Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poraďte jaký LCD koupit PANASONIC TX-32LXD70F nebo SAMSUNG LE32M87BD

soukupw (2)|22.7.2007 20:53
Chci koupit lcd (do 30tkč)vybral jsem PANASONIC TX-32LXD70F nebo SAMSUNG LE32M87BD nevím do čeho jít.
Napište jakej názor máte , zkušenosti ,popř. plusy ,mínusy
Golmanek (154)|25.7.2007 20:12
[QUOTE=soukupw;146391]Chci koupit lcd (do 30tkč)vybral jsem PANASONIC TX-32LXD70F nebo SAMSUNG LE32M87BD nevím do čeho jít.
Napište jakej názor máte , zkušenosti ,popř. plusy ,mínusy[/QUOTE]

Než jsem koupil plazmu 37´. byl jsem rozhodnutý po návštěvě několika prodejen a přečtení testu jeho 26´bratříčka právě pro ten Panasonic. Ze všech vystavených elcédéček měl nejlepší obraz a to se pak i potvrdilo následně v testu Home cinema, kde vyhrál ale jako 26´. Toho Samsunga neznám.
balvan1 (5)|26.7.2007 11:03
[QUOTE=soukupw;146391]Chci koupit lcd (do 30tkč)vybral jsem PANASONIC TX-32LXD70F nebo SAMSUNG LE32M87BD nevím do čeho jít.
Napište jakej názor máte , zkušenosti ,popř. plusy ,mínusy[/QUOTE]

Ja mam doma po dlouhem vyberu PANASONICA a jsem naprosto spokojen asi neni nejlevnejsi, ale osobne mi naprosto vyhovuje jak v barvach tak v odezve ve hrach (xbox360) ... doporucuju pak pohledat idealni nastaveni obrazu...vrele doporucuju.u me spokojenost nejvyssi :)
Al Bunda (33)|27.7.2007 15:41
Koupil jsem si Samsung LE32R87BDX a spokojenost nejvyssi se vsim :-)
balvan1 (5)|28.7.2007 12:33
[QUOTE=Al Bunda;146692]Koupil jsem si Samsung LE32R87BDX a spokojenost nejvyssi se vsim :-)[/QUOTE]


tak parada...z toho plynne ze je jedno kterou TV si koupis pak se stejne vzhledem k utracenym prachum za ni stanes jejim tvrdym zastancem a fanouskem a budes ji prede vsemi obhajovat aby jsi nebyl z blbce ze jsi utratil sve prachy za nejake smecko :))) ..asi je opravdu jedno co koupis....ja treba mam radsi prirozenejsi barvy, i proto jsem sahl po panasonicu...samsung je malinko prebarveny...ale ty nove modely od nej jsou samozrejme super :)
Al Bunda (33)|29.7.2007 21:06
[QUOTE=balvan1;146749]tak parada...z toho plynne ze je jedno kterou TV si koupis pak se stejne vzhledem k utracenym prachum za ni stanes jejim tvrdym zastancem a fanouskem a budes ji prede vsemi obhajovat aby jsi nebyl z blbce ze jsi utratil sve prachy za nejake smecko :))) ..asi je opravdu jedno co koupis....ja treba mam radsi prirozenejsi barvy, i proto jsem sahl po panasonicu...samsung je malinko prebarveny...ale ty nove modely od nej jsou samozrejme super :)[/QUOTE]
Ale ne otazka znela jaky televizor koupit. Byl tu jeden spokojeny uzivatel s Panasonicem a tak jsem se pripojil se Samsungem aby to bylo 1:1 :-). Sice nemam radu M87, ale pouze R87. Jinak si myslim,. ze oba pristroje jsou dobre a vyhozene penize to nejsou, coz se u jinych znacek rict neda. Take jsem pokukoval po Panasonicu, ale nakonec jsem dal na radu zkuseneho a sel do Samsunga, protoze se mi libilo to co tobe ne a to barvy. Bohuzel jejich tovarni nastaveni dynamicke neni zrovna stastne, alespon ja jsem mel pocit, ze mi to vypali oci. Je to tak, ze co clovek to nazor, a kazdemu se libi neco jineho a tak je to dobre, protoze jak by to vypadalo, kdyby se vsem libili stejne veci :-)