Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

A je to zde opět CRT či LCD

Hansz7 (1)|27.6.2007 08:20
Dobrý den,před pár dny mi odešla stará televize (Mascom 4:3,55cm za cca 4000) a tak se rozhoduji co nového koupit.První co mě napadlo,že si koupím nějaké CRT 16:9 protože LCD mě zatím moc nepřesvědčily(hlavně v nižší cenové hladině),jenže to jsem nevěděl jaký je to v dnešní době problém.Po dlouhém výběru jsem se rozhod pro tyto tv.

Philips 32PW9551 -pokud ji ještě seženu(vypadáto že 1ks bych moh ještě získat)
Philips 32PW8751
Philips 29PT9521 -sice 4:3 ale dle mě kvalitní(škoda že jsem manželku přemlouval na 16:9 cca 1měsíc)
Philips 32PFL5322/12 -jeden z nejlevnějších LCD panelů,u LCD mám mám strach z kvality tv části,signál u nás není nic moc a digitál v nedohlednu(je otázka zda by něco řešil),jediná možnost by byla přechod na DIGITV ale to budu muset pořešit s drahou polovičkou.

Prosím tedy o radu a zkušenosti s těmito modely (hlavně LCD a 32PW8751 o zbytku je diskuzí celkem dost)a doporučení zda se vyplatí koupit levnější LCD,či radši počkat a jít do crt s tím,že za cca 5let koupím něco pořádného.Ještě podotknu,že sledování tv vs. DVD je tak 50-50 a to na co jsem se díval do teď byla hrůza ale přežil jsem to,takže bych rád kvalitu ale za rozumný peníz.(pokud doporučíte jinou značku i neznačku prosím na philipsu netrvám) Dík za jakoukoliv reakci.

jo a tv sleduji z 3-4m
robert.kotasek (777)|27.6.2007 10:05
byl jsem v podobnem rozhodovani vybiral jsem mezi 32PW9551 a nejake LCD - nakonec jsem vybral 32pfl7562d. (pridal jsem 9k k vracenym 16k - takze trosicku jina situace) Zkus pouvazovat jestli nechces rozbit prasatko. Jinak je znamo ze Philips je dobry na PAL, ale nevim jak je to u tohohle 5 tkoveho modelu. Kazdopadne - kdyz philips tak PP2HD + DNM ;)
Preji dobre a asi dlouhe rozhodovani...
Spiderrr (27)|27.6.2007 12:13
Dobrý den, vím že je to offtopic, ale také se rozhoduji jakou CRT TV koupit. Vzhledem k poměru sledování v mém případě - TV:DVD 9:1 - to bude Philips 29PT9521, ale chtěl bych jej vidět na živo. Víte o nějakém kamenném obchodě kde ho ještě mají (nejlépe ve východních Čechách, ale do Prahy se taky dostanu)? Děkuji
setres (158)|27.6.2007 13:58
běžně je mívají v OK elektro nebo síť prodejen Planeo
Aleš Ulrych (25)|27.6.2007 15:31
29PT9521 mají v Nové Pace v elektru Doubek. Nebo jednu mám doma, taktéž v Pace a zatím spokojenost. :)
D_tvf (39)|27.6.2007 23:08
Pro budoucnost je hlavne dulezite se rozhodnout pro 16/9,dale teprve zda CRT/LCD.Mam SAM 32 SlimFit,hlavne proto ,ze se vejde s hloubkou 40cm do steny.Vypada jako LCD,co je vzadu nikdo nevidi.Sleduji jen satelit a tam uz je vse 16/9.Mam o pres rok,obraz pekny,geo chyby uz nevnimam,je to nakonec jen TV,revoluce se nekona,o HI-FI a HD nema cenu se bavit,pri tomto rozmeru sotva nekdo muze poznat rozdil.Ja s myma ocima sotva.Stoji asi 16t,ma HDMI,YPbPr....Vsecny vymozenosti (pixel+),jsou nanic,az se vypne analog,bude stejne zalezet na STB a ten by mel byt HD!
robert.kotasek (777)|27.6.2007 23:20
D_tvf - nesouhlasim - momentalne je PP2 o necem... rozhodne neni nanic a mozna jeste nejaky ten patek bude.