Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic TH-37PX70EA video a zvuk s PC

satrej (7)|22.10.2007 14:23
Dobrý den , resim propojení této plazmy s PC pres DVI. Jde nejakym zpusobem propojit tato televize se stolnim pocitacem aby obraz sel pres DVI a zvuk zvlášt ze zvukovky ? Neni mi totiz jasne kam zvukovy kabel zapojit aby zvuk fungoval. Je mi jedno jestli pojedu pres D-SUB nebo HDMI redukci. Jde mi o prime propojeni (bez receiveru nebo zesilovace).
Díky moc za odpovědi.
nksh (116)|22.10.2007 15:28
[QUOTE=satrej;153596]Dobrý den , resim propojení této plazmy s PC pres DVI. Jde nejakym zpusobem propojit tato televize se stolnim pocitacem aby obraz sel pres DVI a zvuk zvlášt ze zvukovky ? Neni mi totiz jasne kam zvukovy kabel zapojit aby zvuk fungoval. Je mi jedno jestli pojedu pres D-SUB nebo HDMI redukci. Jde mi o prime propojeni (bez receiveru nebo zesilovace).
Díky moc za odpovědi.[/QUOTE]

ze zvukovky pichnes kabel do cinchu na plazme, je to mimochodem pekne nakresleno v manualu :)
satrej (7)|22.10.2007 16:16
[QUOTE=nksh;153603]ze zvukovky pichnes kabel do cinchu na plazme, je to mimochodem pekne nakresleno v manualu :)[/QUOTE]

NJ , ale do kterych , já to zkousel pres D-SUB , na TV jsem mnel navolen PC vstup , a cinche jsem postupne zkousel napichavat do Scartu , componentu atd. ale zvuk mi nesel , obraz ano. Zvuk mi sel kdyz jsem zapnul prislusny vstup kde zrovna byly kabely ale to zas nesel obraz ze jo :) jde o to jestli je vubec nejaky zvukovy vstup synchronizován s D-SUB nebo s HDMI.
satrej (7)|22.10.2007 19:53
Tak uz mi to jede , nechapu jakto ze to vcera nejelo , funguje D-SUB + COMPONENT. HDMI asi s analogovym zvukem nejde.
nksh (116)|23.10.2007 06:29
[QUOTE=satrej;153618]Tak uz mi to jede , nechapu jakto ze to vcera nejelo , funguje D-SUB + COMPONENT. HDMI asi s analogovym zvukem nejde.[/QUOTE]

hdmi samozrejme jde taky jen si to musis prepnout v menu "zvuk"