Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Mam problem

Ruda_Kovanda (1)|5.10.2007 22:14
Programem VobMerge jsem spojil soubory *.vob v jeden. Tento soubor obsahuje dvě zvukové stopy a titulky. Nechci použít program VobEdit na demux audia a sub a následně to poskládat v programu IfoEdit.

Neexistuje nějaký přímá cesta z VOBu (asi 6 GB) přímo přes nejaký DVD autoring do ISO(UDF) nebo VIDEO_TS.

Prosím ozvěte se mi!

Děkuji.
stayman (12393)|6.10.2007 01:09
[QUOTE=Ruda_Kovanda;152165]Programem VobMerge jsem spojil soubory *.vob v jeden. Tento soubor obsahuje dvě zvukové stopy a titulky. Nechci použít program VobEdit na demux audia a sub a následně to poskládat v programu IfoEdit.

Neexistuje nějaký přímá cesta z VOBu (asi 6 GB) přímo přes nejaký DVD autoring do ISO(UDF) nebo VIDEO_TS.

Prosím ozvěte se mi!

Děkuji.[/QUOTE]

Vobec nepises, co vlastne potrebujes, iba nieco o image subore, alebo zlozke, pricom DVDAuthoring sa tyka niecoho uplne ineho, co vlastne nepotrebujes vobec, kedze to mas vo VOB. Takze? Aky je vlastne problem?
StD (8612)|6.10.2007 08:33
@Ruda_Kovanda: Demuxu a muxu se nevyhneš, když chceš "hratelné" DVD-video. Nevim, co ti na VobEditu vadí. Vyrábí použitelné streamy.
666dia (476)|6.10.2007 10:17
Ruda Kovanda

tak nech jen voby....IfoEditem udělej ifa...pojmenuj streamy....obarvi titulky a máš DVD hotový...nemusíš nic demuxovat a muxovat....
StD (8612)|6.10.2007 16:21
jj Nevědomost hříchu nečiní... :-E IfoEdit to sice může složit hned, ale i s chybami a "s protesty". Bez demuxu totiž neuvidí ty možné prasárničky, které v tom video-streamu mohou být (špatně třeba GOP time-code, buffer underrun apod.). Jen tak dál! :BB:

P.S. Ale když chce tazatel One-Click řešení, tak nechť to narve třeba do PowerProduceru - načítat vob uměla myslím už i verse 2 Gold co byla zadarmo s vypalovačkou. Ale je to mooc hoodně moc velká amatérština.
stayman (12393)|7.10.2007 14:20
[QUOTE=666dia;152182]Ruda Kovanda

tak nech jen voby....IfoEditem udělej ifa...pojmenuj streamy....obarvi titulky a máš DVD hotový...nemusíš nic demuxovat a muxovat....[/QUOTE]

Tak tak, ale ani nepise, ci ich nema, takze mozno nemusi robit ani to ;)

EDIT: Ten program nevytvara IFO subory, takze treba ten IFOedit a este zfarbit titulky podla povodnych IFO suborov..