Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Existuje stolní přehrávač *.MKV /HDTV/

BlackF (51)|14.12.2007 09:10
Bugy .... spis bych to zatim vse nazyval nedodelany FW, jelikoz ja od toho chci v podstate pouze prehravani HD filmu tak mi momentalne nejvic chybi:

- management titulku (velikost, pozice, barva) melo by byt v nejblizsich FW
- vyber z nekolika titulku - to je v planu
- titulky v .mkv - to je v planu
- time seek v .mkv - to je v planu

titulky z HDD - provozuju to bez HDD takze nemam jak overit nenapada me proc by to nemelo jit
- zvukove stopy v .mkv jdou prepinat normalne DO (takhle nejak by meli v budoucnu jit i titulky)
pravidelnycitatel (213)|14.12.2007 16:21
Takze jestlize dobre chapu, tak to zatim neumi prehravat titulky v mkv??? Takze zatim jedine vyuzivat me schopnosti v anglictine nebo se divat na ceske filmy. hmmmmm
pravidelnycitatel (213)|14.12.2007 16:29
PS: jsem se pres casem registroval, ted jsem se byl podivat na jejich strankach http://www.syabas.de/Shop/
a kdyz jsem zkusil obednat tak to napsalo hlasku shipping time KW3. nevite kdy je to? doufam,ze ne 3 kvartal :)
CyberTec (290)|14.12.2007 23:43
starsi transgear jede taky na syabasu a je problem s upravou firmwaru, protoze neni pod gpl jako treba linux v kissu a vydava ho pro prehravace jen syabas. nejsou tak ani zadne nastroje, kde by se dala vymenit stredoevropska sada. proste to neni az tak free jak by bylo treba. vyvoj noveho firmwaru se prakticky zastavil, ikdyz by bylo porad treba neco vylepsit. problemy dela treba system ntfs, nektere videa nejdou vubec prehrat. tak at to s popcornem nedopadne podobne.
BlackF (51)|15.12.2007 00:50
[QUOTE=pravidelnycitatel;158645]Takze jestlize dobre chapu, tak to zatim neumi prehravat titulky v mkv??? Takze zatim jedine vyuzivat me schopnosti v anglictine nebo se divat na ceske filmy. hmmmmm[/QUOTE]
titulky k mkv to umi externi coz neni zadny problem, interni jsou dnes reseny v prvni verzi dalsi bety takze tohohle bych se nebal
xPumpa (5)|11.2.2008 20:28
Cesky distributor http://www.popcornhour.cz
Pytkin (7947)|12.2.2008 01:21
Je otazne , ci sa clovek chce stat betatesterom a cakat az popcorn doladia .. Alebo si kupi TVIX , ktory funguje uz dnes ..
vomic (671)|12.2.2008 09:50
[QUOTE=Pytkin;165535]Je otazne , ci sa clovek chce stat betatesterom a cakam az popcorn doladia .. Alebo si kupi TVIX , ktory funguje uz dnes ..[/QUOTE]

a co na Popcornu prosímtě nefunguje? V čempak jsi betatester?
Pytkin (7947)|12.2.2008 15:20
vomic : neviem .. nemal som ho v rukach .. len mam feedback od cloveka ktoremu dosiel zaciatkom januara .. mozno uz vela veci vyladili .. ale pise tam veci , ze to zamrza .. nejde goto pri MKV , sem tam vypadne zvuk pri ripnutych DVD , fotky zobrazuje pomaly , zle zobrazuje obrazky otocene v irfanview .. su to vsetko veci , ktore verim ze odladia .. ale preto si betatester .. TVIXa som tu mal a je fantasticky .. nenasiel som na nom ziadny problem .. A strasne sa mi pacilo aku ma rychlu odozvu .. proste radost lietat po adresaroch .. okamzite to reaguje .. aby si to zle nepochopil .. Nehovorim ze popcorn je zly .. Tiez uvazujem ze si ho kupim .. Len pisem , ake su dovody , ze TVIX je drahsi .. Proste je na trhu dlhsie .. Je vyladeny .. atd ..
jaguar000 (123)|15.2.2008 14:30
Mám jeden dotaz, mažná blbý... Jde kopírovat soubory z USB disku na interní disk?

Odpověď: http://www.networkedmediatank.com/wiki/index.php/Main_Page