Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pinnacle PCTV Dual Hybrid Pro PCIE

StD (8612)|23.11.2007 10:18
Tak nějak jsem to pro tu podezřele nízkou cenu (na 4tunerovou novinku...) tušil. Jsem zvědavý, jak se postaví k té mé platné objednávce. Asi mne nechají v tichosti "vyšumět", takže to zveřejňuji pro jistotu i tady. :p
Papiš (2)|31.3.2008 18:50
Dobrý den.

Zajímalo by mě jaké je zatížení CPU při nahrávání touto kartou a to
při nahrávání jak z jednoho tak zároveň z obou tunerů najednou z analogového zdroje.
Jestli by se na to někdo kdo jí má mohl mrknout a napsat to sem.
+ typ procesoru co máte a kodek do kterého to ukládáte.

Rozhoduji se totiž mezi touto kartou a kartou
Leadtek WinFast PxDVR3200 Hybrid
která má dle výrobce HW MPEG-2 encoder který by neměl zatěžovat cpu vubec.

Moc dík
Papiš (2)|31.3.2008 19:13
A ještě bych se chtěl zeptat na kvalitu obrazu při příjmu analogového signálu(analogová kabelová televize).
Popište někdo prosím co nejpodrobněji.
Hlavně mě zajímá jak vypadá kvalita obrazu při rychlých scénách.
Také v záběrech na hořící plameny nebo tekoucí vodu.
Už sem měl 3 tv karty a nikdy sem v těchto případech nebyl s kvalitou obrazu spokojen.

Moc dík za jakékoliv odpovědi.
pavlusa69 (14)|4.4.2008 18:28
Zdravím všechny, mohl by mi někdo prosím vás poradit??? Jsem totální laik a nevím si už rady :( ,pořídil jsem si Tv kartu od Pinnaclu PCTV Dual Hybrid Pro PCI Expert a po veškeré té instalaci mi pak při zpuštění vyjela tato hláška : V PMCLoader.exe došlo k cproblému a td... no a to je vše :( Poradí mi někdo co s tím??? Díky
Alf (888)|4.4.2008 21:23
Stáhni a nainstaluj si poslední verzi TV Center. Mělo by to pomoct.
pavlusa69 (14)|9.4.2008 11:14
Díky už to šlape :) ještě jestli můžu poprosit ohledně nastavení obrazu. Mám 19" ViewSonic a obraz z TV mi nejde přez celí displej. Zkoušel jsem už vše možný ale nic. Po stranách jsou černé pruhy a když dám formát 16:9 tak ty pruhy mám i z vrchu a zespod. Poradíte??? Díky
Alf (888)|9.4.2008 20:26
Pravé myšítko na obraze jsi zkoušel taky?
pavlusa69 (14)|10.4.2008 08:16
jo jo to jsem zkoušel taky ale prostě bez odezvy :( Dokonce i akcelerovat hardwerem v nástrojích i přez grafárnu (Nvidia GeForce7300GT) atd.. a nic :(