Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SENCOR SDB 3007T

wufeng (20)|29.10.2007 17:13
Objevil jsem tento pro mne zajímavej přístroj. Stojí pod 2500,- a při přikoupení HDD se dá na něj nahrávat. Má dva tunery, takže za tu cenu mi to přijde dost zajímavé. Jen jsem teď našel že v 10/2007 Stereo a video na něj byla recenze, kterou jsem bohužel nečetl. Má se tam psát, že ten přístroj převádí signál do analogu a pak ho teprve nahrává. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli to někdo nečetl a co to znamená. Zda je to poznat na kvalitě záznamu a zda je možné HDD vyndat a strčit do PC a záznam dál použít ke zpracování na DVD, nebo jde o nestardantní zápis. Díky moc za odpověď.
wufeng (20)|20.11.2007 10:03
Tak jsem od té doby zapátral a věc se má asi takto. Tenhle přístroj je to samé jako SiGMATek DVBH-2000 akorát je levnější. Měl jsem možnost ho vidět v akci a to makal slušně, obrázek pěknej, dálka slabá, ale to se dá zřejmě jako u SiGMATeku DVBH-2000 vyřešit reklamací. Disk jsem z něj šoupnul do PC a po použití softu http://www.kobe.cz/down/sigma.zip pro SiGMATek DVBH-2000 se mi podařilo nahrávku nakopírovat do PC. Trvá to ale pekelně dlouho. 200 mega cca. 20 minut. (Pozor! Musel jsem odinstalovat virtuální mechaniky, s těma to nemaká.) Neměl jsem ho možnost testovat déle v provozu, tak co se týče spolehlivosti nemůžu říct nic, ale koupím ho a uvidím. Za tu cenu to pro mě má smysl zkusit. Podobně vybavené přístroje jsou až 3x dražší což už je na mě moc. Časem sem dám vědět jak šlape, třeba to bude někomu k užitku.
Almighty88 (7)|23.2.2008 18:06
Zdravím, pořídil jsi ho? máš už nějaké zkušenosti?