Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Phoenix a CZlink...Jak na aktualizaci karty???

vendis (34)|14.1.2007 19:43
Cau Potrebuju rychlou radu. Zkrouhli nám Czlink přes S2emu a tak nastal čas abych oprášil svou Czlink kartu mám od Trade Technology. No potřebuju tam zapsat tu instrukci..ci co? Moc tomu nerozumím. Do normálního satáku ji nemám kam na obnovení dát,ale slyšel jsem že už to jde prej ňák zapsat (aktualizovat)přes Phoenix?? Jde??? a když tak čím a jak?.Jakej prográmek?
Díky moc za radu.
dexter (13)|14.1.2007 20:30
[quote=vendis]Cau Potrebuju rychlou radu. Zkrouhli nám Czlink přes S2emu a tak nastal čas abych oprášil svou Czlink kartu mám od Trade Technology. No potřebuju tam zapsat tu instrukci..ci co? Moc tomu nerozumím. Do normálního satáku ji nemám kam na obnovení dát,ale slyšel jsem že už to jde prej ňák zapsat (aktualizovat)přes Phoenix?? Jde??? a když tak čím a jak?.Jakej prográmek?
Díky moc za radu.[/quote]
Na PC si rozbehaj NewCS cardserver, do svojho DVB-softu si daj WinCSC plugin a nastav si zdielanie...nezabudni vypnut blocker v NewCS ...vsjo
Miuvek (858)|14.1.2007 22:28
dexter
asi před rokem jsem šel stejnou cestou i já. I když jsem měl blocker vypnutý, jak jsem později zjistil běháním po fórech - Cryptoworks je jediný systém, na kterém zápis na kartu přes newcs nefunguje, i když se tváří že ano. Že by se od té doby něco změnilo? :-?
Já jsem si koupil Dreambox, kartu sdílím do PC a mám klid. :-)
dexter (13)|14.1.2007 22:36
Som na tom podobne ako ty ... momentalne mam CZ aj SK karty v dreamboxe ...ale svojho casu som mal SK kartu vo Phoenixe na PC a s NewCS to slo ...bohuzial, nemam ziadny konfigurak (newcs.xml). :-(
blueant (820)|14.1.2007 22:42
[quote=dexter]Som na tom podobne ako ty ... momentalne mam CZ aj SK karty v dreamboxe ...ale svojho casu som mal SK kartu vo Phoenixe na PC a s NewCS to slo ...bohuzial, nemam ziadny konfigurak (newcs.xml). :-([/quote]

Na DVBS karty nieje ziaden plugin (priamy ci zdielaci) - ktory by vedel posielat CRWS EMM.

Jedina moznost je ho tam poslat rucne. velmi dobry navod je na http://www.skystar2.info vo FAQ.
vendis (34)|14.1.2007 22:52
No už se v tom tady 2hodiny neuspěšně vrtám:)) Tak zatim dík zkusím něco najít a uvidíme. dík
Miuvek (858)|14.1.2007 22:52
blueant
Aha, takže na vině v neschopnosti zápisu EMM je wincsc a ne newcs. Je to tak?
blueant (820)|15.1.2007 09:08
Presne tak.
vendis (34)|16.1.2007 00:18
Prosim vás kdo jste to dál poradte mi ještě. Nalogováno mám(v Progdvb mi to mimochodem neloguje,jen v AltDvb)..,ale ten Cartreader.exe mi nenačte kartu. Nevíte čím by to mohlo bejt?? CWReader2k.exe mi ji normálně načte..v napájení Phoenix mám.
Nemá se náhodou na Phoenixu přehodit ten jumper?? cracknout Cartreader? nebo tak neco? dík
blueant (820)|16.1.2007 07:23
[quote=vendis]Prosim vás kdo jste to dál poradte mi ještě. Nalogováno mám(v Progdvb mi to mimochodem neloguje,jen v AltDvb)..,ale ten Cartreader.exe mi nenačte kartu. Nevíte čím by to mohlo bejt?? CWReader2k.exe mi ji normálně načte..v napájení Phoenix mám.
Nemá se náhodou na Phoenixu přehodit ten jumper?? cracknout Cartreader? nebo tak neco? dík[/quote]

Na phoenixe nemusis menit nic (neda sa cracknut - jkedine prepinat mod phoenix/smartmouse a frekvencia 3,5 / 6 MHZ) - crws ide na 3,5 mhz - ale kedze ti to nacital cwreader tak by mal byt nastaveny spravne.

Pozri sa ci mas v obidvoch spravne vybrany COM.
vendis (34)|16.1.2007 23:11
no tak nevim...zkusil jsem už všechno.Jinak Com mam dobře no. Nejde to tam zapsat v nákým jiným programu nez je Cartreader???
stanix (131)|17.1.2007 07:22
Mi se to podařilo asi až na pátý pokus,ale stejně mi nejede CT1,i když je na kartě zapsána do srpna 2007.Tak nevím co dál,zkusit to zopakovat znovu? nez*urvím si kartu ?
vendis (34)|17.1.2007 21:43
No tak jsem zaznamenal úspěch :-D ...jak mně kartu nenačet Cardreader,tak byl problém ve zdroji na Phoenix. Měl jsem sice taky na 12V,ale asi nákej slabej.Zkusil jsem jinej a načetlo. No a pak stím logováním jsem si taky chvíli hrál. Kdyby se s tím ještě někdo trápil,tak já měl nastavený CWCamEmu.ini takhle:
run=1
timeout=10
use_api=1
use_sid=1
save_sid=0
scan_pmt=1

[log]
set=0
ecm=0
emm=1
pmt=0
com=0
a jel jsem to v AltDvB2.1 ve starsí verzi ProgDvB mi to nešlo a padalo to.
Jinak to vypadá ze ty zápisy se na Czlinku nacítaj vzdy v celou hodinu...mozná kecám ale přišlo mně to tak. Zatím se mi teda podařilo zapsat jen CT1,Primu a Sport4,ale tak pohoda ostatní už tam nák dokopu :-) . Jináč kartu čtu přes xCWLog.dll ....přes ten CWCamEmu.dll mi to nejede...mám SS1 nevim kde je zrada 9-)
Takže díky všem!
blueant (820)|17.1.2007 22:00
[quote=vendis]No tak jsem zaznamenal úspěch :-D ...jak mně kartu nenačet Cardreader,tak byl problém ve zdroji na Phoenix. Měl jsem sice taky na 12V,ale asi nákej slabej.Zkusil jsem jinej a načetlo. [/quote]

No to mi pripomenulo podobny problem co som mal (skoda ze ma to nenapadlo :) )

Islo o to ze ten zdroj mal v poriadku napatie aj prud ale nebolo to vyhladene - problem s kondikmy - po skuseni ineho zdroja zase OK
vendis (34)|18.1.2007 16:09
no já si řikal,že když to načítá v jiným programu tak to bude v poho:)) a ono prd no.Strávil jsem s tím tak 4h..