Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Velikost titulků

drr drr je offline
    Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Asi blbý dotaz ,ale z originál DVD bez dabingu jsem vše demuxoval dodělal cz zvuk a v DVD architectu složil.Jde mi o velikost titulků,v náhledu jsou dobré ale v kině jsou malé.Kde se určuje velikost titulků pro celý film.A další
    nešly by nějak vložit ty původní demuxovane SUP,aby DVD obsahovalo všechny původní?(architect SUP nebere,takže jsem je udělal Subripem a Subtileworkshopem,nejde to jednodušeji?).Zkoušel jsem Ifoedit a ten mi vždy spadnul,nevím kde je chyba.Díky za rady.

Ale mi to trvalo než jsem zjistil jak měnit velikost a font v DVD architektu všech titulků najednou,teď už je to v pohodě
    Naposledy upraveno uživatelem drr: 31-07-2007 v 11:01 Důvod: vyřešeno
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pravidelně Avatar uživatele kocourleo
    Registrace
    Dec 2007

Velikost titulků nastavuji v programu TXT2sup ( http://www.trustfm.net/divx/SoftwareTxt2Sup.html ), který vyrábí sup titulky pro Ifoedit (pokud TXT2sup použiješ, změň font z Arialu na jiný - Tahoma například). A authoring udělej pak ve zmíněném Ifoeditu. Pokud Ifoedit padá, zkus jiný program pro demuxnutí DVD. Problém bude asi s těmi titulky, zkus v Ifoeditu vyrobit DVD bez titulků, tipuji, že to bude v pořádku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-04-2011, 19:11
  2. Přehrávání AVI a velikost titulků
    Od Puamik v sekci DVB-T
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 24-11-2009, 20:21
  3. DVD - velikost titulků?
    Od Connor v sekci Titulkování
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 03-12-2007, 14:02