Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LCD PHILIPS, TOSHIBA nebo SAMSUNG?

peppies74 (22)|10.4.2007 12:43
tomzvule: 37PF9731D - ale to už je jiná kategorie než sháníš ty...já naštestí místo na stolku měl a když jsem chtěl novou TV tak jsem se šel mknout jaký á obraz a bylo to.
RICI (222)|10.4.2007 15:26
[QUOTE=tomzvule;138539]Co máš za typ ? Pro mne je Ambilight nevhodný, protože TV bude v regále a to ještě potřebuju kvůli velikosti model bez bočních repro. Teď jsem četl pojednání jestli Full HD nebo HD ready a v úhlopříčce co zvažuju 37" z pozorovací vzdálenosti 3,7 m je to prý skoro jedno ( Full HD detaily z té vzdálenosti neuvidím ).
Vybírám mezi modely Philips 37PFL7332, nebo Philips 37PFL7562D. Obě verze se tu již prodávájí ve velikostech 32" a 42", tak snad časem bude i ta 37" verze.[/QUOTE]

S tim bych si prave nabyl tak jistej. Parkrat se to tu uz probiralo, nabidka LCD Philips ve 37" je u nas tragicka, konzultovalo se to i s Pointerem (stejna situace i v SK) a nikdo netusil jestli se situace zlepsi. A pokud tu byla slaba nabidka stavajicich modelu, mel bych strach ze se jedna o nejakou obchodni strategii Philipsu. Ale mozna ma nekdo cerstvejsi info ktery potesi...
zizi (21)|11.4.2007 14:35
Ahoj
Tak jsem se konečně rozhodl pro Philips 32PFL7562D
Sehnal jsem ho na http://www.tivis.cz
Dneska jsem ho objednal a zitra prijde.
Snad budu spokojeny.Jen mam trochu strach ze signalu jak to bude vypadat na lcd.
Bydlim na panelaku a mame spolecnou antenu.
Zitra uvidim a samozrejme predam zkusenosti dal.
Obchod velmi seriozni.Nabidl mi dokonce moznost vraceni do 14 dnu (dle o.z.).

Zizi
tomzvule (249)|11.4.2007 19:27
Mám taky zálusk na tuhle TV akorát v 94 cm. Dej vědět jak šlape a taky jak jsi spokojenej s designem - ještě rozvažuju 7332.