Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

CRT televizor

Verna (14)|6.1.2007 15:44
pomozte mi prosím vybrat jaký tel do paneláku.Moc se v tom nevyznám no ženská 9-).Ze všeho mi jde hlava kolem:100hz ano či ne,má mít DVB?bliká nebliká. :-? Chtěla bych aby se na to dalo prostě koukat a vydrželo to alespoň nějaký čas.Značka Philips,Samsung,Panasonic v tom mám trošku jasno A cena do 10 tisíc.Chtěla bych si k tomu pořídit dvd rekordér s dvb-t.Poradí mi někdo pls :-(((
Verna (14)|6.1.2007 15:48
neměla by být větší než 72cm.Díky
roman2277 (582)|6.1.2007 22:01
Doporučuji značku Philips nebo Panasonic(příp.Mascom).Kupte si klasiku 72 CM-100Hz.Tyto TV jsou v relaci 10000kč.Rozhodně Vás obrazově nezklamou.A můžete vybírat i podle vzhledu,jelikož jste žena.
Verna (14)|6.1.2007 22:38
teď jsem našla tel Sencor 2904 flat 100?Na http://www.ELME.cz.Co na to znalci :-I
miro333 (716)|7.1.2007 07:51
Sencor nie je bohvieaka znacka a v telkach toboz \/
radsej zober nejaky ten Philips, ako pisal roman
stani (1647)|7.1.2007 20:53
Jasně, momentálně CRT jedině Philips....
roman2277 (582)|8.1.2007 13:20
[quote=Verna]teď jsem našla tel Sencor 2904 flat 100?Na http://www.ELME.cz.Co na to znalci :-I[/quote] Značka SENCOR patří pod křídla firmy FAST.Je to časká PC firma.Většina výrobků této firmy se montuje v Asii z ne příliš kvalitních součástek-proto ty dobré ceny.Raději bych zvolil Mascom v této relaci.O něco kvalitnější součástky.Nebo rovnou Philips nebo Panasonic.
Utek (162)|21.3.2007 17:16
[QUOTE=roman2277;129704]Značka SENCOR patří pod křídla firmy FAST.Je to časká PC firma.Většina výrobků této firmy se montuje v Asii z ne příliš kvalitních součástek-proto ty dobré ceny.Raději bych zvolil Mascom v této relaci.O něco kvalitnější součástky.Nebo rovnou Philips nebo Panasonic.[/QUOTE]

Zdravim... Chtel bych se podelit s osobnimi zkusenostmi s TV MASCOM 82W71TF/100. Viditelne svisle mlecne pruhy jsou opravdu otravne a neprijemne hlavne pri sledovani DVD pres AV vstup. Po pulroce provozu prvni reklamace, protoze nesla televize vubec zapnout. Po te co jsem opraveny pristroj privezl ze servisu objevila se dalsi zavada a to takova , ze pokavad je DVD prehravac propojeny s televizorem pres scart a u DVD zapnuty videovystup RGB, tak televize pri kazdem zapnuti naskoci se zvukem posledniho sledovaneho kanalu pred vypnutim, ale neni zadny obraz. Pred opravou se tato zavada neprojevovala. Nyni po dalsim pulroce se televize musi zapnout minimalne na dvakrat, protoze v ni jenom cvakne, zacne v ni chrcet, ale nic vic se nedeje. Musi se pres DO vypnout a znovu zapnout. Parkrat se mi uz take stalo, ze jsem ji vecer pred spanim vypnul DO a behem 3 vterin, se zapnula bez jakehokoliv pricineni uplne sama znovu. Dalsi problem je s teletextem. Pri zapnuti teletextu se televize obcas sam uplne vypne. Jinak jsem nespokojeny i se zajistovanim zarucnich oprav. Pan Ludvicek, ktery je hlavnim servismanem v Praze pro MASCOM v ČR je velmi neochotny a firma, ktera zajistuje servis v Plzni kde bydlim a spada pod pana Ludvicka na tom s ochotou neni o moc lepe. Nevim jak je to s jinyma znackama TV, ale co se tyce MASCOMu, tak musim televizi, ktera vazi 50kg a siroka je pres metr pokazde dopravovat do servisu na vlastni naklady. Opravy v byte u zakaznika se od techto firem nedockate. Takze po dalsim pulroce me ceka znovu preprava tohoto kolosu do servisu. Myslim si, ze tyto zkusenosti mluvi o televizorech MASCOM za vse a uprime lituji nove majitele techto televizoru.