Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Program na střih do Visty

Radek_km (14)|7.10.2007 20:24
Koupil jsem si nový notebook s operačním systémem Win Vista a chtěl bych pořídit nový střihový program pokud možno v češtině. Můžete poradit?
Doposud jsem používal Pinnacle 8.
Pave1 (4279)|8.10.2007 10:14
osobně zatím pro střih videa zůstávám u XP pro, ale podporu jednotlivých programů (tedy i střihových) pro Visty najdeš (pouze a jedině) na webu výrobce. Podívej se tedy na stránky výrobce programu, který používáš (zda je tam ke stažení nějaký upgrade ovladačů už vydaných programů pro WIN Vista či které nové programy dle specifikace "minimální hw a sw podporované konfigurace" WIN Vista podporují)
Radek_km (14)|8.10.2007 10:46
Že Pinnacle 8 ve Vistě neběží to vím.
Ale nemám zkušenosti s ostatními střihovými SW tak bych chtěl aby jste mi něco doporučili chtěl bych totiž zkusit něco jiného než Pinnacle. Jestli ten či onen SW pojede pod vistou to už si když tak zjistím.
Pitomec (10211)|8.10.2007 11:28
Žádný střihový soft ti nikdo nedoporučí, resp. každý ti doporučí ten "svůj", který mu vyhovuje a používá ho - tady se k ničemu nedobereš. Sice Pinnacle Studio nemusím (dělám v Ulead Media Studiu), ale být tebou, tak (pokud neděláš nějaké extra náročné projekty, ale jenom home-video) si sežeň nejnovější verzi a zůstaň u toho.
Pave1 (4279)|8.10.2007 12:02
přesně tak (nebo, pokud chceš přejít k jinému programu, tak si napřed zjisti, které tebou vybrané programy přicházející do úvahy podporují Visty, a pak se teprve ptej - už konkrétně).