Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: problém s DVB-T Technisat airstar 2 PCI

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

potřeboval bych poradit jak na DVB-TTechnisat airstar 2 PCI. Toto zařízení se mi v PC hlásí jako síťová karta, s čímž mám problém. Tato karta není schopna pracovat v PC kde mám nainstalovanou také síťovou LAN kartu. Jsou v konfliktu navzájem a není možné zprovoznit obojí. Tudíž hledám marně BDA ovladače, které by tento problém měli alespoň doufám vyřešit. Poradí někdo co s tím díkec. Jarda
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2005

Sice neporadím, ale mám obdobnou konfiguraci, Technisat CableStar 2 PCI a síťovou kartu Realtec (+analog TV MSI ..), žádné podobné problémy neznám. CableStar se identifikuje jako "Připojení k místní síti 2", název zařízení "Technisat DVB-PC TV Star PCI".

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Mám na PC s kartou další 4 síťové karty a v pohodě sdílí interrupty, a neslyšel jsem ještě, že by s ní byl hardwarový konflikt. Nemáš náhodou na mysli, že ti odbachla internet nebo tak? To není konflikt, ale nastavení priorit sítí. Skoro vždycky pomůže vyjmout kartu z působnosti DHCP a nastavit jí pevnou adresu, nejčastěji default 192.168.238.238.
    Síťové kartě potom dát přednost před tou DVB.

Nováček Avatar uživatele Pueblos
    Registrace
    Jul 2004

BDA ovladace najdes na strankach technisatu www.technisat.com nebo jestli se ti nechce stahovat cely balik, tu by meli byt jen ty bda ovladace, ale jestli to vyrezi tvuj problem, netusim..

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Foolproof Zobrazit příspěvek
    Mám na PC s kartou další 4 síťové karty a v pohodě sdílí interrupty, a neslyšel jsem ještě, že by s ní byl hardwarový konflikt. Nemáš náhodou na mysli, že ti odbachla internet nebo tak? To není konflikt, ale nastavení priorit sítí. Skoro vždycky pomůže vyjmout kartu z působnosti DHCP a nastavit jí pevnou adresu, nejčastěji default 192.168.238.238.
    Síťové kartě potom dát přednost před tou DVB.
    Ve správci zařízení, mě hlásí DVB-T airstar2 že zařízení nejde spustit kod 10 a mám u tohoto zařízení žlutý vykřičník. Nepomáhá ani odinstalace ani přeinstalace ovladačů. zřejmě jsem majitelem špatné základní desky, dočetl jsem se že mnoho desek s těmito kartami má problémy. je toto důvod k reklamaci DVB karty?

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 28-09-2007, 00:28
  2. Technisat AirStar 2 PCI (problém s ovladači)
    Od Lucky_Luke v sekci SW pro TV karty
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 27-09-2007, 00:32
  3. Technisat Airstar 2
    Od RARK9 v sekci DVB-T
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-07-2006, 23:44
  4. TechniSat AirStar USB
    Od Piskotek v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 09-02-2006, 20:09