Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVI - VGA

harry_tvf (59)|1.2.2007 17:36
Potřeboval bych poradit, zda existuje nějaký propojovací kabel DVI-VGA, případně DVI-DVI, který by přenášel i analogový signál a na který by se dala připojit redukce DVI-VGA. Koupil jsem nový počítač a mám starý monitor.Počítač stojí u zdi a když dám do grafárny redukci,do které potom zapojím starý monitor, nemůžu potom počítač dostat tak blízko ke zdi,jak bych potřeboval.Díky
Miuvek (858)|1.2.2007 17:57
já bych použil přechodku DVI->VGA a k tomu vga prodlužku. Ta existuje určitě, možná prodlužka DVI taky, ale ještě jsem se s ní nesetkal.
harry_tvf (59)|1.2.2007 18:21
Já právě potřebuju něco, abych tu přechodku nemusel strkat do grafiky, protože potom celý kabel trčí moc dozadu za počítačovou bednu a já ji potřebuju dostat co nejblíže ke zdi, chtěl byl do grafiky dát nějaký kabel a to přechodku potom až do něho.
wizzard (447)|1.2.2007 21:57
skus to takto:

PC - DVI======DVI-[DVI/VGA]-VGA========VGA-Monitor

(redukcia bude v strede medzi 2 kablami), na to budes ale potrebovat DVI predlzovaci kabel so samicou na druhom konci, ako tu uz spominal Miuvek.
Miuvek (858)|1.2.2007 22:38
harry_tvf (59)|1.2.2007 22:47
[quote=Miuvek]a co tedy třeba tohle:
http://www.alza.cz/kabel-propojovaci-dvi-vga-dvi-i-vga-stineny-1-8m-d47377.htm[/quote]

To vypadá dobře,ale ten kabel má na konci VGA samce a já bych tam asi ptřeboval samici :-?
Miuvek (858)|1.2.2007 23:10
jo aha, on je to propojovák a ne prodlužka
:-(