Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výpadek UPC direct

happymaster23 (5)|25.1.2008 20:45
Zdravím,

asi pět dnů mám UPC Direct a dnes ráno kolem sedmé hodiny to přestalo jít a to včetně nekódovaných programů. Parabola je připojená přes slučovač s terestrickým analogovým signálem - ten jsem zkusil vynechat, ale stejně to nejde. Taky jsem zkoušel jestli je dobře přimontovaná parabola a ta se ani nehne. Všechny kabely sedí a signál přesto nejde... Vše přestalo jít samo od sebe... Zkoušel jsem i vypnout a nechat vychladnout přijímač, ale ten stejný problém... Konvertor se tváří, že je v pořádku...

Nevíte, kde by mohl být problém?

Díky
SS2CZ (874)|25.1.2008 22:36
Asi jsi ho utavil,přenést takový objem dat není žádná sranda.:-E
happymaster23 (5)|25.1.2008 23:22
Ten vtip mi nějako ušel ;) Je zima sluníčko nám nepálí tak, aby dokázalo odrazem usmažit konvertor... Ale pokud máš namysli přijímač, tak ten běžel de facto celou dobu, ale to není můj problém... Jinak funguje, zkoušel jsem ještě resetovat nastavení, ale nepomohlo...
Pitomec (10211)|26.1.2008 08:31
[quote=happymaster23;163247]Konvertor se tváří, že je v pořádku...[/quote]
To by mě zajímalo, jak dospěls k tomuto poznání (pokud tam nenamontovals na vyzkoušení konvertor jiný pochopitelně)?
happymaster23 (5)|26.1.2008 12:13
Jednoduše - dle mého názoru je nemožné, aby konvertor přestal sám od sebe fungovat za pět dní...

Nicméně, teď ráno jsem to zapnul a ejlhe - signál tam je a jede to... To doopravdy nechápu...