Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Soubory s titulky získané DVDdecrypterem či VOBeditem

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

lze nějak reálně použít; když tak za použití jakého sw?
    Nebo pro získání titulků jsou "jen" tyto cesty:
    - Subrip
    - stáhnutí z i-netu

Jaké postupy používáte?
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele clee
    Registrace
    Mar 2004

no ani ne, jedine ze by sis je sam zbastlil, ja pouzivam oba zmineny postupy, hlavne ten druhej

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Ja jednoznacne ten prvy ! ale ak titulky nie su na DVD, tak musim ten druhy

Registrace
    Mar 2004

no nevim jak slovensky, ale cesky titulky vetsinou delaj ucha s minimalnim vztahem k filmu, takze to taky tak vypada, v mnoha pripadech titule z cesketitulky.com nebo extratitles jsou lepsi nez orig DVD

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Skor si myslim, ze je to naopak, tie na DVD prechadzaju kontrolou, kdezto tie na webe nekontroluje nik a su zvacsa ku AVI s 23.97fps, takze zase problemy so synchronizaciou...

Registrace
    Mar 2004

tak to uz si doladim, ja ted myslel spis obsahovou a faktickou stranku nez technickou

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od clee
    tak to uz si doladim, ja ted myslel spis obsahovou a faktickou stranku nez technickou
    Kdo ví, jak to s titulkama je, zábavné bylo že se ČT před Kubrickem vždy omlouvala za titulky.

Registrace
    Mar 2004

protoze byli nuceny pouzit ty od distributora (proc? to netusim, ale zkusim zjistit, mam kamose v ct)

Nováček Avatar uživatele Ferda
    Registrace
    Mar 2004

Jeste mi nekdo reknete, proc je nelze pouzit (originalni titulky z vobeditu). Zrovna ted si pridavam cz zvuk na DVD, kde neni. A chci to i s titulkama. Pouzil jsem titulky z vobeditu (format sup) a po uprave zelene barvy titulku jsou celkem ok. Az na to, ze jsou ponekud dopredu, a to o dost, odhadem 10-20 sekund. Da se to nejak spravit? Nebo je opravdu nutne pouzit titulky z webu a upravit je na potrebny format??

Registrace
    Mar 2004

neee muzes je pouzit, jen ted nevim jestli se da v ifoeditu u titulku nastavit delay, ale myslim ze ne

Registrace
    Mar 2004

Delay pro titulky se v ifoeditu nastavit neda. Mate nejaky rychly tip, ve kterem softu muzu "authorovat" DVD s nekolika audio stopami a nekolika titulky, kde se da nastavit delay pro titulky? Anebo - da se upravit primo soubor sup s titulky tak, aby titulky zacinaly pozdeji? Dik za pripadne rady...

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Ferda
    Delay pro titulky se v ifoeditu nastavit neda. Mate nejaky rychly tip, ve kterem softu muzu "authorovat" DVD s nekolika audio stopami a nekolika titulky, kde se da nastavit delay pro titulky? Anebo - da se upravit primo soubor sup s titulky tak, aby titulky zacinaly pozdeji? Dik za pripadne rady...
    Sup už asi těžko. Jedině sub před převodem na sup v nějakém tit. editoru.

Registrace
    Mar 2004

Tak jsem si poradil Pro zajemce - titulky jsem dostal pomoci programu Vobsub (format sub) a ty pak prevedl pomoci programu SubToSup na format sup a pomoci Ifoeditu dal video-audio-titulky dohromady a vse je ok - titulky maji spravny timing... No a ted mi zbyva jeste dodelat DVD tak, aby fungovalo original menu

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Děkuji za vaše odpovědi.

Vlastně jsem se ptal ne zcela obratně, neboť jsem měl v podstatě na mysli zda lze soubory s titulky získané DVD decrypterem (Smartripperem), VOBeditem či pomocí VobSubu nějak využít pro authorizaci dvd pomocí dvdmaestra či architectu; samozřejmě po nějaké (jaké?) předchozí úpravě.

Z odpovědí si dovozuji to, co jsem se dosud nesměle domníval, že tyto soubory jsou určené pro authorizaci v ifoeditu.

Je tu občas Avatar uživatele lachyn
    Registrace
    Mar 2004

do maestra dostanes titulky tak ze je ripnes SubRipem jako Maestro format (SON+BMP)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-03-2011, 17:39
  2. Dobrý rolující titulky a titulky obecně
    Od SB v sekci Editace videa
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 19-12-2009, 06:41
  3. Titulky pro soubory *.ogm
    Od Majk v sekci Titulkování
    Reakcí: 1