Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: mpeg-2

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Bullback> dík, nějak mi tvůj příspěvek unikl, ale ten Womble Mpeg-VCR (tučňák) je naprosto dokonalý, takže MPEG2CUT je u ledu. Všech 300 špatných hlaviček jsem už opravil.

Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

artam> léta používám BSPlayer a PowerDVD. Přechod na mpeg-2 a LCD monitor vyvolaly problémy s přehráváním. Dělám hlavně videoklipy a proto potřebuji funkci randomize a pro LCD funkci PanScan.

Projel jsem snad všechny dostupné playery a nejlépe mi vyhovují ZoomPlayer (ale je dost složitý pro nastavení) a kupodivu poslední verze MPC. Ještě mi přehrávání trochu zkomplikoval enkodér Ligos (ani nevím kde jsem k němu přišel), byla trochu vidět špatná deinterlace (nebo žádná?), ale pomohlo ho zakázat v mmview.

Takže vše co je z DVB (kromě CzechLinku) nechávám v mpeg-2, DVD a CL jede do DivX s vyšší bitrate a vše je vyřešeno.

Pikousík

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od pikousik
    ...ale ten Womble Mpeg-VCR (tučňák) je naprosto dokonalý, takže MPEG2CUT je u ledu. -
    Souhlas, až na to, že mi to dělá jakousi blbost, nebo něco dělám blbě já. Na konci klipu potřebuju useknutý konec opravit, tak zvolím Ending fade a dám 1 s. Uložím, otevře se nové okno, na konci hezky ztmaveno, jenže začnu přehrávat a hraje to přesně pět sekund, pak zmizí zvuk a jede jen obraz. Chce to něco nastavit, či co?

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

jago>
    Na konci klipu potřebuju useknutý konec opravit
    Stříhám po I-framech a ještě jsem nic nepotřeboval opravovat, tak nevím.
    Ve streamu označím co vystřihnout, udělám copy atd. Potom každý clip otevřu, pojmenuju a nahraju. A je to super. Vím, že konec nemusí být na I-framu, ale jsem tak zvyklý z PVACUTu.

Pikousík

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Nejspíš jsi mě nepochopil, jelikož píšeš o něčem jiném. Při nahrávání stopnu záznam a vím prd, jestli to bylo na I framu, že? Konec tedy potřebuju udělat doztracena. Fade out. Udělám, uložím. Jenže při přehrávání se kamsi ztratí zvuk, jde jen prvních pět sekund celého klipu. Jde mi o to, proč to je, jestli náhodou v tom tučňákovi není třeba něco speciálně nastavovat při té operaci Ending fade.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Neotion - modul MPEG-4/MPEG-2
    Od POiNTER v sekci DVB-T
    Reakcí: 25
    Poslední příspěvek: 27-02-2009, 19:14
  2. není mpeg jako mpeg
    Od poel v sekci MPEG-1/2
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 31-01-2006, 13:02
  3. mpeg-2