Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Velikost titulků

drr (5)|22.6.2007 09:04
Asi blbý dotaz ,ale z originál DVD bez dabingu jsem vše demuxoval dodělal cz zvuk a v DVD architectu složil.Jde mi o velikost titulků,v náhledu jsou dobré ale v kině jsou malé.Kde se určuje velikost titulků pro celý film.A další
nešly by nějak vložit ty původní demuxovane SUP,aby DVD obsahovalo všechny původní?(architect SUP nebere,takže jsem je udělal Subripem a Subtileworkshopem,nejde to jednodušeji?).Zkoušel jsem Ifoedit a ten mi vždy spadnul,nevím kde je chyba.Díky za rady.


Ale mi to trvalo než jsem zjistil jak měnit velikost a font v DVD architektu všech titulků najednou,teď už je to v pohodě
leo (345)|22.6.2007 09:29
Velikost titulků nastavuji v programu TXT2sup ( http://www.trustfm.net/divx/SoftwareTxt2Sup.html ), který vyrábí sup titulky pro Ifoedit (pokud TXT2sup použiješ, změň font z Arialu na jiný - Tahoma například). A authoring udělej pak ve zmíněném Ifoeditu. Pokud Ifoedit padá, zkus jiný program pro demuxnutí DVD. Problém bude asi s těmi titulky, zkus v Ifoeditu vyrobit DVD bez titulků, tipuji, že to bude v pořádku.