Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SIGMATek XS-700

SIMSON (39)|7.6.2007 22:57
Má už někdo nějaké zkušenosti s touto novinkou ? Jak jsou na tom Sigmateky s poruchovostí, dálkovým ovládáním, "tolerantností" k různým formátům atd ? Rozhodně mě tento DVD přehrávač více přesvědčuje než tolik diskutované XORO 8410. Doporučili byste ho a jak by vycházelo porovnání se starším (ale dražším) modelem 600 PRO ? 600 už se ale, myslím, vyprodává ...
stani (1647)|8.6.2007 08:29
Nemá to nějaké "slabší" převodníky? Jaký je tam chip?
SIMSON (39)|8.6.2007 10:15
[QUOTE=stani;143545]Nemá to nějaké "slabší" převodníky? Jaký je tam chip?[/QUOTE]

Rychlost převodníků a použitý chip není uveden ani na oficiálních stránkách Acompu (dovozce). Je tam však také diskuse majitelů, která místy není moc optimistická. Nové typy by snad mohly být vylepšené.
SIMSON (39)|8.6.2007 16:06
[QUOTE=stani;143545]Nemá to nějaké "slabší" převodníky? Jaký je tam chip?[/QUOTE]

Ještě jsem se jednou díval na stránky dovozce a chip by měl být Sunplus, ale jaká je jeho kvalita, to nevím. Na druhou stranu se asi nedají čekat zázraky od přehrávače za 2300 Kč. HDMI má a myslím, že pokud nebude poruchový nebo se nebude zasekávat, tak svou práci odvede a obraz bude na LCD koukatelný. Dle mého názoru nemá cenu kupovat dražší značkový přehrávač, ale koupit si standardní přehrávač, který není úplný shit a podporuje hodně formátů. Značkový si koupím raději HDD rekordér, které však bohužel nepodporují tolik formátů :(
plk (9)|13.12.2007 17:36
Narazil jsem na SiGMATek XS-700Z HDMI - Tento model udajne nahrazuje model SiGMATek XS-700 PRO. Ma nový chipset ZORAN. http://www.videotech.cz/zbozi/1225-sigmatek-xs-700z-hdmi