Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problémy s hybridní tv kartou WinFast DTV2000 H a jejím sowtfarem !!!

soy-colombiano (1)|1.8.2007 17:52
Včera jsem si koupil tento hybrid tv tuner do mýho compu. První, nad čím jsem se zamyslel bylo, kam zastrčit kablík od audia na mým motherboardu, když jsem marně hledal přípojku AUDIO IN. Ale nakonec jsem usoudil, že je to asi to samý, jako CD IN, protože to přece slouží pro tu samou věc - přenášení zvuku :) Ale první problém nastal, když jsem se v přikládaném softwaru absolutně neorientoval. Takový shit jsem už dlouho neviděl, ale to teď opomenu. Naladil jsem si přes analog 3 programy (víc mi to nenašlo), obraz běží, ale zvuk nikde. Čím to? V nastavení zkouším všechny možný vyrianty audio výstupu, ale marně... nic se nemění ani neděje. U FM módu vše běží "jak má" (po ukončení nahrávání zásek a konec). Hlavně ale potřebuji vědět, proč mi nejede u analogu ten zvuk? Pokud měl někdo stejný problém a dokázal ho vyřešit, prosím HELP ME !!! dík
Ivo Mašek (10205)|2.8.2007 04:58
Co se týče zvuku pro analog, pokud máš obraz bez zvuku, zmáčkni u tohoto kanálu klávesu "A" na PC klávesnici.
Pitomec (10211)|2.8.2007 18:03
Nebo vyhoď motheboard se zvukovkou Realtec, protože tam to nechodí snad nikomu (no jeden případ, kde to chodí, znám, ale to je spíš vyjímka).
Sascha K. (17)|2.8.2007 23:22
Konkretne mne tato karta, aj starsi Expert (2ks) chodia s realtecom vynikajuco... ziadne probs.
Prehravanie, nahravanie, vsetko ok...

Sascha K. alias Trent...

Zabudol som este, ze s WinFast PVR2... oba modely (nech Iva M. roztrhne, :-) JOKE, nic osobneeee)
Havran42 (41)|8.8.2007 22:59
No dnes som sa stal stastnym (?) majitelom DTV2000H... Najprv nesiel obraz - vyriesil restart PC. Potom zvuk - vyriesila posledna verzia PVR2 a hlavne najnovsie ovladace na interny Realtec HD codec (priamo zo stranky vyrobcu). Zatial vyzera ze vsetko bezi v pohode dalej... (Mam zakladnu dosku GIGABYTE 965P-DS4)