Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie

Zobrazit výsledky hlasování: Koupit LG 50pc1r za 39.990 ,- ?

Hlasujících
5. Pro hlasování se musíte přihlásit
  • Ano - už neváhej!

3 60.00%
  • Ne - je to starej kus, vyčkej na novinky!

2 40.00%
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 26

Téma: PORADA: Plasma LG 50pc1r Brat nebrat?

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Ahoj všem maniakům, co utrácí peníze na dovolenou za hifi záležitosti a TV.

Potřeboval bych nutně a rychle svolat poradu ohledně tohoto kousku co je v nadpise.
    Překvapilo mně, že se tady o této TV moc nediskutovalo. Vždy jsem kvůli nativnímu rotlišení chtěl LCD, ale tato plasma od LG je už HD ready 1366*768 a její cena je v současné době okolo 40k a v akci je nyní za 40k přesně / bez desíti korun,ale to je jedno/.

Přijde mi to jako dobrej kup, když to srovnám s HDready LCD od firem jako Sony, Philips atd. S touto úhlopříčkou bych za ně dal dvakrát tolik a můj názor je takovej, že při stejným nativním rozlišení nemá LCD šanci i s pokročilejma funkcema a 100Hz.

Máte někdo zkušenosti s touto TV? Rád bych do ní šel, ale nevím, jestli ji někde uvidím a víte jak je to obtížný udělat si úsudek v obchodě.

Používání bude analaog , DVB-T, PS2 za pár měsíců PS3, připojení k PC a samozřejmě DVD / možná s upscalerem pokud by to TVsama nepočítala nejlíp/.

Prosím všechny, aby se vyjádřili co nejobjektivněji a nejkonstruktivněji a nehádali se tady o spotřebě / kterou jsem ochoten akceptovat/ ani váze a vypalování loga stanice atd.

Co bych rád probral je : cena,obrazová kvalita na základě zkušeností, kvalita obecně plasem LG a popřípadě nějaký zkušenosti s tunerem jestli nepřepíná 3 sekundy, je citlivej i na ten analog a hlavně jestli nebudou přes léto podobný plasmy za stejnou cenu běžný a lepší. Plasmy moc nesleduju, tak nevím, co noivý genrace nabízí a nabídnou.

Díky moc a věřím, že to během dneška probereme a pokud by se zde něco konstruktivně pořešilo a já si pro ní fakt šel, odměním fórum minirecenzí a fotogalerií )
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

mne sa javili tie LG slabsie ako Samsung a Panasonic.... obrazovo. aj renome tej firmy si myslim ze je nizsie... ber to ako osbny nazor iba.... na samsungu ma velmi zaujal rezim zobrazovania ktory ine nemavaju - 4:3 zosirene to volaju.... mam dojem ze to iba mierne orezava a iba mierne rozsiruje.... a kedze vacsina televizii aj tak vysiela stale vo formate 4:3 tak sa mi to zda dolezite. na roztiahnute 4:3 na 16:9 som si dodnes nezvykol

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Cena paradni.Jinak jsem ji videl hrat pouze v obchodech.Ale povedlo se nam minule prekecat obsluhu(meli tam vedle sebe zapnutyho panasonika a Lg s reklamnim diskem)aby nam tam pustil analog tv vysilani,a pak satelitni tv..A radsi bych bral taky panasonik.Sice meli stejne rozliseni,ale nevypadalo to tak.U Lg mozna jen spatne serizenej dekoder pal(u analog tv),ale ze satelitu na tom byl opet podobne..ani cernobily obraz nebyl neutralni,a naproti tomu panasonik mel obraz o hodne stabilnejsi.Na vse koukano z blizka.Takze zalezi jak budes daleko od ni sedet.Ale cenove je to paradni kup...

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Díky za názory, recenzi jsme bohužel nikde nenašel. Nepočítám-li jen ty uživatelský, který jsou ve třech větách. Designově mě teda neohromila, ale říkám si HDready plasma za ty prachy! její sestřenice co končí označením RR dostala EISu a věřím, že nejen za možnost nahrávání, protože kdyby měla o¨to hlavní, obrazovku špatnou, tak si myslím, že cenu nedostane.
    Jinak ta cena je v Electroworldu, ale podle internetových stránek v Brně není skladem a na letáku píšou, že tři dny garantujou, že tam skladem bude.
    Pokud ale není, tak dostanu za stejnou cenu ekvivalent. Moc tomu nevěřím, je v tom určitě háček a navíc myslím, že mají v Brně centrrální sklad. Dala by se taky objednat na netu, což možná vzhledem k váze udělám.

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Napíši ti to jednoduše. Mám ji a jsem s ní velmi spokojen. Ta cenu je natolik dobrá, že tomu ani nemohu uvěřit.

Neváhej a kupuj.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od vlastax Zobrazit příspěvek
    Napíšu ti to jednoduše. Mám ji a jsem s ní velmi spokojen. Ta cenu je natolik dobrá, že tomu ani nemohu uvěřit.

Neváhej a kupuj.
    mohl bys mi zodpovědět pár uživatelských dotazů? jaký k tomu používáš DVD? Jak seš spokojenej s přepočtem DVD na celou obrazovku? nebo upscaluješ pomocí DVD přehrávače? dají se repráky dočasně používat nebo je to tragedie?

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Nejdřív k upscalingu.
    Panel z potřeby své funkce, bude vždy upscalovat sám, tak v této oblasti buď klidný. LG má dobrou elektroniku a je to v pořádku.

Jako DVD používám XORO HSD 4000 a DVD recorder Sencor .

Reproduktory jsou v běžné kvalitě. Dají se používat.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

připojuješ k tomu PC? prej to přes analog VGA zvládne 1366*768. nějak se mě to nezdá

Nováček Avatar uživatele pentium
    Registrace
    Dec 2005

Jj super dotaz na TV ja uvazoval o LG 42PC3RA je ted v datartu za cca 27 000.-
    nebo http://www.kasa.cz/audio-video-techn...lg/lg-42pc3ra/

Trochu jsem potrapil lidi v datartu a zkusil jsem si prinest vlastni DVD protoze ty jejich dema to je hruza .. to vypada vse super ...
    No zkusil jsem dvd to bylo ok
    Ovsem pokud jsem prepl rezim z 16:9 na 4:3 aby nemel clovek rozplaclou hlavu tak ta televize udelala sedive okraje coz je dost rusive myslel jsem ze je udela cerne jde to snad nejak prepnout ? Prodavac nevedel ...

Zkousel jsem prehravat divx 640*480 25fps jak dvdrip tak i tv rip z dalky v pohode ale akorat to melo okolo cerny rameceke predpokladam ze je to tim ze je tv 1024*768 rozliseni a tak se ptam jde udelat mensi rozliseni ? Zoom me nepomohl a nebo radeji koupit panasonica co ma horsi rozliseni....

Dik za radu amaterovy ted pouzivam pocitacovej monitor 19"LCD NeovO vc. skla LCD tv urcite nechci kdyz neco velkeho tak plasmu ale nevim jak na to rozliseni a dalsi rady ... Dik za info

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od zevler Zobrazit příspěvek
    připojuješ k tomu PC? prej to přes analog VGA zvládne 1366*768. nějak se mě to nezdá
    Já do ní PC nepřipojuji, ani nevyužívám Game port.

Ale panel má rozlišení VXGA(1366*768), tak nevidím důvod, proč by neměl zobrazit totéž přes VGA vstup.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od vlastax Zobrazit příspěvek
    Já do ní PC nepřipojuji, ani nevyužívám Game port.

Ale panel má rozlišení VXGA(1366*768), tak nevidím důvod, proč by neměl zobrazit totéž přes VGA vstup.
    gameport? co to je? chápu překlad, ale to je nějakej komerční název. co to je ve skutečnosti?

Je tu pravidelně
    Registrace
    Dec 2006

Game port -reklamní záležitost.Ale tuhle Plasmu za ty peníze KUP.Je to sice výprodej,ale poměr/výkon/cena je výborný.Obrazově výborná.

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Tak už je doma, pánové!

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Mám chuť zkusit na ní Hd signál. Na netu je dost seriálů a nějaký znovu vydaný věci v rozlišení 720p. většinou kodek x264.
    Chci se zeptat, jaká je nejjednodušší cesta k HD signálu. je nějakej DVD přehrávač, co umí tyto videa přehrát? Co XORO 8410 a 720p? Nemyslím upscaling! Fakt je obvod v TV tak šikovnej jak v DVD přehrávači?

Bude velkej rozdíl, když připojím DVD přes HDMi než přes scart vpřípadě přehrávání DVD?

Jaká nejlevnější grafika do AGP zvládá HDMI s HDCP? Do PC už prachy dávat nebudu - nejsme sponzor korejců )

Banned
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od zevler Zobrazit příspěvek
    Mám chuť zkusit na ní Hd signál. Na netu je dost seriálů a nějaký znovu vydaný věci v rozlišení 720p. většinou kodek x264.
    Chci se zeptat, jaká je nejjednodušší cesta k HD signálu. je nějakej DVD přehrávač, co umí tyto videa přehrát? Co XORO 8410 a 720p? Nemyslím upscaling! Fakt je obvod v TV tak šikovnej jak v DVD přehrávači?

Bude velkej rozdíl, když připojím DVD přes HDMi než přes scart vpřípadě přehrávání DVD?

Jaká nejlevnější grafika do AGP zvládá HDMI s HDCP? Do PC už prachy dávat nebudu - nejsme sponzor korejců )
    Obvod v TV je kvalitní a funguje dobře.

Běžný DVD přehrávač přehrává v normě PAL, HDTV neumí. Pro HDTV se připravují či prodávají DVD přehrávače , které umí přehrát disky s vysokou hustotou záznamu.

Rozdíl mezi připojením SCART a HDMI při přehrávání stávajícího DVD nepoznáš.

Napiš dojmy a zkušenosti s TV.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LED/Plasma do 15 000 Kč
    Od vasil1234 v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 21-04-2012, 21:48
  2. USB DVB-T Tuner - porada před koupí
    Od BADMOPAR v sekci DVB-T
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-06-2011, 17:51