Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Rušička TV signálu

Disru (2)|18.10.2004 14:16
Můžete mi někdo poradit jak sestrojit jednoduchou rušičku TV signálu s dosahem max 10m? Zajimavy odkaz na toto tema je zde:
http://www.olimex.com/kits/rf003.html
bohužel je bez detailniho popisu. Díky
mirekv (7169)|18.10.2004 14:31
[quote=Disru]Můžete mi někdo poradit jak sestrojit jednoduchou rušičku TV signálu s dosahem max 10m? Zajimavy odkaz na toto tema je zde:
http://www.olimex.com/kits/rf003.html
bohužel je bez detailniho popisu. Díky[/quote]To víš, a budeš mi rušit TV. Kde bydlíš, ať vím kam poslat ČTÚ?
Ivo Mašek (10205)|18.10.2004 14:44
To je takový problém si ten obrázek zvětšit, spočítat barevné proužky na odporech, jednotlivá vinutí...............a zkoušet.
Blíže ti neporadím, ač svého času jsem rušičku TV vlastnil - bylo to nutné vůči sousedům. Bylo to ještě v době tv estrád. Zbytek si jistě každý domyslí. :-D
Anonymous (825)|19.10.2004 12:53
Je to obyčejnej oscilátor kterej zvládne i začátečník ...
Ivo Mašek: Kdo Tě živil před 1989 ??? :-E :-E :-E :-E :-E Pokuď vím televize se rušily vyhazovem z oken :-E :-E :-E
clee (6592)|19.10.2004 14:27
hehe ja byl jednou na horach a vegetila tam naka rodinka blbecku, na chate byla jen jedna televize a inkriminovany vecer na ct2 davali thx1138 od lucase a na nove novoty :-) , bylo mi jasny ze sou v presile, tak sem to vyresil rozladenim tv nova na dostatecne nesledovatelnou uroven a uschovou ladiciho kolicku, po peti minutech radsi sli hrat kanastu :-E hehe nejlepsi na tom je ze onen ladici kolicek sem nasel v kapse tejden po navratu domu :-E :-E :-E
mirekv (7169)|19.10.2004 14:43
[quote=clee]hehe ja byl jednou na horach a vegetila tam naka rodinka blbecku, na chate byla jen jedna televize a inkriminovany vecer na ct2 davali thx1138 od lucase a na nove novoty :-) , bylo mi jasny ze sou v presile, tak sem to vyresil rozladenim tv nova na dostatecne nesledovatelnou uroven a uschovou ladiciho kolicku, po peti minutech radsi sli hrat kanastu :-E hehe nejlepsi na tom je ze onen ladici kolicek sem nasel v kapse tejden po navratu domu :-E :-E :-E[/quote]clee, ty seš teda! místo aby ses věnoval :BB: tak tohle! :OO
clee (6592)|19.10.2004 16:04
jj pro umeni se musi trpet :-E :-E :-E thx je dokonalej filmek
Ivo Mašek (10205)|19.10.2004 16:23
Kdo Tě živil před 1989 ???
Před revolucí jsem nesměl dělat odbornou činnost. Do roku 1983 jsem byl kopáčem (výkopy pro kabely), po roce 1983 jsem byl připuštěn k opravám telefonů. Až po roce 1990 jsem se mohl plně věnovat odborné činnosti. Momentálně jsem předákem skupiny s pravomocí mistra. Dál to nedotáhnu, protože jsem si nesměl dělat školu. Ve svém věku se už teď na to můžu víš co ? Momentálně jsem spokojený. Dělám programátora, kreslím technické výkresy, a "dřepím" u PC. Co bych si mohl po prožitém mládí přát více.
Proto mě ty tvoje "kecy", Bullback, dost se*ou.
Disru (2)|19.10.2004 17:07
Bydlim cca 10 m od tebe.
mirekv (7169)|19.10.2004 17:42
[quote=Disru]Bydlim cca 10 m od tebe.[/quote]Od koho? Doufám, že ne ode mě! :OO
Anonymous (825)|20.10.2004 11:39
[quote=Ivo Mašek]
Proto mě ty tvoje "kecy", Bullback, dost se*ou.[/quote]

Tak sorry, píšu svoje názory, bohužel někomu se nelíbí ale někomu se zase nemusí líbit ty Tvoje blafy, důležitý je že každej si může vyplivnout tu svojí pravdu, že ??? :-E :-E :-E
Jinak ten výkop, tajhle Chartisti pracovali v kotelnách, roznášeli svobodné slovo a platily je emeričani za kecy pro svobodnou evropu ...
Já Ti můžu ten výkop závidět, pracoval sem v debilní fabrice kde fízlové vládly spolu se zasran*ýma bolševikama, a věř tomu že s lidma (dělníkama) kteří aby se uživili museli pracovat přesčas, vše bylo úkolováno zamelaly tak jako si dnes nedovolí ten nezhovadilejší dement v podobě majitele či provozovatele sokr.firmy. A ještě na učnáku sme museli každý ráno svolat nástup a pozdravit soudruha mistra, věřil by tomu někdo dnes ???
Ivo Mašek (10205)|20.10.2004 12:49
Jinak ten výkop, tajhle Chartisti pracovali v kotelnách, roznášeli svobodné slovo a platily je emeričani za kecy pro svobodnou evropu ...
Jo, to byla elita pro média, o které se vědělo. Někdo taky musel aktivně dělat, a to tak, aby se na něho nepřišlo. O těch se neví dodnes. .......jóó, takový je život.
imported_jozo (82)|18.1.2005 13:37
Najlepsia rusicka je zvaracka-trojfazova. ked chytis obluk v celom baraku nebudu pozerat TV.Ale ide to do penazi..... Asi chces mat nieco s paragrafmi????