Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: HTPC a problémy s nahráváním NOVY v CS LINK - prosba o rady

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj.

Stavím HTPC a chci CS LINK a případně i nějaké FTA programy.

Problémy, na které jsem narazil, ještě než jsem to dořešil:
    1) Není náhodou dnes už problém s EMU u GITAL a TaT karet, nebo stále platí, že mě stačí SS2 + univ čtečka + SW ?
    2) Jak zajistit timeshifting a nahrávání jiných než sledovaného programu, když NOVA a některé placené programy běží na jiném transpordéru a s jinou polarizací? Jedině druhým tunerem, TWIN konvertorem a další GITAL či TaT kartou + četčkou, nebo si vystačím jen s dalším tunerem a kartu mohu sdílet? Pokud ano, jak prosím?

Díky za jakoukoli radu, ukvapil jsem se, mám objednány komponenty a musím to zítra řešit.
    Maarty
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

Já bych místo twinu nechal druhý šilhat na jinou družici, on se potom ten výběr programů trošičku zlepší.....

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Jasně, já taky zatím uvažoval o monobloku TWIN, takže obojí.

Dobrý den.

Chtěl jsem to stavět na WIN XP + Mediaportal a tuneru Technotrend S2-3200 s CI kartou (je v jeho příslušenství) + CAM modul a TaT nebo GITAL karta. Nicméně nevím, jak se sdílením, zda to jde jen přes nějaké univerzal čtečky, nebo by to šlo i na tomto tuneru, nebo třeba na Technisatu SS2 nebo SS2HD.

Stejně tak mi není jasné, zda je pravda to, co mi řekli u dodavatele, že ještě před problémem polarizace a různých traspordérů narazím na ten probhlém, že se v okamžiku příjmu programu dekódovací karta blokne a nebude ji možné využít pro nahrávání jiného, či naopak.

Když by to bylo snáze řešitelné v jiném SW, nejsem nutně proti, asi může být i Linux řešení, teď mi jde o to, abych nekoupil špatně tuner, ostatní mohu dokpoupit později, TWIN monoblok bude asi v pořádku, tam nemusím nic měnit.

BTW rovnou se zeptám, co je dnes vlastně nejlevnější řešení pro CSLINK v PC, jaký tuner + jaká čtečka či CI čtečka + CAM, samozřejmě pokud nepotřebuju HD a DVB-S2, ten technotrend jsem zvolil proto, abych i na toto byl připravený, ale pokud bych kupoval druhý tuner, stačil by DVB-S a SD rozlišení.

Díky moc za odpovědi.
    Maarty

Je tu pořád Avatar uživatele Foolproof
    Registrace
    Mar 2004

SS2+SmartMouse(Phoenix)+karta(nebo sharing).

V MCE nebo v MediaPortalu ne.

Podobná témata

1. Cs link prosba
    Od manek v sekci DVB-S
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-03-2011, 11:33
  2. Problémy s nahráváním zvuku u Leadtek WinFast DTV2000 H Plus
    Od elmartin v sekci Zachytávání videa
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 13-02-2011, 19:57
  3. DVB: DVBViever GE - rady a problémy