Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TechniSat AirStar USB - reseni instalace

Farao607 (53)|13.1.2008 00:39
Ahoj, mam takovy problem. Zapojeni v pohode, instalace v pohode (no, spise povedlo se). Ale tady nastava muj problem - AirStar mam spojeny s pokojovou antenou a Setup4PC ukazuje 100% signalu, 25 db, a nehejbanou 0 u BER. Proste takova mala radost do zacatku. Pri skenovani kdy dojede na kanal 25 (nebo 46 - ono je to totiz stejne) se ukaze "Updating PAT" a po nejakych deseti vterinach se ukaze "no PAT data". Muze mi nekdo pomoct?

PS: ovladace jsem zkousel jak na cd, tak posledni z netu. Program (Setup4PC i DVBviewer) jsem mazal mnohokrat. Fakt uz nevim co s tim. Dekuji za kazdou odpoved
Farao607 (53)|16.1.2008 16:43
Hele mohl by mi nekdo prosim poradit, jakekoliv reseni. Docetl jsem se tady ze nekdo se stejnym problemem vyuzil zmenu polohy anteny a uz mu to pak slo - ja tu s tim litam jak blb a porad nic. Prosim pomoc
Farao607 (53)|29.1.2008 23:24
Tak jsem se docetl v EN manualu ze karty od Technisatu maji problemy s chipsety nForce (a jaky myslite ze nahodou mam????) Ma nekdo nForce chipset, visty a technisat karta (jedno ktera) mu jede normalne? Prosim kdokoliv
ezechiel1917 (498)|6.2.2008 10:12
[quote=Farao607;161726]Ahoj, mam takovy problem. Zapojeni v pohode, instalace v pohode (no, spise povedlo se). Ale tady nastava muj problem - AirStar mam spojeny s pokojovou antenou a Setup4PC ukazuje 100% signalu, 25 db, a nehejbanou 0 u BER. Proste takova mala radost do zacatku. Pri skenovani kdy dojede na kanal 25 (nebo 46 - ono je to totiz stejne) se ukaze "Updating PAT" a po nejakych deseti vterinach se ukaze "no PAT data". Muze mi nekdo pomoct?

PS: ovladace jsem zkousel jak na cd, tak posledni z netu. Program (Setup4PC i DVBviewer) jsem mazal mnohokrat. Fakt uz nevim co s tim. Dekuji za kazdou odpoved[/quote]


Ty informace ti to ukazuje po manualnim vlozeni 25. kanalu v Setup4PC? Protoze jinak ti to muze ukazovat klidne hodnoty z 46. kanalu kterej chytis bez problemu... Vyzkousel bych jeste pripadne BDA ovladace Technisatu, nejsem si jisty zda jsou i pro USB verzi Airstaru.
Farao607 (53)|6.2.2008 15:47
[QUOTE=ezechiel1917;164722]Ty informace ti to ukazuje po manualnim vlozeni 25. kanalu v Setup4PC? Protoze jinak ti to muze ukazovat klidne hodnoty z 46. kanalu kterej chytis bez problemu... Vyzkousel bych jeste pripadne BDA ovladace Technisatu, nejsem si jisty zda jsou i pro USB verzi Airstaru.[/QUOTE]

Jasne, ty hodnoty jsou pri manualu. BDA ovladace tam nedokazu zaboha zadne dostat (vlastne jak rikas: Sam nevim jestli pro USB verzi jsou, protoze u BDA je napsano pro technisat karty, ale jestli jen neco nebo vse a jestli uz jsou pro visty... proste nevim). Ovladacu uz jsem zkousel mraky - system novej. Fakt uz nevim