Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Time-shifting jak na něj ?

Gud (16)|3.8.2007 12:09
Dobrý den, poradí prosím někdo, jak nastavit nahrávání pomocí karty WinFast DV2000 ve WinFast PVR, aby tam nebyly reklamy ? Tuším, že se to má dělat přes funkci Time-shifting, ale nějak nemohu dojít na to, jak to nastavit. Umí ta moje karta a SW něco jako je funkce VPS u VHS videorekordéru, aby to nahrávalo až po začátku programu a ne striktně podle zadaného času ? Děkuji za všechny tipy.
Pitomec (10211)|3.8.2007 12:22
To bych chtěl vidět jak ta karta sama zdetekuje, že se jedná o reklamu a vystřihne ji pryč? Jinak VPS se už u ČT nepoužívá, byl nahrazen modernějším PDC.
Gud (16)|3.8.2007 12:28
[QUOTE=Pitomec;147085]To bych chtěl vidět jak ta karta sama zdetekuje, že se jedná o reklamu a vystřihne ji pryč? Jinak VPS se už u ČT nepoužívá, byl nahrazen modernějším PDC.[/QUOTE]

No to já taky, reklama na kartu WinFast DV2000 tvrdí, že by to jít mělo.
Pitomec (10211)|3.8.2007 12:38
I kdyby to ta karta podle nějakých dedukcí byla schopna rozpoznat (jakože si myslím, že není), tak já osobně bych tomu moc nevěřil, protože není jistota, že nevystřihne třeba část pořadu. Mnohem lepší je nagrabovaný záznam naimportovat do Womble MPEG Video Wizardu a tam upravit ručně, tj. vystříhat reklamy přesně jak je potřeba.
Ivo Mašek (10205)|3.8.2007 13:23
[QUOTE]Tuším, že se to má dělat přes funkci Time-shifting, ale nějak nemohu dojít na to, jak to nastavit[/QUOTE]
TimeShifting slouží úplně k něčemu jinému a nijak se "vnitřně" nastavit nedá. Po zapnutí TS se ti vytvoří na HDD dočasná složka, do které se trvale nahrává pořad (po stlačení příslušného tl. TimeShifting). V případě nutného odchodu (třeba na WC - po konzumaci většího množství piva :-D ) si vypneš sledování, po příchodu si ho zapneš. Pořad vidíš bez přerušení, protože na monitoru vidíš přenos z oné složky HDD, do které se zároveň dál nahrává. Po vypnutí TS zmizí i ona dočasná složka.
mirekv (7169)|3.8.2007 13:47
On to ani Womble přesně netrefí, není nad ruční práci!
StD (8612)|3.8.2007 13:57
Quote: [COLOR="DarkRed"]On to ani Womble přesně netrefí, není nad ruční práci![/COLOR]

Co to je zase za blábol??! Co je přesnějšího než střih s přesností na Frame ve Womble MVW?? Samo že ručně, jak jinak?! To "zautomatizované vystřihávání" reklam mají některé prg jako Sceneo TVCentral, které přeukládají TS, ale osobně jsem to nezkoušel. :-I :BB:
mirekv (7169)|3.8.2007 15:08
StD: vždyť to píšu, nejde o střih, na to je Womble excelentní, ale o detekci změny scény, to si raději dělám ručně.
StD (8612)|3.8.2007 16:11
Tam nejde o "detekci změny sceny" ale o dekodování vysílaného signálu pro začátek/konec bloku reklam. Na určitých stránkách to jde pro některé kanály (Deutsch) ze Satu i stáhnout...
Silas15 (27)|19.8.2007 11:09
já mám spíš jinej problem s TS, když pauznu program, tak se obraz zastaví, ale zvuk jede dál no, a když potom spustím, tak obraz jede v pořádku ale slyším zvuk reálný i ten ze záznamu,,, jadiná možnost jak neslyšet ten orig zvuk je zeslabit a nebo ztišit vstup, což je na nic, protože pak se ten zvuk nenahraje, mam dtv 2000 h a pvr2 aplikaci a jedu na 64bit. vistách. nevíte někdo jak na to??
Ivo Mašek (10205)|19.8.2007 14:43
[QUOTE]a jedu na 64bit. vistách. [/QUOTE]
Předpokládám, že jedeš na správných driverech ...........
http://www.leadtek.com.tw/eng/support/download.asp?downlineid=162&downline=WINFAST%20DTV2000%20H
Silas15 (27)|20.8.2007 07:43
samozřejmě