Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Playstation 3 - zkušenosti atd.

tunelar (57)|26.6.2008 15:35
Nemá někdo info kdy půjde u nás koupit PS3 s 45nm technologii chipu?
Man5on (661)|27.6.2008 07:49
Dotaz na majitele PS3, co jsem upgradoval na fw 2.36, tak mě po chvilce spustí větrák na vyšší otáčky, což je příšernej hukot, na poklidný sledování filmu je PS3 nepoužitelná, u her mi to tak nevadí. Máte taky někdo ten samej problém, je to opravdu tím fw nebo jenom větším okolním teplem?
jarino1978 (8045)|27.6.2008 08:17
[QUOTE=Man5on;182964]Dotaz na majitele PS3, co jsem upgradoval na fw 2.36, tak mě po chvilce spustí větrák na vyšší otáčky, což je příšernej hukot, na poklidný sledování filmu je PS3 nepoužitelná, u her mi to tak nevadí. Máte taky někdo ten samej problém, je to opravdu tím fw nebo jenom větším okolním teplem?[/QUOTE]

- FW to nie je, je to teplom z okolia, zvlásť teraz. pomôže Ti konzolu vyluxovať a ak Ti to nepomôže, odporúčam zakúpiť aspoň menší ventilátor na ochladzovanie okolia.
Man5on (661)|27.6.2008 09:18
[QUOTE=jarino1978;182969]- FW to nie je, je to teplom z okolia, zvlásť teraz. pomôže Ti konzolu vyluxovať a ak Ti to nepomôže, odporúčam zakúpiť aspoň menší ventilátor na ochladzovanie okolia.[/QUOTE]

Asi máš recht, teď mám v bytě 27°C, tak je chudák asi uvařená :-)
KOCOUR65 (653)|27.6.2008 17:47
opravdu kvalitni mrcha
jarino1978 (8045)|4.7.2008 15:24
http://www.sony-playstation.cz/news.php

... a MKV prestane byť snom na PS3....
Pytkin (7947)|15.7.2008 11:25
jarino : Kolega si kupil PS3 .. Dlho ho presviedcam nech si kupi daky harddiskovy prehravac .. A on zrazu ostal smutny doma , lebo sa mu pokazilo DVD a tak isiel a v datarte si kupil PS3 .. Teraz mam otazku .. Prehra PS3 dvdcka nakopirovane na USB disk , ktory ma format HFS (macintosh) ? Bolo by to celkom fajn ..
jarino1978 (8045)|15.7.2008 12:11
nie neprehrá
Pytkin (7947)|15.7.2008 13:04
jarino : ejha .. tak to je prva nevyhoda , oproti NMT :) .. no skoda .. bude si kolega musiet spravit NTFS disk .. dufam ze ten PS3 pozna .. A co EXT2/3 ? to vie ?
majkicz (872)|15.7.2008 13:06
[COLOR="Navy"]Nie, NTFS nepozna, len FAT16/32.
Zasa smarja ludkovia, nerobme z PS3 dajaky personal computer :confused: [/COLOR]
Pytkin (7947)|15.7.2008 14:34
Kurva .. tak to uz zacina byt problem .. Aspon vidime vyhody NMT .. NTFS/EXT2/3/HFS .. ziaden problem ..
majkicz (872)|15.7.2008 14:36
Preco to sproste slovo, PS3 je herna konzola, nie PCcko!
RomanP (147)|15.7.2008 18:12
majkicz : nerozčiluj se, on sice píše že to začíná být problém, ale ve skutečnosti jeho problém končí.
Obhájil si volbu koupě přehrávače s HDD a o to mu šlo. Vytáhl macintosh formát a "windowsovskej" file system a na závěr dal malou reklamní tečku, co všechno ten jeho přehrávač umí. Zeptej se ho, jestli si on na něm pustí Blu-Ray a zahraje si nějaký hry, bude to stejně nefér. Jde o to, co kdo hledá. Někdo Blu-Ray, někdo kompatibilitu a jinej klid v duši, že dobře koupil.
Pytkin (7947)|15.7.2008 18:16
Chlapi .. Ako dat ale 8GB file na FAT32 ? to predsa nemoze byt tak , ze PS3 nevie iny format ako FAT32 ..
Pytkin (7947)|15.7.2008 18:16
RomanP : staci , ked budes citat , a hned pochopis , ze pises hovadiny ..
jarino1978 (8045)|15.7.2008 20:11
[QUOTE=Pytkin;185046]Chlapi .. Ako dat ale 8GB file na FAT32 ? to predsa nemoze byt tak , ze PS3 nevie iny format ako FAT32 ..[/QUOTE]

rozdeliť na 4gb
môžeš napojiť aj 500 gb hadrík, ale len FAT 32, čiže videá rozdeliť na 4 Gb časti. od DIVX 7 bude vedieť PS3 aj MKV
skypi (176)|15.7.2008 23:01
Řeším (zatím neúspěšně) následující problém - mám film z ve streamu ze satelitu - .trp - Video: MPEG4 Video (H264) 1920x1080 25.00fps [Video], Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch [Audio]

Převedl jsem jej na .ts programem H264TS_Cutters s tím, že bych připojil přes mkv2vob .srt titulky a dále přehrával na PS3 - bohužel, program padá s hláškami nepodporovaný audio nebo video kodek.

Zkoušel jsem i vytvořit .mkv kontejner přes h264sto - program mkv2vob končí hláškou "could not parse mkv file".


Avidemux mi sice vytvoří kontejnery .avi nebo .mkv , ale obsahují jen zvuk, obraz ne.

Má někdo radu,prosím?
Aliens_II (380)|15.7.2008 23:29
[QUOTE=jarino1978;185051]rozdeliť na 4gb
môžeš napojiť aj 500 gb hadrík, ale len FAT 32, čiže videá rozdeliť na 4 Gb časti. od DIVX 7 bude vedieť PS3 aj MKV[/QUOTE]



Uff, to mě vytočilo. Upravím to, neb jsem se úplně zbytečně rozčílil.
Pytkin (7947)|15.7.2008 23:47
jarino : potom ale v rebricku mediaplayerov , pada PS3 za celu rodinu TVIXov a NMT .. Kedze nezvlada ziaden rozumny filesystem , neni mozne prehravat DVDcka v iso formate , MKV, atd .. proste ziaden vacsi file ako 4G .. Smutne ..
skypi (176)|16.7.2008 00:09
Nevím, proč ty vášně - přehrávat větší soubory se na PS3 samozřejmě dá - přes LAN streamováním nebo soubor uložit přes LAN na interní HDD v PS3 a spustit z HDD - funguje to v pohodě.
Man5on (661)|16.7.2008 10:08
PS3 jistá omezení samozřejmě má, není to PC! Ale nevidím problém v tom, že se větší videa musí rozdělit na 4GB části. Nebo nechápu jak může někdo vyzdvihovat jako mínus nemožnost přehrávání DVD z HDD, když DVD-/+R stojí 6,- Kaček?
Pytkin (7947)|16.7.2008 11:24
Tu ide o princip , ze PS3 je vyzdvihovany ako najlepsi media player .. Pricom nemoznost citat velke fajly z pripojenych medii ho trosku handicapuje .. Ok .. niekomu to nevadi .. Mne osobne by to vadilo .. musiet delit fajly (ani neviem ako by som to robil) , musiet napalovat DVDcka .. atd .. V dnesnej digitalnej dobe .. Bleee ..
Man5on (661)|16.7.2008 12:44
[QUOTE=Pytkin;185091]Tu ide o princip , ze PS3 je vyzdvihovany ako najlepsi media player .. Pricom nemoznost citat velke fajly z pripojenych medii ho trosku handicapuje .. Ok .. niekomu to nevadi .. Mne osobne by to vadilo .. musiet delit fajly (ani neviem ako by som to robil) , musiet napalovat DVDcka .. atd .. V dnesnej digitalnej dobe .. Bleee ..[/QUOTE]

PS3 není rozhodně nejlepší media player, ale za 10 tisíc nabízí velice hodně "muziky".
Pokud je někdo zvyklej na PC, tak bude vždycky na PS3 hledat mouchy.
majkicz (872)|16.7.2008 13:00
Nevim kde kdo tvrdil, ze PS3 je nejlepsi mediaplayer, pokud vim, vzdy o nem bylo hovoreno jako o nejlepsim BD prehravaci, co se tyce pomeru vykon/kvalita vystupu/cena.
tomassedlacek75 (74)|17.7.2008 16:15
zdravim mam moznost dovozu ps3 z USA ..chtel jsem se zeptat jestli to tu bude fungovat prece to je jinej region ..na druho stranu jsem slysel ze by to fakat melo jen ze nebude prehravat dvd ale blu ray a hry by meli bejt o.k..je tu nekdo kdo ho ma z usa..?
jarino1978 (8045)|17.7.2008 19:43
[QUOTE=skypi;185060]Řeším (zatím neúspěšně) následující problém - mám film z ve streamu ze satelitu - .trp - Video: MPEG4 Video (H264) 1920x1080 25.00fps [Video], Audio: Dolby AC3 48000Hz 6ch [Audio]

Převedl jsem jej na .ts programem H264TS_Cutters s tím, že bych připojil přes mkv2vob .srt titulky a dále přehrával na PS3 - bohužel, program padá s hláškami nepodporovaný audio nebo video kodek.

Zkoušel jsem i vytvořit .mkv kontejner přes h264sto - program mkv2vob končí hláškou "could not parse mkv file".


Avidemux mi sice vytvoří kontejnery .avi nebo .mkv , ale obsahují jen zvuk, obraz ne.

Má někdo radu,prosím?[/QUOTE]

Skypi, stiahni si najskôr program mpeg2repair :
1. počítam, možno máš vantage hd, čiže najskôr si stiahni stream cez H264TS Cutter ( ktorý používaš )
2. tento stream si otvor v programe mpeg2repair a daj detekovať audio PID a video PID
3. potom daj spraviť opraviť chybu streamu ( fix ), následne sa Ti video uloží ( audio+video )
4. stream spracúvaj cez tsmuxer gui alebo mkvmerge gui

Podstata je to, že každý stream zo satu je špecifický a treba ho "opraviť ".Takto to robím ja, nevylučujem, že sa to dá samozrejme aj ináč. ja tam ale nedávam titulky, ale dolepím dabing...Ale to nevadí. Vyskúšaj
jarino1978 (8045)|17.7.2008 19:45
[QUOTE=Man5on;185084]PS3 jistá omezení samozřejmě má, není to PC! Ale nevidím problém v tom, že se větší videa musí rozdělit na 4GB části. Nebo nechápu jak může někdo vyzdvihovat jako mínus nemožnost přehrávání DVD z HDD, když DVD-/+R stojí 6,- Kaček?[/QUOTE]

presne tak...alebo BD 25gb za 130 koruniek...
jarino1978 (8045)|17.7.2008 19:53
[QUOTE=Pytkin;185091]Tu ide o princip , ze PS3 je vyzdvihovany ako najlepsi media player .. Pricom nemoznost citat velke fajly z pripojenych medii ho trosku handicapuje .. Ok .. niekomu to nevadi .. Mne osobne by to vadilo .. musiet delit fajly (ani neviem ako by som to robil) , musiet napalovat DVDcka .. atd .. V dnesnej digitalnej dobe .. Bleee ..[/QUOTE]

- ukáž mi iný mediaplayer, ktorý bez problémov dokáže prehrávať BD, má tak kvalitný upscal, má možnosť sťahovať hry, filmy v HD, má možnosť prehrávať MP3,DIVX HD, BD, M2TS, VOB,H.264 AVC 1080p, má mosquito noise reduction, má down sampling, má možnosť upsamling, 4x USB 2.0, Wi-FI, BLUETOOTH, LAN, HDMI 1.3, DD+,DTS, DTS-ES, DTS 96/24, DTS-HD, DTS-HDMA, DOLBY TRUE HD, DD-EX. Mám pokračovať ďalej ? Áno, nájdeš veľa klonov mediaplayerov, ale žiaden nefunguje vo všetkýxh formátoch na 100 % . PS3 v posledných FW poriešil aj DIVX HD ( stávalo sa, že niektoré neprehral ), poriešil DTS-HD, čo sa týka gamesov, radšej ani nehovorím, toto je už niekde inde.
Áno, spotreba je od 30W - 160 W, v závislosti, čo robíš, ale to už je prehrávanie HD...
PS3 je v prvom rade herná konzola, ale ako multimediálny prehrávač je tiež špičkový, netvrdím, že najlepší, ale určite jeden z najlepších.
Keď si k tomu dopočítaš hore uvedené bonusy, asi nie je o čo. A navyše cez US PSN je možné už ťahať a upladovať HD a SD videá, máš prístup k zatiaľ 14 000 000 komunite, čo Ti nič iné ani neponúkne !
jarino1978 (8045)|17.7.2008 19:55
[QUOTE=tomassedlacek75;185221]zdravim mam moznost dovozu ps3 z USA ..chtel jsem se zeptat jestli to tu bude fungovat prece to je jinej region ..na druho stranu jsem slysel ze by to fakat melo jen ze nebude prehravat dvd ale blu ray a hry by meli bejt o.k..je tu nekdo kdo ho ma z usa..?[/QUOTE]

ako doplnok do interiéru to bude dobré, avšak bez prevádzky...
Pytkin (7947)|17.7.2008 19:56
jarino : to su vsetko fajn veci .. ale ked nezvlada tu zakladnu vec , ze neprehra 8G film , tak to je uplne na hovno .. Jasne .. Niekto chce hrat hry , mat blutut a vsetky tie sracky o ktorych pises .. Ok .. ten si kupi Playstation 3 a je happy .. Ale PS3 neni najlepsim mediaplayerom , ako o nom pises ..
jarino1978 (8045)|17.7.2008 20:05
[QUOTE=Pytkin;185239]jarino : to su vsetko fajn veci .. ale ked nezvlada tu zakladnu vec , ze neprehra 8G film , tak to je uplne na hovno .. Jasne .. Niekto chce hrat hry , mat blutut a vsetky tie sracky o ktorych pises .. Ok .. ten si kupi Playstation 3 a je happy .. Ale PS3 neni najlepsim mediaplayerom , ako o nom pises ..[/QUOTE]

píšem jeden z najlepších. nechce sa mi vracať k tomuto tématu, každý si pochváli to, čo doma má.8 Gb filmy Ti PS3 prehrá cez LAN, čo však budeš pokladať za mínus.
Rozdeliť film na 4 Gb Ti časovo nič nespraví, stačí mať uloženú stálu voľbu napr. v MKV2VOB, videá uložíš do zložky a prehrávaš. Strata komfortu je, že Ti trvá asi 1s prepnúť na ďaľšiu časť. Toť vsjo. Obetujem radšej vždy túto nepatrnú stratu, ale mám radšej kvalitu, ktorú mi vie PS3 aj dať. Navyše klony mediaplayerov sa stále menia, nemáš nikdy istotu, že podpora pre konkrétny model ostáva. Pri PS3 má trvácnosť podpory min. 10 rokov...
Pytkin, multimédia nie sú len videá MKV, je to komplexný komfort celého celku, naviac ten komfort pri PS3 asi nikde nenájdeš, to mi ver...
Aj tieto topic píšem v pohodlí, t.j. pekne v obyváku v kresle, čítam tieto príspevky v rozlíšení 1080p, sledujem ich na 117 cm uhlopriečke, z kresla píšem cez bluetooth klávesnicu ( čomu Ty hovoríš sračky ). Toto je mediálne centrum a nie Popcorn Hour, pri ktorom sa každý deň modlíš, aby Ti nezhorel...
Pytkin (7947)|17.7.2008 20:24
jarino : iste , ked uz mas PS3 , tak je to jedno .. aj tak si MKV konvertujes , cize si ho pri konverzii rovno das rozdelit na 4G fajly ..
Pytkin (7947)|17.7.2008 20:31
jarino : este mi povedz, ako na PS3 prehrat DVDcko , ktore je na disku .. ked kolega vosiel do adresara , tak vidi VOBy .. moze pustit kazdy zvlast .. ale nevie pustit menu .. alebo co .. jak na to ?
jarino1978 (8045)|17.7.2008 20:33
[QUOTE=Pytkin;185243]jarino : iste , ked uz mas PS3 , tak je to jedno .. aj tak si MKV konvertujes , cize si ho pri konverzii rovno das rozdelit na 4G fajly ..[/QUOTE]

PS3 som nekupoval kvôli MKV, ale kvôli BD a GAMES. MKV beriem a vždy budem brať ako doplnok, ktorý poteší.
Mal som doma Popcorn Hour, to, čo som s ním zažil my stačilo, o žiadnom komforte sa vonkoncom hoviriť nedalo, proste player stvorený na boom MKV, avšak shit ako sviňa.
jarino1978 (8045)|17.7.2008 20:35
[QUOTE=Pytkin;185245]jarino : este mi povedz, ako na PS3 prehrat DVDcko , ktore je na disku .. ked kolega vosiel do adresara , tak vidi VOBy .. moze pustit kazdy zvlast .. ale nevie pustit menu .. alebo co .. jak na to ?[/QUOTE]

a kto tvrdí, že to takto prehrá, VOB-y prehrá, ako ktorýkoľvek player bez podpory IFO, čiže first video a audio stream + no menu...
skypi (176)|17.7.2008 21:09
[QUOTE=jarino1978;185233]Skypi, stiahni si najskôr program mpeg2repair :
1. počítam, možno máš vantage hd, čiže najskôr si stiahni stream cez H264TS Cutter ( ktorý používaš )
2. tento stream si otvor v programe mpeg2repair a daj detekovať audio PID a video PID
3. potom daj spraviť opraviť chybu streamu ( fix ), následne sa Ti video uloží ( audio+video )
4. stream spracúvaj cez tsmuxer gui alebo mkvmerge gui

Podstata je to, že každý stream zo satu je špecifický a treba ho "opraviť ".Takto to robím ja, nevylučujem, že sa to dá samozrejme aj ináč. ja tam ale nedávam titulky, ale dolepím dabing...Ale to nevadí. Vyskúšaj[/QUOTE]


Dík za tip.

Jo mám Vantage HD. Postupoval jsem v podstatě stejně - s fixem je mi to jasný - ale strašně jsem se potrápil s tou českou zvukovou ac3 stopou, a zkoušel jsem všechno možný, různý postupy - než jsem zjistil, že je mírně "naprasená" .

Teď už mi to zdá-se chodí - přes ten tsmuxer - do .m2ts.

Jo, s titulkama jsem si zatím neporadil - resp. teda tsmuxer - ale asi je lepší - i z časovýho hlediska - zpracovat tu českou stopu.
jarino1978 (8045)|17.7.2008 21:16
[QUOTE=skypi;185255]Dík za tip.

Jo mám Vantage HD. Postupoval jsem v podstatě stejně - s fixem je mi to jasný - ale strašně jsem se potrápil s tou českou zvukovou ac3 stopou, a zkoušel jsem všechno možný, různý postupy - než jsem zjistil, že je mírně "naprasená" .

Teď už mi to zdá-se chodí - přes ten tsmuxer - do .m2ts.

Jo, s titulkama jsem si zatím neporadil - resp. teda tsmuxer - ale asi je lepší - i z časovýho hlediska - zpracovat tu českou stopu.[/QUOTE]

ja mám tiež Vatage HD, takže to máme zajedno...
S CZ Ac3 bývajú tiež problémy, základ je, aby bola dlžka audia a videa rovnaká, nastavíš deelay a ideš. výsledok väčšinou presný.
Jediné, s čím som mal problém, bol film Click, nezohnal som iný dabing, iba zo spraseného DIVX.
Pytkin (7947)|17.7.2008 23:11
jarino : pockaj .. to mi chces povedat ze PS3 nevie prehravat DVDcka inak ako z DVD media ? Alebo ako teda prehrat normalne DVD aby si si mohol vybrat audio , titulky , menu .. atd ..
Pytkin (7947)|17.7.2008 23:49
Hmm .. Ja som myslel ze si zo mna robite srandu .. Ale podla tohto (http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3media&thread.id=92268) to vyzera ze fakt nie .. Dokonca pri prehravani VOBov nie su ani k dispozicii advanced AV ficury .. Tak to uz je uplne smutne ..
jarino1978 (8045)|18.7.2008 06:23
[QUOTE=Pytkin;185271]Hmm .. Ja som myslel ze si zo mna robite srandu .. Ale podla tohto (http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3media&thread.id=92268) to vyzera ze fakt nie .. Dokonca pri prehravani VOBov nie su ani k dispozicii advanced AV ficury .. Tak to uz je uplne smutne ..[/QUOTE]

ak to berieš ako nedostatok, dobre.
akurát nedostatok nepodstatný.
vyhovieť sa nedá všetkým a všetkému
ak chceš, prehrá Ti ten Popcorn BD ? Ježiši, prečo ho neprehráva ???
Pytkin (7947)|18.7.2008 14:09
jarino : neviem ci popcorn prehrava BD .. Vobec ma to nezaujima ..
Aliens_II (380)|18.7.2008 20:43
[QUOTE=jarino1978;185276]ak to berieš ako nedostatok, dobre.
akurát nedostatok nepodstatný.
vyhovieť sa nedá všetkým a všetkému
ak chceš, prehrá Ti ten Popcorn BD ? Ježiši, prečo ho neprehráva ???[/QUOTE]

Tvix pokud k němu připojíš blu-ray mechaniku ty tvé BD filmy přehraje. Ještě něco?

Jasně je to sice momentálně blbost to k tomu připojovat, ale za pár měsíců budou ty mechaniky za pár babek a co jako? A lidé, kteří si nekupovali DVD filmy, tak stejně si Blu-ray filmy kupovat nebudou, nehledě na to, že v budoucnu budou tyto přehrávače vybaveny nechanikama, stejně jako současné DVD přehrávače, které podporují DivX. Takže pořád nechápu o co ti jde. Podle mě jsi velice zakomplexonavý "hulán" číslo dvě, kde LCD, PS3 a já nevím do čeho ještě kopeš je pro tebe nirvána a nic jiného prostě neexistuje.
jarino1978 (8045)|18.7.2008 22:35
[QUOTE=Aliens_II;185344]Tvix pokud k němu připojíš blu-ray mechaniku ty tvé BD filmy přehraje. Ještě něco?

Jasně je to sice momentálně blbost to k tomu připojovat, ale za pár měsíců budou ty mechaniky za pár babek a co jako? A lidé, kteří si nekupovali DVD filmy, tak stejně si Blu-ray filmy kupovat nebudou, nehledě na to, že v budoucnu budou tyto přehrávače vybaveny nechanikama, stejně jako současné DVD přehrávače, které podporují DivX. Takže pořád nechápu o co ti jde. Podle mě jsi velice zakomplexonavý "hulán" číslo dvě, kde LCD, PS3 a já nevím do čeho ještě kopeš je pro tebe nirvána a nic jiného prostě neexistuje.[/QUOTE]

aby Tvix prehral BD filmy, musel by mať najskôr BD Profile a podporu ochrán BD diskov !Takže nula bodov !
Ale zasa, Tvix je bezpochyby najlepší mediatank, to je zasa bez debaty...
pravidelnycitatel (213)|20.7.2008 15:47
Popcorn prehraje BD pokud jsou v MPEG-2 pokud jsou v MPEG-4 (coz je vetsina) tak je to velmi trhane.
TVIX ma stejny procak jako popcorn takze na tom budou podle me stejne..
Odzkouseno, mam popcorna doma
majkl_007 (7)|21.7.2008 21:20
Ahojte uvažuji o koupi PS3 a zajímalo by mě jak je to s přehráváním DVD ze síťového disku na kterém mám uložené DVD klasicky ve složce VIDEO_TS. Chová se to stejně jako na interním disku v PS3? Nebo to jede normálně i s menu? Dííík
Pytkin (7947)|21.7.2008 23:51
majk " neviem ako sa to chova z interneho disku .. zo sietoveho disku sa to chova tak, ze si mozes pustit jednotlive VOBy .. nejdu menu a nemozes prepinat titlky/zvuk .. tak sa to asi chova aj z interneho disku .. ne ? v tom asi neni rozdiel ..
Wiruss (3)|23.7.2008 15:07
Chci se optat jak máte nastavený upsc?

Nevíte jak je to s 2,5 diskama se 7200 otáčkama?
majkicz (872)|23.7.2008 17:49
Wiruss, jak je s nima jako co? Jestli jdou do PSka strcit? Ano, jdou, bez problemu.
Wiruss (3)|24.7.2008 20:48
Ptám se hlavně kvůli chlazení... Je to alespoň trochu vidět na rychlejším načítání atd.?

Jinak ještě jednou jak máte nastavený Upscale? Já mám 3, 3, 3, Full, Automatic... A někdy mi přijde, že některé scény jako vy šli tak 1,2 místo 1 rychlosti přehrávání, ale když koukám na ústa atd tak je to zas normál, možná halušky, ale nedělá vám to taky?
kornelius (170)|12.8.2008 14:30
Myslenka porizeni ps3 me zacina cim dal vic nahlodavat, mam par dotazu s dovolenim..:

1. Muzete mi nekdo hodit screen jak vypada upcale divx s titulkama pres ps3? wiruss ma stejnou tv jako budu mit i ja co nejdrive tak to by bylo uplne nej, dikes.

2. Nekde jsem cetl ze je mozne na konzoli instalnout linux, je to v pohode? jde mi hlavne o net, prohlizeni stream videi a nejaky serfovani obcas.

3. Vymena HDD neni problem? ta 40 je dost mala, minimalne 500GB by bylo ok :)

Dekuji za odpovedi, jsem uz starsi clovek a tak korunu 3x otocim nez bych ji vyhodil za sunt. :)