Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

asi Sony pd170 a nebo z1??????

intel_tvf (35)|31.12.2006 20:51
Puvodne jsem zamyslel o Canonu XL2 ale nektere zapory se mi potvrzuji i kdyz jsem slisel nazory od primich majitelu ze je perfektni ale samozrejme nikdo nebude hanit tak drahou vec kdy ji sam vlastni.
Nyhi se vsak opravdu priklanim kSony pd170 nebo z1.Potrebuji kameru abych zeditoval v PC vypalil DVD Vco najlepsi kvalite obrazu pro TV i PC.Vim ze je to otazka i softwaru ale ctel bych se opravdu naucit delat video s co nejlepe moznym obrazem.Kdyz reknu nataceni svateb ,propaganda,reklama ktera z tech dvou je idealnejsi,jsem amater a verim ze mi nekdo napise par zakladnich rozdilu pouzitelnosti v praxi,Bohuzel nemam dostatek casu abych se vzdelal nez ji potrebuji koupit diky!!!!
ODSakEda (2278)|31.12.2006 23:20
intel propaganda??? :OO Nemyslel jsi spíše propagaci?!
Ondras_ (204)|1.1.2007 00:29
Proč ne propaganda? To je docela příjemný žánr.
ODSakEda (2278)|1.1.2007 00:47
Mě to zní jako práce s nepravdami, manipulace,pomluvy! To tedy pak fuj! :-k
DodoMusic (173)|1.1.2007 10:43
intel : Je jasne ,ze o videu a toceni zatial nevies vobec nic,takze by si mohol zacat trenovat aj s lacnou spotrebkou !
A ked sa casom dostanes do problematiky,tak si najlepsie vyberies sam a presne podla svojich potrieb.
clee (6592)|1.1.2007 17:32
intel
a nechces to nahodou psat do jednoho tematu??? 9-) 9-) 9-)
intel_tvf (35)|2.1.2007 05:44
ok
stayman (12393)|2.1.2007 10:55
Ty chces nieco a pritom tu pises o troch konkretnych kamerach (dokonca v titulku svojho prispevku len uz o dvoch) a ziadas teda aku radu? To jako "POZNAS" iba tieto kamery, alebo z tychto si chces vybrat, lebo vsetky ostatne poznas a ti nijak nevyhovuju? :-?
intel_tvf (35)|3.1.2007 05:32
Jo mas pravdu,chtel jsem zachytit nazor lidi na tyto typy,vsechny tu vypisovat nemuzu jak by to vypadalo :-EJo a tady vUSA je trochu problem z normou .Chci jiv palu.
Krtek (1279)|3.1.2007 11:27
Intel:
Opravdu by bylo lepší začít s nějakou spotřebkou. Obě kamery jsou dobré, ale pouze za předpokladu, že se je naučíš pohotově a s přehledem ovládat. Hlavně manuální funkce. Navíc koupí kamery vše ještě nekončí. Třena PD 170 má monofoní mikrofon s až příliš směrovou charakteristikou. Na svatby (jak píšeš) je naprosto nevyhovující. Budeš muset zainvestovat do lepšího mikrofonu. Ale zase je v ceně širokoúhlá předsádka.

Když jsme u těch mikrofonů. Neměl by někdo na prodej kamerovou bezdrátovou soupravu Sennheiser ? (SZ - díky)