Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Analyza VideoDVD prosim o help

MoZeK (2)|26.10.2004 08:54
Zdravim. Do tematu to asi moc nepatri, ale prislo mi to ze jsem nejblize:

Chtel jsem poprosit, neznate nekdo nejakej inteligentni program, ktery mi vezme VideoDVD a rekne je tam ten a ten zvuk a ty a ty titulky. Vim ze to jde v DVD Shrinku ale ten vzdycky dela analyzu celeho DVD. A tak se tazi zdali je neco co to zvladne rychleji. Diky moc za radu. Bud mejlem (mozek22@email.cz) nebo sem. Dekuji moc
mirekv (7169)|26.10.2004 09:03
[quote=MoZeK]Zdravim. Do tematu to asi moc nepatri, ale prislo mi to ze jsem nejblize:

Chtel jsem poprosit, neznate nekdo nejakej inteligentni program, ktery mi vezme VideoDVD a rekne je tam ten a ten zvuk a ty a ty titulky. Vim ze to jde v DVD Shrinku ale ten vzdycky dela analyzu celeho DVD. A tak se tazi zdali je neco co to zvladne rychleji. Diky moc za radu. Bud mejlem (mozek22@email.cz) nebo sem. Dekuji moc[/quote]
Hlubokou analýzu přece dělat nemusíš a ta normální je hned. Jinak Ifoedit, tam se dovíš vše.
MoZeK (2)|26.10.2004 09:08
OK zkusim. Dik za radu. Nedelam hloubkovou. Sere mi i ta minuta.... proste nerad cekam. Diky moc...
AleK (814)|26.10.2004 11:11
[quote=MoZeK]OK zkusim. Dik za radu. Nedelam hloubkovou. Sere mi i ta minuta.... proste nerad cekam. Diky moc...[/quote]

PewerDVD - normálně přehrát film a tam je vše napsáno, tak to dělám já
Sekáč (60)|26.10.2004 11:18
Shrink se s tím opravdu dost maže, proto někdy používám CloneDVD2 (Elby). Ten to ukáže okamžitě... :-)