Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Prosím o radu ohledně TV karty PINNACLE PCTV VISION 5.60

Deny (5)|22.1.2007 10:48
Moc Vás prosím o radu,kartu jsem dal do PC vše proběhlo v pořádku,naladil jsem kanály vše ok,ale nejde mi zvuk :-(( :-((( .Může mi někdo poradit?Děkuji
StD (8612)|22.1.2007 10:51
:-I
[quote]... nejde mi zvuk [/quote]
A máš ho připojený JAK?
Deny (5)|22.1.2007 10:54
[quote=StD]:-I
[quote]... nejde mi zvuk [/quote]
A máš ho připojený JAK?[/quote]

Od karty jsem ho nepřipojoval,někde jsem četl že se dá propojit kabelem k desce,ale to nevim kam.Dřív mi to na staršim PC šlapalo.
StD (8612)|22.1.2007 11:04
Máš v podstatě 2 možnosti:
A) Propojit interní header Audio Out stereo audiokablíkem (od CD) na Aux In (nebo CD In) zvukovky, kterou máš (ať už integrované nebo PCI), nebo

B) Propojit externí Audio Out TVkarty audiokablíkem s 3.5mm jacky na Audio In zvukovky vnějškem.

To nemáš chlape manuál? Viz strana 3 českého ilustrovaného manuálu od Exacu (PDF z 28.11.2001).

Jestli se nepletu, tak u tebe jde o variantu karty PCTV Stereo. Ta má své "extra-mouchy". Hledej temata pod tím označením (Vision 5.60 je označení softwaru).
Deny (5)|22.1.2007 11:15
Díky,manuál bych někde možná našel ale.. :-?

Prosím tě jak mám udělat toto-- B) Propojit externí Audio Out TVkarty audiokablíkem s 3.5mm jacky na Audio In zvukovky vnějškem.

Nějak tomu nerozumím,hlavně kam to mám venku připojit.Díky :OO
StD (8612)|22.1.2007 12:44
[quote]jak mám udělat toto[/quote]
=Kouknu se zezadu na TVkartu a hledám otvor označený Audio Out, ovšem nejsem si jist, zda ho ta tvá PCTV Stereo má... Pokud ne, pořád zbývá možnost A) propojit to interně na Aux In header zvukovky (případně CD In, nemá-li tvá ZK Auxilliary vstup). Bez fysického propojení kabelem ti to prostě hrát nebude.
Deny (5)|22.1.2007 13:21
[quote=StD][quote]jak mám udělat toto[/quote]
=Kouknu se zezadu na TVkartu a hledám otvor označený Audio Out, ovšem nejsem si jist, zda ho ta tvá PCTV Stereo má... Pokud ne, pořád zbývá možnost A) propojit to interně na Aux In header zvukovky (případně CD In, nemá-li tvá ZK Auxilliary vstup). Bez fysického propojení kabelem ti to prostě hrát nebude.[/quote]

TV karta Audio Out má,tam píchnu kabel a ten dám do zvukovky? :-I

Připadám si jako blbec,ale nerad bych něco zkazil,protože mám PC teprve 2 měsíce.. :-)
StD (8612)|22.1.2007 13:37
Ano, kabel připojit na Line In zvukovky. Kdybys' začal rovnou studiem toho manuálu, tak bys' také nic nepokazil a nemusel jsi se ptát. Beztak bude další tvůj dotaz znít: Jak nastavit zdroj audia v PCTV Vision?... :-((
Deny (5)|22.1.2007 22:42
[quote=StD]Ano, kabel připojit na Line In zvukovky. Kdybys' začal rovnou studiem toho manuálu, tak bys' také nic nepokazil a nemusel jsi se ptát. Beztak bude další tvůj dotaz znít: Jak nastavit zdroj audia v PCTV Vision?... :-(([/quote]

Jak nastavit zdroj audia v PCTV Vision? Doufejme že ne,byl jsem pryč,ale ráno se na to vrhnu.
Díky za odpovědi..