Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nejde ukládat z dočasné paměti

lamax (0)|3.2.2007 23:26
Ahoj, máme nový rekordér DVDR3360H od Philipsu..
Zatím jsem s ním neměl žádné problémy, až na jeden, pokaždé když něco jen pouze nahraju (ne naprogramovat), prostě když okamžitě stisknu nahrávání a třeba po hodině když chci dát stop pro zastavení, tak mi vyplivne hláška v překladu: Vybraný úsek nelze nahrát, je chráněn, stiskněte select pro storno...

Sice v dočasné paměti to zůstane, ale nejde to uložit, vždycky to todle vyhodí..

Dělá to jen z nahrávání ze Settopboxu, z analogu ne...

Zajímavý je, že když si něco naprogramuju ze settoboxu, tak to jde...

no snad jste to pochopili, v navodu sice píšou že některý věci jsou chráněný ale jak tomu obejít...

například jsem si chtěl nahrát DR.house a protože už nebyl čas abych to naprogram tak sem rovnou stisknul nahrávání a když House skončil, tak dam STOP pro uložení a vyplivlo to tu hlášku...

Jestli víte co s tim, napište dík, uvítám každou odpověd :-)
postra (3)|12.3.2008 20:48
mám stejný problém při příjmu z kabelovky, máš už problém vyřešenej? napiš: [email]p.ostraticky@muerdter.cz[/email] dík ,zkoušel jsem i help Philips a nic...
Lark (365)|12.3.2008 23:40
A nejsou to náhodou pořady blokované proti kopírování ???
postra (3)|17.3.2008 23:35
copak Nova blokuje Ordinaci v růžové zahradě???
artam (1147)|18.3.2008 10:03
lamax:
Zahranicne programy casto obsahuju ochranu proti kopirovaniu, zavisi od providera, ci to tam pusti. U digitalu vacsinou vzdy, u analogu obcas (par krat sa to uz stalo). Je niekolko stupnov ochran, bud program umozni nahrat + 1 kopiu, alebo je vylucne len na pozeranie bez moznosti kopie, atd..

Funguje to tak, ze pocas sledovania STB tu ochranu posiela dalej do analogoveho video vystupu v roznej forme (podla flagu vo vysielacom streame, bud sa vyrobi macrovision bordel, alebo sa prida flag do prislusneho servisneho horiz. riadku). Rekorder to zisti a podla stupna ochrany to odmietne nahrat, alebo umozni nahrat napr. v tzv. VR mode bez moznosti dalsej kopie a podobne.

Ked sa STB naprogramuje na nahravanie, tak sa ochrana do video vystupu nepusti, pretoze prioritne predpoklada externe nahravacie zariadenie.
Lark (365)|18.3.2008 12:25
Ještě bych zkusil pročíst manuál toho rekordéru, jak se které režimy záznamu chovají. Tvůj rekordér neznám, mám panáka EX77 a ten ukládá na HDD.
postra (3)|21.3.2008 22:00
díky za rady, ale manuál toto neřeší, ještě zkusím, jestli naprogramované nahrávání má větší prioritu jako ochrana, zajímavé je , že nahrávání na DVD kolečko proběhne bez problémů, ale HDD se brání. Mám povýšit firmware? Pomůže to? Dííík.