Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

pár dotazů k výběru DVD rekordéru

petr1342 (200)|13.1.2007 15:43
[quote=Pitomec][quote=nous]Panasonic s HDD si nekupuj, zadna slava to neni, nejak ten HDD neumi pouzivat.

Panasonic bez HDD taky ne, moc si neporadi s fotkama, je haklivy na typy medii + - a je drahy.

Kup si LG, ma sice mouchy o kterych se tady dovis, ale prekousnutelne.[/quote]
Něco ti tam chybí - správně to má být takto: "Panasonic s HDD si nekupuj, zadna slava to neni, nejak ten HDD neumim pouzivat." :-E

S fotkama (JPG) si poradí naprosto v pohodě a z médií sežere i tácek pod pivo. Přičemž cena kolem 5t. za základní model je drahá akorát pro totální socky 9-)

U LG je hlavní moucha ta, že je to krám :-k[/quote]
no jo,ale v dnešní době dig.kamer za 7000kč pro socky jak říkáš ,se jim určitě oplatí koupit si i rekordér se vstupenm pro kameru a tem panasonik za 5000kč nemá,respektive jen na dvd ram,které oni nechtějí,ale jinak plně souhlasím,bud ultralevnou akci třeba v tom kauflandu do 3000kč,anebo kvalitu D/A převodníků,ale v jiné cenové kategorii :-) ,anebo at si koupí video za 2000kč a je to! :-(
Rosi (39)|13.1.2007 16:46
tak Panasonic se nepodařilo opravit,nobot nejsou náhradní díly 9-) :-D :-D
Rosi (39)|13.1.2007 16:47
apropo,opravdu kvalitní servis :-k ,možná jinde,ale ne u nás v CZ :-)-
bez_nzvutn__351.jpg
Jamart (2)|13.1.2007 21:03
Tady šlo o levný použitelný rekordér nutit potom někoho do Panasonicu je blbost!
LG není zase tak blbá značka když je jednou z hlavních firem které vyvíjí DVD mechaniky.

Defakto stačí jakýkoliv DVD rekordér rozhodovat bude asi jen cena! O značku a s tím spojenou jakousi kvalitu bych se tak nestaral záruka je ze zákona 2 roky!
Problém může být s každým přístrojem na netu se nejvíce nadává na Samsung osobně mám špatné skušenosti s JV potvrzené i servisem 3 x opravováno v záruční době pokaždé něco jiného! A serou se prý všechny! Závady různé!
Rozhodovat by asi také mělo české ovládání!
To nemá např Philips ani jeho levnější varianta Magnavox.

Zajímavý cenově je v poslední době Hyundai s HDD 80GB HDVR5080X pod 6000kč

Ale to je moc! takže vybírat opravdu bez HDD! Magnavoxy jsou všude také pod 6000kč ale bez českého menu!

Dobrý přehled lze získat na http://www.hifishop.cz http://www.home-elektrocz http://www.obchodni-dum.cz

V Makru mají zajímavý LG kolem 6 000kč s videorekordérem ale jsou i jiné zančky a nižší ceny a to bych radil asi nejvíce vzhledem k tomu že odešlo video a v domácnosti jsou asi i videokazety!
Jamart (2)|13.1.2007 21:07
Problémem je anténí vstup ten už se moc nepoužívá většina zařízení má jen průchod anténího signálu bez modulátoru! To znamená že se nedá zařízení naladit jako jeden nz kanálů na TV ale dá se to vyřešit buď samostatným modulátorem a nebo pomocí toho starého videa pokud na něm odešla jen mechanika a modulátor zůstal OK což vetšinou tak bývá!
Pitomec (10211)|14.1.2007 12:54
[quote=nous]uz abys ten prasek polknul, ja 20 prizpevku o hovne a tvych 4300 :-k .
pretan se navazet se svou jednoduchosti do me a ja se konecne rad zbavim gradiozniho pitomce.

- ty jsi tak mimo, ze uz si odporujes v kazdem druhem postu, ted z tebe vylezlo, ze jsi mel LG mechaniku, tak ze jsi se pasoval do totalniho hlupaka sam, jak jsi nazval vsechny majitele LG. Celou dobu rikam ze tady blijes nesmysly a ted se k tomu sam priznas a nevis o co jde, kuriozita kuriozit.

- jinak jak jsi vyvjestil co jsem v zivote dokazal a co ne , za to mas muj bezmezny obdiv, smekam. Tim by ses mel zivit.

- prestan si teda otirat hubu o mne a ja s tebou rad konecne zkoncim, ja myslim ze jsi svou INTELIGENCI vyjevil dostatecne , ze mi nevihovis je jasne.[/quote]
To si myslíš, ty naplavenino, že tě tady někdo bere vážně? Utřinos, kterej v životě nic nedokázal, ničemu nerozumí, vetře se někam do diskuze a dělá strašně chytrýho - na toho jsou tady všichni zvědaví 9-) Radši si běž vyměnit plínu, když vzteky tentuješ do gatí, jak nemáš žádný argument :-E :-E :-E :-E :-E
Pitomec (10211)|14.1.2007 12:59
[quote=petr1342] no jo,ale v dnešní době dig.kamer za 7000kč pro socky jak říkáš ,se jim určitě oplatí koupit si i rekordér se vstupenm pro kameru a tem panasonik za 5000kč nemá,respektive jen na dvd ram,které oni nechtějí,ale jinak plně souhlasím,bud ultralevnou akci třeba v tom kauflandu do 3000kč,anebo kvalitu D/A převodníků,ale v jiné cenové kategorii :-) ,anebo at si koupí video za 2000kč a je to! :-([/quote]
Panasonic ES15 by DV vstup měl mít (http://www.nakupuj.com/index.php?section_source=sp§ion_id=1§ion_kategorie=7&show_type=sp_dz&show_id=75152&sessid=6f37b0aba122780f9cd79c639d45f548) a co se týká toho, že "jenom pro DVD-RAM", tak to je blbost, protože moje ES20 ten DV vstup má taky a funguje na všechny média (takže nepředpokládám, že by tomu u ES15 bylo jinak).
nous (50)|14.1.2007 16:36
ad pitomec

- ja si myslel ze uz das pokoj , ale tvoje jednoducha primitivnost ti to nedovoli, v tom jsem se v tobe nesplet, ja uz nemam co komentovat, PABLBA jsi ze sebe nastesti udelal sam a ani o tom nevis, ale to neprekvapi uz nikoho.
Pitomec (10211)|14.1.2007 19:14
Nezacláněj, OSLE - tady se řeší důležitější věci, než tvůj komplex méněcennosti. S tím si běž někam na http://www.alik.cz nebo ještě radši do pr**le 9-)
nous (50)|14.1.2007 20:21
- nazclanet komu, panasonicofilovi ???
- a to je reseni ty tvoje zvasty o kramech , to jako nekdo posloucha ??
- radeji uz nechlastej, janak do prdel... uz jit nemuz, je tam plno jsi tam ty :-D
nous (50)|14.1.2007 20:45
- nazclanet komu, panasonicofilovi ???
- a to je reseni ty tvoje zvasty o kramech , to jako nekdo posloucha ??
- radeji uz nechlastej, janak do prdel... uz jit nemuz, je tam plno, jsi tam ty :-D

- ne ja to vzdavam to je nekonecne, prokazal jsi ze delas velkou cest svemu jmenu, ale uz ani z 1% te nevystihuje, uz je to na hospitalizaci. To tady muzu psat do nekonecna, ty stejne nevis o cem uz ani pises, sam sebe nazvyas totanim hlupak, atd.
- dal zde prezentuj sve hlouposti a odporuj si, smula tech, co te poslouchaji.

- ty se prosim nesnaz na tu otazku odpovedet, ale je to zamysleni pro ostatni
muze blbec pochopit, ze je blbec ???
petr1342 (200)|14.1.2007 21:45
muze blbec pochopit, ze je blbec ???[/quote]

odpověd čistě jen na otázku-může,pokud má vyvinutou sebereflexi,ale lidi, já se vám oběma divím,budte rádi,že jste zdraví a radujte se za života,nebo vám proteče mezi prsty v nesmyslných oponenturách 8-) :BB: :-) Klidné nervy a zdravíčko do 2007!!!! :-E :-I
petr1342 (200)|14.1.2007 21:57
[quote=Pitomec][quote=petr1342] no jo,ale v dnešní době dig.kamer za 7000kč pro socky jak říkáš ,se jim určitě oplatí koupit si i rekordér se vstupenm pro kameru a tem panasonik za 5000kč nemá,respektive jen na dvd ram,které oni nechtějí,ale jinak plně souhlasím,bud ultralevnou akci třeba v tom kauflandu do 3000kč,anebo kvalitu D/A převodníků,ale v jiné cenové kategorii :-) ,anebo at si koupí video za 2000kč a je to! :-([/quote]
Panasonic ES15 by DV vstup měl mít (http://www.nakupuj.com/index.php?section_source=sp§ion_id=1§ion_kategorie=7&show_type=sp_dz&show_id=75152&sessid=6f37b0aba122780f9cd79c639d45f548) a co se týká toho, že "jenom pro DVD-RAM", tak to je blbost, protože moje ES20 ten DV vstup má taky a funguje na všechny média (takže nepředpokládám, že by tomu u ES15 bylo jinak).[/quote]
předpoklad je dobrá věc,ale opodstatněný předpoklad je lepší,viz dno.cz a tech. specifikace panasonic ES15 :-)
nous (50)|14.1.2007 21:59
2 petr1342

mas pravdu, nehlede na to, ze se to neda vyhrat :-((
petr1342 (200)|14.1.2007 22:10
[quote=nous]2 petr1342

mas pravdu, nehlede na to, ze se to neda vyhrat :-(([/quote]

nechci ti radit,ani nikomu jinému,každý si na to musí přijít sám,ale vyhrát se dá tím, že se nikdo do takových nesmyslných debat nebude pouštět, já nemám nic ani proti jednomu z vás dvou,jen mi to přijde nedůstojné .....
a ta odpověd byla čistě v teoretické rovině,nebyla mířena na nikoho,dobrou noc :-)
Pitomec (10211)|15.1.2007 06:50
V tomto případě ale moc nevyhráváš, protože DV IN u ES15 jasně potvrzuje i specifikace přímo na stránkách Panasonicu (http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AFC_3258) a možnost záznamu přes DV IN na všechny média (nejenom na DVD-RAM) zase obrázek z manuálu (u DVD-RAM je navíc možnost vytvoření kapitol dle místa střihu na pásce, to je jediná odlišnost) - takže příště se napřed pořádně informuj, protože takhle ses akorát notně ztrapnil (a ten vlezprdel sopel utřinos taky) :-E :-E :-E :-E :-E


petr1342 (200)|15.1.2007 17:29
[quote=Pitomec]V tomto případě ale moc nevyhráváš, protože DV IN u ES15 jasně potvrzuje i specifikace přímo na stránkách Panasonicu (http://www.panasonic.cz/vyrobek.aspx?id=AFC_3258) a možnost záznamu přes DV IN na všechny média (nejenom na DVD-RAM) zase obrázek z manuálu (u DVD-RAM je navíc možnost vytvoření kapitol dle místa střihu na pásce, to je jediná odlišnost) - takže příště se napřed pořádně informuj, protože takhle ses akorát notně ztrapnil (a ten vlezprdel sopel utřinos taky) :-E :-E :-E :-E :-E


[/quote]

Nemusím vyhrávat ani prohrávat,jelikož já se s nikým nepřu a mě nečiní problém přijmout rozhodnutí,že jsem se spletl,jenom je mi záhadou,proč jsem ten fakt s DV IN jen na DVD-RAM u té ES15 četl na eshopu i na letáku z kamenného obchodu,nevíš proč to tam píšou ti prodejci?( že by se jen tak spletli a snížili si potencionální skupinu svých zákazníků?) Lásku a mír v duši 8-) :BB: 8-)
Pitomec (10211)|16.1.2007 00:18
Radši čti fakta přímo od výrobce a ne nějaký duševní problémy alá http://www.dno.cz - na to se zvysoka vyprdni 9-) Prostě vsadils na špatnýho koně a teď (zákonitě a po právu) sklízíš plody hořkosti :-D
duranduran (13)|11.4.2007 15:36
Panase....