Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: ADVC-50 a zachytavanie

Je tu pravidelně Avatar uživatele Stano_tvf
    Registrace
    Feb 2007

Po dlhsom case som sa vratil k zachytavaniu cez ADVC-50. Medzitym som niekolkokrat preinstaloval PC a mam nejake problemy. Zachytava mi to jedine do formatu DV.avi ( ziadny Huffy a pod.). Je tento "format" podobne bezstratovy ako avi napr. s Huffy? Ale vobec sa mi neda zachytavat VirtualDubom. Zvuk mam iba pri volbe typu 2. Je to vsetko normalne?
    Odpovídat lze po přihlášení

Je tu pořád Avatar uživatele mirekv
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Stano
    Po dlhsom case som sa vratil k zachytavaniu cez ADVC-50. Medzitym som niekolkokrat preinstaloval PC a mam nejake problemy. Zachytava mi to jedine do formatu DV.avi ( ziadny Huffy a pod.). Je tento "format" podobne bezstratovy ako avi napr. s Huffy? Ale vobec sa mi neda zachytavat VirtualDubom. Zvuk mam iba pri volbe typu 2. Je to vsetko normalne?
    No nevím, s tímto nemám zkušenosti, ale zachytávání je do DV ne? To by měl zvládnout VDub, Vegas... Bezstrátový není, ale 25Mb snad nějakou záruku kvality poskytuje.

Je tu pořád Avatar uživatele Pitomec
    Registrace
    Mar 2004

Na zachytávání použít toto: http://windv.mourek.cz a kvalitu DV netřeba řešit (vyjma samozřejmě kvality vstupního analogového signálu, která by měla být co nejlepší), neboť DV obstojí i v profi sféře.

Podobná témata

1. Zachytavanie z kamery 16:9
    Od lcask v sekci DV/HDV
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 28-12-2006, 09:42
  2. Pomoc zachytávanie
    Od Joky v sekci Editace videa
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-09-2005, 13:33
  3. rozdíl ADVC-50 AcedVio ADVC-1394
    Od Garp v sekci DV/HDV