Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: POMOC.Pri prehravani pres TV-OUT je obraz zdeformovany.

Nováček Avatar uživatele Kenobi
    Registrace
    Feb 2005

Hoj Vsichni.Potrebuju poradit, jestli nevite, cim to muze byt.
    Na PC se mi vsechny typy videi prehravaji tak jak maji.Tzn. Avi,DVD,MPEG2 atp.vsechno v poradku se spravnym pomerem stran.
    Ale kdyz to pustim pres TV-OUT tak funguje vse tak jak ma, az na MPEG2 a DVD vytvorena z MPEG2 ktere nahravam pres TV kartu WinFast PVR 2000 s pomerem stran 4:3.Na monitoru je vse v poradku, ale na TV se mi obraz zdeformuje a je horizontalne zplostely, takze mam nahore a dole cerne pruhy a postavy jsou tluste.Zkousel jsem ruzne prehravace i kodeky.Jsem z toho zoufaly.Prosim piste jakekoliv postrehy.Diky moc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele vlada
    Registrace
    Mar 2004

Je to v nastavení grafické karty. U TV-OUT můžeš volit 4:3 nebo 16:9.

djx djx je offline
    Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Mam podobny problem - pri prehravani DVD (sestrihane DV video) neni obraz na 4:3 TV zobrazen jako 4:3, ale je MIRNE zplostely (tzn. nejde o 16:9!!!) - nahore i dole jsou uzke cerne pruhy, ktere zpusobi zplosteni obrazu. Pri aktivovani volby "scale to full screen" u theather modu primo na grafice je vse OK, jenze takto to pochopitelne roztahne i vsechna ostatni videa, coz nechci...

Pri prehravani z VLC pri nastavenym pomeru stran 5:4 je vse ok (!!!) - na monitoru je obraz deformovany (roztazeny) na vysku, na TV je presne 4:3.

Nevite nekdo, jak tohle vyresit? Jestli nejaky prehravac umi napr. poslat do TV-OUTu mpeg-2 video tak, aby se na TV zobrazilo korektne...
    Naposledy upraveno uživatelem djx: 15-09-2008 v 12:27

Podobná témata

1. LCD: výběr TV- přehrávání přes USB
    Od Holi v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 12-04-2012, 21:19
  2. Přehrávání mkv přes USB
    Od borgi v sekci Televize: LCD, plazma
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-09-2011, 13:50
  3. LCD: Prehravani MKV pres USB