Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVD HDD Panasonic DMR EX87EP

Gesor (10)|21.1.2008 21:07
Zdravím všechny. Mám 2 týdny uvedený recorder - jsem zatím spokojen. Vadí mi ale jedna záležitost a nevím, zda náhodou nelze nějak změnit. Při nahrávání z HDD na DVD se automaticky vytváří i menu disku s 8 okénky a to i v případě, že je nahráván pouze jeden titul. Nejde menu nějak upravit v nastavení nebo dokonce zrušit? Děkuji za odpověď.
Jinak pokud máte někdo různé postřehy k funkčnosti, které nejsou přímo v manuálu, zkuste je prosím sepsat a vyvěsit i pro ostatní. Díky.
VTronik (20)|23.1.2008 20:19
[QUOTE=Gesor;162675]Zdravím všechny. Mám 2 týdny uvedený recorder - jsem zatím spokojen. Vadí mi ale jedna záležitost a nevím, zda náhodou nelze nějak změnit. Při nahrávání z HDD na DVD se automaticky vytváří i menu disku s 8 okénky a to i v případě, že je nahráván pouze jeden titul. Nejde menu nějak upravit v nastavení nebo dokonce zrušit? Děkuji za odpověď.
Jinak pokud máte někdo různé postřehy k funkčnosti, které nejsou přímo v manuálu, zkuste je prosím sepsat a vyvěsit i pro ostatní. Díky.[/QUOTE]

Ne, ale lze to obejít při finalizaci ve volbě automatické přehrávání, zvolit místo Top menu Titul 1. Pak po vložení disku do přehrávače bude menu vynechané a hraje rovnou titul.
Cassper17 (36)|7.2.2008 12:00
Zdravím,
mám problém s tímto rekordérem a přehrávání DIVX. Staré kousky co mám na starých (2 - 3 roky) Verbatim DVD-R mi jdou přehrát v pohodě, ale pokud si něco na stejná média vypálím nyní (samozřejmě média nová, koupená :) ), tak přehrávač zobrazí pouze cosi o "nepodporovaném formátu disku". Nevíte co to může být ? Vadí mu třeba rychlost pálení, že nyní se vypalují rychleji ? Nebo DVD musí být "otevřené" nebo "uzavřené" proti případnému dalšímu připalování. Zkoušel jsem i Sony DVD-R a stejná chybová hláška. Samozřejmě že počítač takové DVD přehraje bez sebemenších problémů. Za každou radu dík.
jogurt (32)|7.2.2008 15:04
Zkoušel jsi to přehrát na jiném DVD přehrávači ?
Cassper17 (36)|8.2.2008 10:04
Nezkoušel :( ... Měl jsem za to, že právě tenhle Panasonic je dobrej v tom, že přehraje všechno. A dřív to i platilo. Proto jsem chybu hledal někde u třeba typu médií nebo tak něco. ... Každopádně zkusím to v nějakém jiném DIVx přehrávači a uvidíme.