Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

rekordér Philips a Mpeg Video Wizard DVD

odalv (4)|27.1.2007 11:08
Mám nahraných niekoľko filmov na jednom DVD+RW(-RW) DVD rekordérom Philips DVDR 3300H/02 a chcem z nich vystrihnúť reklamy pomocou Mpeg Video Wizard DVD, ale tento mi zobrazí obsah DVD rozkúskovaný na viac rovnako veľkých VOB-ov, takže si nemôžem vybrať jeden film na ďaľšie spracovanie, lebo začiatok a koniec filmu je uprostred niektorého VOB-u. Ďaľším problémom je, že mi niektoré časti filmu chýbajú a v niektorých časových úsekoch je len nehybný obraz. Stretli ste sa s tým už niekto, netreba MVW nejako nastaviť, alebo poraďťe iný spôsob rýchleho a presného odstránenia reklám z filmov nahratých na tomto rekordéri. Môžete písať aj na [email]vladobac@azet.sk[/email]
Ďakujem.
BOBA (590)|27.1.2007 11:17
Poslední dobou dělám pro jeden extraligový tým výcuc z utkání, aby věděli jak na to :-) . Kdyby tam nechtěli titulek a mezi každým klipem tmu, tak úplně původně jsem to stříhal ve Shrinku a bylo vystaráno. Jenže ten Womble může dělat i kapitoly a menu... Takže bych to dělal tak, že bych si DVD uložil jako jeden VOB a pak to předhodil Womble, udělal kapitoly a buď s menu nebo bez něho dodělal. Ten jeden VOB si můžeš udělat buď ve Shrinku nebo Decrypteru. Musíš si to najít v nastavení jednotlivých programů.
odalv (4)|27.1.2007 12:10
Shrink "vidí" len posledný film na DVD nosiči. DVD decrypter v IFO režime mi správne prenesie do počítača celé nezostrihané filmy, ale keď v rekordéri urobím nejaký strih a potom to chcem dostrihať v počítači, tak mám po otvorení v MVW na mieste vystrihnutej reklamy statický obraz a časový údaj ukazuje pôvodnú dĺžku filmu aj s reklamou. Neviem ako na to.
BOBA (590)|27.1.2007 12:34
[quote=odalv]Shrink "vidí" len posledný film na DVD nosiči. DVD decrypter v IFO režime mi správne prenesie do počítača celé nezostrihané filmy, ale keď v rekordéri urobím nejaký strih a potom to chcem dostrihať v počítači, tak mám po otvorení v MVW na mieste vystrihnutej reklamy statický obraz a časový údaj ukazuje pôvodnú dĺžku filmu aj s reklamou. Neviem ako na to.[/quote]

Tak si to asi budeš muset vyextrahovat postupně z Decrypteru (Shrink se mi taky občas takhle chová) a postupně to naknedlíkovat do Womble. Tam bys to měl vystříhat. Pokud vím, tak to stříhání v DVD rekordéru Ti pouze "zneviditelní" jako vystříhané reklamy. Asi proto tam máš ten čas i když tam nic není.
odalv (4)|27.1.2007 12:52
vieš, ja hľadám najrýchlejšiu cestu, ako zostrihať televízny záznam z DVD rekordéra Philips DVDR 3300H/02, potom uložiť na chvíľlu na prepisovateľný nosič, párkrát pozrieť, zmazať a tak dokola. Keby MVW dokázal naimportovať film priamo z DVD nahratého rekordérom Philips DVDR 3300H/02 tak by to bolo ideálne. Žiadne komplikované postupy v tomto prípade nemajú pre mňa význam. Nemienim nad jedným obyčajným filmom stráviť mladosť.
Ale ďakujem za reakciu.