Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problém s DVB-T Technisat airstar 2 PCI

karbaník2 (4)|25.11.2007 15:21
potřeboval bych poradit jak na DVB-TTechnisat airstar 2 PCI. Toto zařízení se mi v PC hlásí jako síťová karta, s čímž mám problém. Tato karta není schopna pracovat v PC kde mám nainstalovanou také síťovou LAN kartu. Jsou v konfliktu navzájem a není možné zprovoznit obojí. Tudíž hledám marně BDA ovladače, které by tento problém měli alespoň doufám vyřešit. Poradí někdo co s tím díkec. Jarda
Retiree (659)|25.11.2007 15:38
Sice neporadím, ale mám obdobnou konfiguraci, Technisat CableStar 2 PCI a síťovou kartu Realtec (+analog TV MSI ..), žádné podobné problémy neznám. CableStar se identifikuje jako "Připojení k místní síti 2", název zařízení "Technisat DVB-PC TV Star PCI".
Foolproof (2713)|25.11.2007 15:41
Mám na PC s kartou další 4 síťové karty a v pohodě sdílí interrupty, a neslyšel jsem ještě, že by s ní byl hardwarový konflikt. Nemáš náhodou na mysli, že ti odbachla internet nebo tak? To není konflikt, ale nastavení priorit sítí. Skoro vždycky pomůže vyjmout kartu z působnosti DHCP a nastavit jí pevnou adresu, nejčastěji default 192.168.238.238.
Síťové kartě potom dát přednost před tou DVB.
Pueblos (21)|25.11.2007 19:17
BDA ovladace najdes na strankach technisatu http://www.technisat.com nebo jestli se ti nechce stahovat cely balik, tu by meli byt jen ty bda ovladace, ale jestli to vyrezi tvuj problem, netusim..
karbaník2 (4)|30.11.2007 23:51
[QUOTE=Foolproof;156730]Mám na PC s kartou další 4 síťové karty a v pohodě sdílí interrupty, a neslyšel jsem ještě, že by s ní byl hardwarový konflikt. Nemáš náhodou na mysli, že ti odbachla internet nebo tak? To není konflikt, ale nastavení priorit sítí. Skoro vždycky pomůže vyjmout kartu z působnosti DHCP a nastavit jí pevnou adresu, nejčastěji default 192.168.238.238.
Síťové kartě potom dát přednost před tou DVB.[/QUOTE]

Ve správci zařízení, mě hlásí DVB-T airstar2 že zařízení nejde spustit kod 10 a mám u tohoto zařízení žlutý vykřičník. Nepomáhá ani odinstalace ani přeinstalace ovladačů. zřejmě jsem majitelem špatné základní desky, dočetl jsem se že mnoho desek s těmito kartami má problémy. je toto důvod k reklamaci DVB karty?