Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Datart a Electroworld - zkušenosti

Igor77 (5)|12.6.2010 01:45
Pro ostatní,já prodávám ve spec. prodejně,sice el. motory,ale zákazníci jsou všude stejní. Prodavač je taky jenom člověk. A co čech to "odborník",pokud ti příjde několik blbů za den na prodejnu a začnou tě poučovat těma kravinama co kde slyšeli a jak tomu nerozumíš,tak prostě budeš naštvanej. Bohužel se na tom svezou ostatní.
Leroj (85)|12.6.2010 09:24
tak poprvé to v Datartu ušlo /nikdo nás neotravoval/, ale po druhý docela silný zážitek, když nám paní "prodavačka" nabídla pomoc - po datazu zda bych si mohl přehrát pár fotek na plazmě LG, nám pravila, že žádná není zapojená, akorát tato LED :)
Radši jsme odešli...
vevodap (32)|12.6.2010 12:14
Ja si pamatuju par nastev jak v Datartu i EW, lepsi dle meho byl EW. Jednou jsem narazil na pohodoveho prodavace, nechal me poustet v klidu na prodejne z USB na ruznych TV, mohl jsem si v klidu nastavovat co chtel......, kdyz bylo potreba, poradil, nevedel-li neradil. Nakonec jsem koupil prave pres e-shop EW. Doposud bez problemu, cena byla cca par set vic nez jine e-shopy. S reklamacemi nevim, nemel jsem tu cest.....
geronimoh (2327)|12.6.2010 13:14
Já jsem kdysi dávno kupoval v Datartu varnou konvici a setkal jsem se s příjemným prodavačem, který když mnou vybraný model neměli skladem tento model objednal a zavolal mi, když jim přišel na prodejnu. V Electroworldu jsem sháněl sáčky do vysavače, nemohl jsem najít správný typ, tak jsem se obrátil na prodavačku - slepici, která napředl prohlásila, že žádné sáčky nebude hledat, ať si najdu sám a když jsem se nenechal odbýt, tak mi řekla, že takový typ vysavače určitě neexistuje, protože ho nemají ve svém 2 roky starém katalogu. 9-)
Preferuji e-shopy anebo nakupuji u známého, který prodává elektroniku, montuje satelity atd., pokud to od něho není výrazně dražší, než z e-shopu.
fisik (29)|12.6.2010 17:29
No, ja jdu dneska objednat LG 50pk750 prave z Datartu (eshop), kde sice je to o nejakou tu stovku drazsi, ale zas je v tom i doprava, rozbaleni a instalace (nic co bych nezvladl, ale prece jen, spedicnim sluzbam moc neverim), takze si pockam, az to vybali a pak zaplatim...
Ales0s (35)|13.6.2010 20:39
V Datartu jsem chtěl koupit switch, když na koleji byly 2 zásuvky na internet a 3 PC... a prodavač mi nabídnul obyčejnou rozdvojku, a to ještě ne na internet ale na telefon (4 dráty místo 8), a povídal že to určitě musí fungovat, protože to má tak zapojené doma...:)
kornelius (170)|14.6.2010 20:54
Zrejme dobrej oddil :D Taky se nekdy divim co tam je za exoty, ale zase za ty prachy co tam berou tam nemuzou bej aitaci zkuseni :)