Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Media center 2005/2006-Vista

Jezinka (10)|6.1.2007 22:50
Rozhodl jsem se pořídit kartu Hauppauge dual analog s pořadovým číslem MCE 500. Vše v pohodě, karta je super až na jeden problém. Bude to problém MCE.již na stránkách Microsoftu http://download.microsoft.com/download/f/7/0/f7034f59-058f-4cdc-a2b6-399c4e596ff9/upozorneni_nefunkcni_zvuk_v_kabelove_televizi.pdf
jsem se dočetl že o problému vědí a podle popisu dost dobře, jen bych řekl že jej asi nevyřešili a asi ani neřeší. Nikde na netu jsem nenačel žádnou radu, která by se zabívala přesně tímto problémem. Nejde mi ani tak o to, že bych neměl zvuk, ten mám všude, ale o to, že obraz při nastavení na CZE je u některých kanálu (nova, prima, ct24 aj) tak trošku rozhozený. Ostatní programy včetně HBO jsou OK. Zkoušel jsem i sledovat změny v registrech a souborech, zda by se to dalo ručně nastavit, ale bohužel MCE nepodporuje více norem a to bude ten problém. Předpokládám že nejsem jediný kdo používá kabelovou televizi UPC, má Win MCE a analogovou kartu. Budu rád za pomoc při řešení problému. Zkusil jsem již i od uživatele "parkan" použít návod na změnu kodu země v registru aby mi zůstalo české EPG, problém je ale v tom, že v cizí zemi nenaladím zase všechny kanály.
Testoval jsem ještě program MEdia Portal, kde kanály naladí poctivě a dají se všechny zobrazovat tak jak mají,ale celkově nejsem s tímto SW spokojen. Byl bych moc rád kdyby něldo zkušenější ať už teoreticky poradil, případně někdo kdo už prakticky tento problém vyřešil. Snad nejsem v ČR jediný s tímto problémem. Díky.