na icq. pokecáme ...